Jump to content

crazeq.

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  44
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Początkująca

1 Follower

About crazeq.

 • Rank
  Śmiały fragowicz

Profile information

 • Sex
  mężczyzna

Information about Fragowicz

 • Nick
  crazeq

Recent Profile Visitors

604 profile views
 1. Siema, a więc zaczynając, Według mnie twoje argumenty nie są tak naprawdę argumentami tylko słowami opisującymi Ciebie. Grasz według mnie jeszcze za krótko więc jakbyś zagrał jakiś tydzień / dwa więcej to byłoby spoko. Nie oznacza to też, że nowy gracz nie ma szansy na zdobycie takiej posady. To że jesteś aktywny to dobra rzecz ale po kilku dniach / tygodniach aktywność pewnie ulegnie zmniejszeniu. Z tego co słyszałem aż taki aktywny nie jesteś. Podsumowując, jesteś nowym graczem na serwerze i jesteś aktywny. Plusem jest wiek oraz posiadana ilość godzin w csgo. Radziłbym też ci popracować nad podaniem oraz wyrobić trochę aktywności, znajdź jakieś argumenty itp. Aktualnie jestem na NEUTRAL, ale jeżeli wcześniej napisane punkty to moja ocena zmieni się na pewno!
 2. Jestem na NIE, już tłumaczę. Podanie napisane na odwal się, mały staż na serwerze, pograj jeszcze na serwerze z dwa tygodnie i według mnie napisz na nowo podanie. Do tego spróbuj napisać lepsze argumenty.
 3. Jestem na TAK Wydajesz się spoko człowiekiem, argumenty są trafne, popracował byś trochę nad postem bo wygląda jak wyjęte psu z gardła.
 4. Jesteś nowym graczem na serwerze. Tyle wystarczy. Na NIE
 5. Jestem na TAK Podanie napisane dobrze, namawiałem cię wcześniej do tego, jesteś często dostępny.} No po prostu ideał!
 6.  

  ?Wesołych i radosnych świąt życzę wszystkim!?

 7. Napisałem tak gdyż uczestniczę tylko na serwerze surf więc nie chce wypowiadać się na tematy innych serwerów. Jeżeli spędziłbym chociaż 1h na innych serwerach mógłbym określić czy dana opcja by się opłacała czy nie.
 8.  

  "In high school I was a loner
  I was a reject, I was a poser
  Multiple personalities, I'm bipolar
  I swear, I mean well, I'm still goin' to hell"

   

  1. Yoh.

   Yoh.

   Witchcraft, love chants
   Whisper in my ear, put me in a trance
   Cocaine, all night long
   When I die, bury me with all my ice on.

 9. A więc zacznijmy od początku. Jakieś dwa lata temu była tak akcja nazwana ,,darmowy vip na 7d". Według mnie fajną opcją było by przywrócenie tej rzeczy gdyż wtedy ((czyli te dwa lata temu)) przyciągnęło mnie to do zakupu vipa gdyż wiedziałem o co w tym chodzi. Widziałem propozycję z losowanym vipem na każdą nową grę ale dla mnie jest to po prostu nie potrzebne. Z taką opcją każdy mógłby dostać darmowego vipa na 7d po wcześniejszym napisaniu prośby o to. Powstał by specjalny temat gdzie ludzie pisali by swój nick na serwerze i dlaczego akurat oni chcieli by go dostać. Oczywiście to od Opiekuna/Wyższej rangi zależało by czy dana osoba dostanie vipa. Dziękuje za uwagę.
 10. Zgodzę się z tym. W dodatku dodam, że jeżeli jest ktoś kto odwala/wyzywa/cheatuje można to zgłosić do admina na pv.
 11. ,,A twoi ludzie na facebooku "model w: calvin klein"

  Ona wavy jak perkusja z intra dr. House

  And you know I finna blow up just like dynamite

  White knuckle ride"

 12. Jestem na TAK Z tego co widziałem na serwerze jesteś osobą fajną i dającą się lubić. Nie było na Ciebie żadnych skarg do tej pory. Podanie napisane dosyć schludnie i argumenty są troszeczkę bez sensowe ale to ujdzie.
 13. A więc. Na serwerze jesteś dosyć często i ani razu nie było na Ciebie skargi itp. Więc sądzę, że regulamin znasz. Podanie napisane nawet ładnie. Nie ma do czego się przyczepić lecz mogłeś inaczej skonstruować argumenty. Jesteś miła osobą i mam nadzieję, że też ogarniętą. (( w pierwszym podpunkcie już to napisałem ale nie miałem jak dokończyć zdania ? )) Zdania co do mojej odpowiedzi nie zmieniam. (( patrz cytat wyżej ))
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy