Skocz do zawartości
  • Postów

    338
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

milis3

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    15
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez milis3

  1. milis3

    [KOSZ] Nowe Mapy

    Może propozycje jakieś?
  2. milis3

    [KOSZ] cs max

    Mapa wcale nie jest taka malutka, szybka rozgrywka jest na niej poprostu. Ja bym jedynie zablokował granaty na 15 sec (caly buytime) aby spamować nie mogli.
  3. milis3

    [KOSZ] Zamiana mapy

    Też jestem za.
  4. https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1274-UOHK-5653 Może tutaj znajdziesz coś pomocnego.
  5. Nie wiem skąd te plotki na serwerze, że reset ranku jest uzależniony od tego czy wbije 10k. :P Jestem za, już od dawna nie mam kogo gonić w ranku, ani przed kim uciekać :P
  6. milis3

    MOD - jaki / głosowanie

    Za GG+DM, praktycznie codziennie gdy rozgrzewam aim-a to wbijam na DM. Fajnie będzie wejść na serwerek sieci zamiast konkurencji.
  7. milis3

    [KOSZ] Flash'e

    Na nie co do obu propozycji, 2 FB to standard, wyłączenie oślepienia swoich będzie nieuczciwe jak napisał Muj.
  8. milis3

    czit

    Prosisz się o bana na forum...
  9. Wątpię, aby to było powodem tego, że tej mapy nie chce nesti wsadzić. Można wyłączyć kupowanie na tej mapce po prostu. Raczej ludzie omijali tą mapkę, chociaż dziwie się bo jest ona przyjemniejsza od awp_india lub awp_battle.
  10. Może jeszcze rats-a by wymienić jednak (ratsa 1337) na innego, bo zawsze ct cierpi na tej mapie, a ludzie ją wybierają tylko dlatego, że mają szanse pójść do tero...
  11. Ja jestem za podmianą, bo rzeczywiście jak tero dobrze obstawi wejścia to ct ma marne szanse wbić.
  12. Temat odnośnie zmiany czasu załączania rotacji nocnej poruszany ostatnio w głównym temacie o zmianach na 4fun, a co do tego, czy jest potrzebny czy nie, to wiele razy załączał sie pool_day przy 20+ osobach na serwerze, więc podział jest potrzebny.
  13. De_piranesi do dziennej, a aim_fixit do nocnej.
  14. Co do pomysłu 'Weu to sytuacja będzie taka: nie->reconect->tak, nikt nie wejdzie za 1st razem na forum, aby może parę minut pograć. Są pluginy, które oprócz pytanie wyświetlają jeszcze uproszczony regulamin, takie coś to co któraś osoba przejrzy. Najlepsza jest jednak opcja /regulamin i wyświetlenie pełnego regulaminu. Kto przeczyta ten przeczyta, ale ułatwi to sprawę graczom do szybkiego zerknięcia w regulamin dla siebie, bądź aby kogoś zgłosić.
  15. milis3

    Wyłączenie VIPA

    Tobie czy innym? W obu przypadkach tak. Jeżeli Tobie to tylko napisz na odpowiedni e-mail, że rezygnujesz, jeżeli innym to też się da, ale ta opcja odpada, bo serwer musi zarabiać na siebie.
  16. Proszę o przesunięcie fy_pool_day -a tylko na nocną rotację, gdyż jest to za mała mapka, oraz mapki de_rats_1337 gdyż jest to mapa typowo pod tero, jak się dobrze ustawi to ct nie wyjdzie nawet z respa, przy równych składach.
  17. Nie wiem czy coś takiego da się zrobić, ale zamiast dodatkowego fraga tylko za zabicie z shotguna wprowadzić broń mapy/rundu, która przy zabiciu da x2 fraga. System by losował inną broń co mapę/rundę. Co do napisu/muzyki to jestem za jeżeli będzie można ją wyłączyć sobie.
  18. 1) los - na tak 2) szotgun x2 na nie, broń jak każda inna 3) knife x3 na nie, według mnie x2 starczy, za dużo ludzi będzie z nożem biegało - łatwe fragi :P 4) restart po 15 sec na tak 5) bomba -napisy na nie, już bym wolał muzykę, sam tekst to taki troch kiczowaty
  19. milis3

    ziomek - admin z banem na BL

    Dokładnie, ban nie jest za dopalacze podczas gry tylko na stronę. BTW z tego co widzę to konto ziomka jest chyba przechodnie :) http://fragujemy.com/topic/3687-podanie-zapowiadajacy-sie-administrator-4funa/ ten sam steam_ID .
  20. milis3

    Ostatnie crashe - ZM

    Niby nie, ale czasem wiązanka jest po 3-4 resety w ciągu 30 minut.
  21. milis3

    Ostatnie crashe - ZM

    Na 4FUN też ostatnio serwer crashuje, a te boty o których wspomniałeś to chyba u nas też się pojawiają. Czasem jakiś SPEC, którego niby nie ma, napisze jakieś losowe słowo.
  22. milis3

    [KOSZ] Propozycja map

    Dla mnie OK. Jeszcze scoutzknivez bym wrzucił albo scoutznivez2 ;]
  23. Za scoutzknivez i zmianami w mapkach.
  24. Może i jestem ciemny, ale to nie ja składam podanie gdzie wymogiem jest posiadanie steam-a nie posiadając go, i nie rozumiem dlaczego ten temat się ciągnie skoro nie spełniasz podstawowego wymagania.
  25. Czyli nie masz, bo żadnego dowodu nie chcemy tylko twój steamid...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności