Jump to content

Henio[J]

[CS 1.6] Admin ZOMBIE INFECTION
 • Content Count

  20
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  6h 20m 54s

Community Reputation

27 Początkująca

1 Follower

About Henio[J]

 • Rank
  Początkujący fragowicz
 • Birthday 06/13/1989
 • Entries from Chatbox 2

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  Heniek[J]
 • Favorite server
  CS 1.6 - ZM
 • I play on servers
  CS 1.6 - ZOMBIE
 • How did you find out about us?
  Z grupy steam

Recent Profile Visitors

249 profile views
 1. Jeżeli nie potrafisz się zachować jak należy mówiąc przez mikrofon to nie będziesz z niego korzystał. Co do głupich komentarzy do mnie to dostałeś karę, następna będzie dłuższa. Dlatego radze uważać co piszesz i do kogo nie jestem twoim "kolegą" , więc na przyszłość radze uważać co piszesz i do kogo.
 2. Witam, Był to początek rundy, jak tylko wszedłeś na górę rozwaliłeś kładki nawet nie było zombie w okolicy. W momencie rozwalania kładek nie popatrzyłeś czy jest ktoś inny w okolicy. Twój główny cel po wejściu na górę było rozwalić kładki, po chwili zostałeś zgładzony , a zaraz po tym jak cię zgładziłem wszedł inny gracz na góre. Więc nie możesz powiedzieć że nikt nie chciał już wejść na górę do kampy. Nie pomyślałeś o innych graczach tylko o sobie, o tym aby dla ciebie było wygodnie skoro ja już jestem to po co inni mają tu wchodzić.
 3. Witam. Dostałem złą informacje od gracza #Rabiosa. Mój błąd więcej się nie powtórzy.
 4. Czuć dużą różnice, będzie ciężej kwestia przyzwyczajenia się.
 5. Witam, stojąc na krawędzi jak to napisałeś jaką mogłem mieć pewność że się nie przesuniesz. To po pierwsze, po drugie jeżeli chciałeś mnie osłaniać to mogłeś stanąć właśnie z tej swojej lewej strony i patrzeć na drabinę a nie na mnie i machać celownikiem. Tak ale po co ułatwiać komuś grę . Ważne że sam wszedłeś i stałeś na krawędzi.
 6. Cóż można powiedzieć niby coś tam gra, czasami nawet mu wychodzi. Troszkę irytujący, czasami coś podpowie innym graczom . Może jestem na nie ale chyba na tak. Teraz tak poważnie to jak najbardziej jestem na tak.
 7. Szanowny Graczu, Tu jest demko do mapy z której otrzymałeś bana: http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-1908072257-zm_anekin_house_v4-1565211420-1565213700.zip Czas na demku to 14:56 - 15:00 Właśnie za to zachowanie zostałeś ukarany.
 8. Moim zdaniem szyszka powinna zostać bez zmian. Nie zawsze jest tak łatwo uzbierać 12. No tak jak i na dużych mapach jak ktoś ma 16k i na szyszki, to jest w stanie rzucić 2 i ma na szaleńca więc też jest po grze. Niech zostanie bez zmian.
 9. Jestem Mateusz ''Heniek[J]'' Gram an serwerze ZI od jakiegoś czasu aktualnie przebywam za granica, lobię po pracy odpocząć od wszystkiego i po prostu włączyć CS i pograć. Lubię tez czytać książki , oglądać filmy i dużo więcej. Cóż więcej można dodać taki skromny ze mnie chłopak. Jak by ktoś chciał czegoś się o mnie dowiedzieć to proszę pisać sialmo. Pozdrawiam Wszystkich i Miłego Fragowania !!
 10. Imię: Mateusz Aktualny wiek: 29 Staż gry w Counter-Strike: Szacowany na jakieś 10-12 lat Nick na serwerze: Heniek[J] Staż gry na serwerze: Ciężko określić nie pamiętam kiedy zacząłem grać na tym serwerze Godziny w jakich grasz na serwerze: Popołudniowe i wieczorne, ogólnie to gram kiedy mogę. Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Heniek[J]/193.33.176.234:27015/ Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK http://fbans.fragujemy.com/bans/7766.html Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK Dawno temu na innym serwerze ZI Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: 1. Pomoc adminom gdyż czasami nie są w stanie wszystkiego zobaczyć. 2. Komunikatywność z graczami, i prowadzenie do dobrej atmosfery na serwerze przyjaznej dla graczy. 3. Chcę pomóc w pilnowani porządku na serwerze. 4. Chęć rozwinięcia serwera. 5. Staram się pomagać innym graczom jeżeli maja jakieś pytania a nie ma admina. Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike. Mój SID: STEAM_0:1:19492796
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy