-
Może propozycje jakieś?
-
Mapa wcale nie jest taka malutka, szybka rozgrywka jest na niej poprostu. Ja bym jedynie zablokował granaty na 15 sec (caly buytime) aby spamować nie mogli.
-
Też jestem za.
-
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1274-UOHK-5653 Może tutaj znajdziesz coś pomocnego.
-
Nie wiem skąd te plotki na serwerze, że reset ranku jest uzależniony od tego czy wbije 10k. :P Jestem za, już od dawna nie mam kogo gonić w ranku, ani przed kim uciekać :P
-
Za GG+DM, praktycznie codziennie gdy rozgrzewam aim-a to wbijam na DM. Fajnie będzie wejść na serwerek sieci zamiast konkurencji.
-
Na nie co do obu propozycji, 2 FB to standard, wyłączenie oślepienia swoich będzie nieuczciwe jak napisał Muj.
-
Wątpię, aby to było powodem tego, że tej mapy nie chce nesti wsadzić. Można wyłączyć kupowanie na tej mapce po prostu. Raczej ludzie omijali tą mapkę, chociaż dziwie się bo jest ona przyjemniejsza od awp_india lub awp_battle.
-
Może jeszcze rats-a by wymienić jednak (ratsa 1337) na innego, bo zawsze ct cierpi na tej mapie, a ludzie ją wybierają tylko dlatego, że mają szanse pójść do tero...
-
Ja jestem za podmianą, bo rzeczywiście jak tero dobrze obstawi wejścia to ct ma marne szanse wbić.
-
Temat odnośnie zmiany czasu załączania rotacji nocnej poruszany ostatnio w głównym temacie o zmianach na 4fun, a co do tego, czy jest potrzebny czy nie, to wiele razy załączał sie pool_day przy 20+ osobach na serwerze, więc podział jest potrzebny.
-
De_piranesi do dziennej, a aim_fixit do nocnej.
-
Co do pomysłu 'Weu to sytuacja będzie taka: nie->reconect->tak, nikt nie wejdzie za 1st razem na forum, aby może parę minut pograć. Są pluginy, które oprócz pytanie wyświetlają jeszcze uproszczony regulamin, takie coś to co któraś osoba przejrzy. Najlepsza jest jednak opcja /regulamin i wyświetlenie pełnego regulaminu. Kto przeczyta ten przeczyta, ale ułatwi to sprawę graczom do szybkiego zerknięcia w regulamin dla siebie, bądź aby kogoś zgłosić.
- 13 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- akceptacja
- regulaminu
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Tobie czy innym? W obu przypadkach tak. Jeżeli Tobie to tylko napisz na odpowiedni e-mail, że rezygnujesz, jeżeli innym to też się da, ale ta opcja odpada, bo serwer musi zarabiać na siebie.
-
Postów
338 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
15 -
Darowizny
0.00 PLN
Ostatnia wygrana milis3 w dniu 6 Kwietnia 2014
Użytkownicy przyznają milis3 punkty reputacji!
