Yoh246

[CS:GO] Admin SURF
 • Content Count

  61
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Czas online

  11h 48m 51s

Community Reputation

32 Początkująca

5 Followers

About Yoh246

 • Rank
  Odważny fragowicz
 • Entries from Chatbox 25

Profile information

 • Name
  Kuba
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Zabrze
 • Interest
  Muzyka Krzysztofa Krawczyka

Information about Fragowicz

 • Nick
  Yoh246
 • Favorite server
  CS:GO - CLASSIC SURF
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY AWP
 • How did you find out about us?
  Z innych stron

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10
 • Keyboard
  Genesis RX66
 • Mouse
  Roccat Kone Pure

Recent Profile Visitors

472 profile views
 1. Witam :))

  Spoiler

  Jestem lepszym snajperem

   

   

  1. Kalina<33

   Kalina<33

   witam 

    

 2. Nick jakiego używasz: Yoh246, Wiek: 16 , Zajmowane wcześniej stanowisko: Admin SURF, Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: Ponad cztery miesiące, Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin SURF, Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: Jeśli chodzi o serwer, to jestem (przynajmniej moim zdaniem) tą jedną z rozpoznawanych osób, co za tym idzie lubianych przez graczy, nie mam problemów z porozumieniem się z graczami bądź z pomocą im. Jako admin miałem dość "czystą kartotekę", nie sprawiałem żadnych problemów i byłem z tych dość aktywnych osób. Dobrze znam komendy i nie traktuje nikogo ulgowo, choć rygorystycznym adminem nie byłem. Po skonsultowaniu się z odpowiednimi osobami i paru rozmowach zdecydowałem się napisać to podanie, bo bardzo lubię grać na SURF'ie, lecz przez stosunkowo niską ilość czasu, gdy obecni admini się pojawiają powstają niekiedy kłopoty z różnej maści osobami, a zazwyczaj jeśli admina nie ma na serwerze to na steamie również nie jest dostępny. Pozdrawiam! Yoh
 3. Mam bałagan w pokoju, sam oceń Masz Prime'a w Counter Strike'u?
 4. Mi jak najbardziej pasują takie zasady.
 5. Nie znudziło nam się, tylko ci którzy wchodzili najzwyczajniej w świecie stwierdzili, że nie ma sensu uprzykrzać więcej gry adminom. Trzeci raz powtarzam, gadałem sobie z Bulbem i temat zszedł na ten tor, oboje przyznaliśmy, że w sumie fajnie było grać na tym serwerze gdzie się zna ludzi, wie jak to wygląda. Stąd wspólne odwołanie.
 6. Nie powiedziałem, że byłem adminem z powodu kogoś, gdy dołączałem do jej grona, nie znałem praktycznie nikogo. Wiem, że popełniłem błąd w pewnym momencie, aczkolwiek napisałem wyżej, że chęć powrotu na stanowisko w takim wypadku byłaby dla mnie niemoralna, chciałem tylko pograć jak najzwyczajniejszy gracz nie uprzykrzając się nikomu. Co do community, źle mnie zrozumiałeś, nie staraliśmy się o ich względy ani nie staraliśmy się zaskarbić ich sympatii różnorakimi sposobami, po prostu byliśmy sobą – ich rówieśnikami. Bulbo wg. Mnie w pełni zasłużył na pochwałę, stuprocentowo wywiązywał się z obowiązków ale o tym możnaby się rozpisywać, to prawda, działaliśmy pod swego rodzaju impulsem, tchnieniem drugiego. Odszedłem od grona administracji, bo mnie to najzwyczajniej w świecie już przerastało, pierwszy raz miałem do czynienia z takiego rodzaju sytuacją, bo to był jeden z pierwszych razy gdzie miałem faktycznie pewien obowiązek, nie wliczając oczywiście spraw codziennych. Zobaczyłem, że wszystko się sypie, że sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej – uciekłem. Przyznaję się do błędu, ale wciąż podtrzymuje moją opinię, iż ban permanentny, bo tak naprawdę o to mi na samym początku chodziło jest niewłaściwy, nie wymagam od was niczego.
 7. Gdzie byłem? Jako ostatni z całej starej administracji zostałem, ale jak już absolutnie wszyscy odeszli, wiedziałem, że to nie będzie już takie samo, bo to community tworzy ten serwer, a większa część osób nas popierała z powodów koleżeńskich. Groźby upadku surfa? Co może zwykła grupka nastolatków, bo jak już mówiłem - to nie byłaby nasza zasługa. Pomysł własnego serwera był, to prawda lecz równie szybko się zmył - z prostych powodów. Co do zachowania PoLaRa, nie Mi je oceniać.
 8. Racja, nie pamiętasz, bo nic gorszego nie zrobiłem W każdym razie, starałem się poprowadzić dyskusję na poziomie, wymianę argumentów ale jak widać – jesteś z miejsca negatywnie nastawiony. No cóż, trudno się mówi, powodzenia w adminowaniu serwera.
 9. Pamiętasz jak zgłosiłem rezygnację? Z powodu tamtejszych wydarzeń, dostawałem nawet możliwość powrotu, ale stwierdziłem że byłoby to niezwykle chamskie jakbym coś takiego po takich wydarzeniach zrobił, dlatego chciałem najzwyczajniej w świecie pograć jak normalny gracz na serwerze, wyżej mówiłem dlaczego – z powodu tamtejszej atmosfery i community, a także stopniu rozwinięcia tej sieci. Wiem, że moi, że się tak wyrażę "partnerzy" w adminowaniu zrobili rzeczy gorsze bądź nie ode mnie, ale ja nie czuję się tak winnym, by dostawać z miejsca bana permamentnego,