* Nick podczas gry: t3ziG
* Login: t3ziG
* Wiek: 17 lat
* Ile czasu spędziłeś na serwerze?: Ogólnie za starych czasów jak był jeszcze CRASH MESSY to z 2 lata temu miałem swoją ekipę, jednak gierka po 3 latach ciągłego grania odmówiła posłuszeństwu i po kilku latach wróciłem do tej mega giery!
* Jak często grasz na serwerze?: Tak jak pisałem wyżej, ogólnie w gierce w ciągu miesiąca miałem po 120h
* Ile czasu grasz w MTA:DayZ?: Przed moją przerwą grałem z 3 lata dzień w dzień xd.
* Dlaczego my?: Ogólnie z góry mówię nie znam tej ekipy i żadnej ekipy nie znam, więc co mi szkodzi a może to ta ekipa co będzie ogarnięta!
* Czy masz znajomych w ELITE?: Niestety nie.
* Jeżeli byłeś w innej grupie to dlaczego ją opuściłeś/zostałeś wyrzucony?: Tak jak mówię ekipa rozpadła się pod wpływem czasu i brak chęci do gry!
* Czy posiadasz TS3 i sprawny mikrofon?: Mam nieco uszkodzony mikrofon, ale kupuję na dniach nowy.
* Czy zgadzasz się płacić składki? Tak nie jest to dla mnie problemem.
*Twoje umiejętności[Strzelec,Kierowca,Pilot 1-10]: Strzeelanie dobre 8/10, Kierowca 9/10 i Pilotowanie 9/10.
* Opisz siebie w kilku zdaniach: Mam 17 lat, głównie spędzam czas grając w LOLa i inne giery. Teraz naszła mnie ogromna ochota na MTA. Zajmuję się w zawodzie Mechanik poj, samochodowych. Kiedyś zajmowałem się grafiką, webmasterką oraz pisaniem pluginów do CSa 1.6!