Jump to content

Poftorek

Fragowicz
 • Content Count

  19
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Poftorek

 • Rank
  Początkujący fragowicz

Profile information

 • Sex
  kobieta
 • City
  Kielce

Information about Fragowicz

 • Nick
  GodOfSteam
 • Favorite server
  CS 1.6 - ZM
 • I play on servers
  CS 1.6 - 4FUN
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10

Recent Profile Visitors

374 profile views
 1. Jeśli dobrze rozumiem to jest to zbędne - wystarczy wpisać w google np. de_dust2_long map download i nawet pierwszy link prowadzi do pobrania danej mapy.
 2. Jak najbardziej kumplu masz rację, nie mogłeś mieć, ale wtedy był by konkretny powód do nałożenia kary, a tak to ja również mogę powiedzieć, że nie mam pewności czy Ty nie zrobisz zamachu na prezydenta i zgłosić Cię na policję (sic!). Jak najbardziej również mogłem stanąć z lewej strony jak i mogłem stać z prawej, nie widzę problemu dlaczego nie mógłbym skoro nie uniemożliwiam wejścia graczom na górę. Pozdrawiam cieplutko. Faktycznie, lepiej przemilczeć i dopuścić do kolejnych nadużyć. Nie lubię takiego czegoś po prostu, jeśli miał jaja mnie slaynąć niech ma jaja i nauczkę przyjąć to na klatę, admin to zwykły gracz, niech ma takie same prawa co Kowalski, który wskoczyłby obok mnie.
 3. Skarga na: Heniek[J] Nick podczas gry: Kolega Poftorek Nick osoby oskarżonej: Heniek[J] Dlaczego składasz skargę: Admin może robić co chce? Data zdarzenia: Sprzed paru minut (ok. 23.14) Opis zdarzenia: Stojąc na brzegu kladki na gorze zm_energy oczekujac zombie i machając celownikiem zostałem zgładzony przez admina, który miał na to ochotę. Mógł wskoczyć na ten podest z mojej lewej strony bez problemu kiedy ja go osłaniałem z tyłu, ale nie, on woli sobie zgładzić zwykłego gracza, bo czemu by nie skoro ma zabawkę to się nią bawi, proste.. Dowód: http://217725.node39.pukawka.pl/ pobierzcie sobie z tej mapy zm_energy o tej porze (jeszcze nie ma) co była grana, chodzi o rundę kiedy do końca mapy było 8 minut (po timeleft)
 4. Ano właśnie, chodziło mi o tą zmianę (usunięcie m.in. granata, a może tylko?). A jeśli chciałbym teraz mieć VIPA PRO, to co z moją tą usługą, którą posiadam? Niestety nie doszła do mnie wiadomość, przepraszam za zamieszanie, szanowny panie.
 5. Forma wypowiedzi: per pan Usługa: VIP Dane usługi: STEAM_0:0:169483428 Serwer: ZM Otrzymany kod SMS'a: Data złożenia zamówienia: koniec sierpnia ważne do 2018/10/03 19:31 Opis problemu: Witam, kupiłem vipa, który w momencie zakupu był vipem rozszerzonym, za kilka dni od zakupu zniknął mi drugi granat, który był gwarantowany w usłudze, którą kupiłem. Otrzymałem słabszego vipa, w momencie dodania vip pro. Proszę mi to wyjaśnić, bo nie doczekałem się na odpowiedź na maila. Druga sprawa, jeśli wykupię teraz VIP PRO, co z pozostałym czasem dla VIP? Wpadnie w VIP PRO czy przepadnie? Czy co?
 6. Skarga na: gracza Nick podczas gry: Kolega Poftorek Nick osoby oskarżonej: Wozkowy Marcin Dlaczego składasz skargę: Nie 1. raz obraża gdy nie ma admina Data zdarzenia: Na całej mapie zm_bunkiery Opis zdarzenia: Obraza na czacie graczy Dowód: Między innymi: Wozkowy Marcin : monster dalej kurwo zamykaj Wozkowy Marcin : ssij tam Wozkowy Marcin : konros kurwo Wozkowy Marcin : jkurwy jebane zamyjkaja *DEAD* Wozkowy Marcin : huj wam w dupe Wozkowy Marcin : kurwo podkladajaca Wozkowy Marcin : kurwo glupia LOGI SERWERA DO SPRAWDZENIA #12 "Wozkowy Marcin" 200 STEAM_2:1:1623764342 4 32:07 16 0
 7. Hej, należy zaktualizować `linki do: logo.png, link do regulaminu, do spisu map oraz wklejki.
 8. Serwer: ZM Nick podczas gry: Poftorek Nick admina podczas gry: dAMo Link do screenów: https://www13.zippyshare.com/v/rKg436Vv/file.html
 9. Nick podczas gry: Poftorek Nick admina: dAMo Powód bana: Wstaw 5 screenow na Fragujemy.com! Data zdarzenia: czwartek, 02 sierpień 18 - 23:34:54 Opis zdarzenia: Hej, gramy sobie na zm_crystal a tu nagle dostaję 5 screenów, no to ja chyc do folderu z csem, szukam, szukam, nie mogę znaleźć, wyszukuję, nie ma nic, patrzę po "zm_" - nadal nic nie znajduje. Bardzo dziwne, choć przyznam, że pierwszy raz na steamie dostaję screeny. Co mam zrobić w takiej sytuacji, bo bardzo mi się ten serwer spodobał. Proszę o pomoc. Znalezione, już wrzucam!
 10. Proszę o usunięcie szyszek dla zwykłych graczy, przypisanie ich może dla VIPów? Jeśli jest szyszka od razu pojawiają się RTV, to ułatwia grę ale jedynie jednej osobie, tej co ma 12 pkt.. Albo zwiększyć ilość wymaganych punktów.. to na prawdę denerwuje i ograniczenie wpłynie na pewno na długość grania map, bo co to za przyjemność 15 minut mapy? Zapraszam do dyskusji.
 11. Serwer: ZM Nick podejrzanego: mam napletka Rodzaj cheatu: Obraza, wyzywa od twoich starych, kultura... Kto złapał: My Kiedy [mapa, data, godzina]: zm_aztec_camp, obraza na przzestrzeni całej mapy, 22:20 mniej więcej zgłaszam Steam ID/IP [screen + pisemnie napisane]: # 9 "mam napletka" 1016 STEAM_1:0:1894417230 6 13:06 22 0 # 9 mam napletka - 185.172.86.45 - Steam Dowód [rozpisz demo]: Logi serwerowego czatu i trochę z SS
 12. Serwer: ZM Nick podejrzanego: lusia Rodzaj cheatu: SH Kto złapał: Ja Kiedy [mapa, data, godzina]: Dokładnie 1 / 2 minutę(y) temu, przejście na dach Steam ID/IP [screen + pisemnie napisane]: STEAM_1:0:655971176 5.172.233.207 Dowód [rozpisz demo]: http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-1802220006-zm_anekin_house_v4-1519254360-1519256520.zip
 13. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 14. Twój głos na serwer został prawidłowo oddany!
 15. Głos na serwer został oddany. Dziękujemy! Głosy zamknięte!
×
×
 • Create New...