Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'regulaminu' .
-
Zmiana regulaminu usług sieci Uprzejmie informujemy, iż Regulamin usług sieciowych został zaktualizowany. Data wejścia z życiem: 14.01.2016 roku. Klient ma prawo zapoznać się ze zmianami przedstawionymi niżej i na podstawie ich wypowiedzieć umowę wykupionych Usług do 12.01.2016 roku. Tego typu pisma prosimy wysyłać na e-mail: [email protected] - zostaną one rozpatrzone do 1 lutego 2016 roku. Zmiany w Regulaminie są następujące: Dodano słownik pojęć. Dodany podział regulaminu na: -> Ogólne informacje o sklepie - czyli krótkie informacje o sklepie oraz jak przebiega zawarcie umowy między dwoma stronami -> Ważne informacje dla Klienta - tu Klient znajdzie informacje do czego zobowiązany jest Administrator oraz jakie ma prawa wobec niego -> Reklamacja - Klient może zapoznać się z procesem reklamacji, kiedy takie prawo mu przysługuje i do czego jest zobowiązany podczas kupowania Usług -> Krótkie podsumowanie w pigułce - zbiór najważniejszych zasad Dodane do regulaminu pkt. 5,8, 15 - wprowadzenie pojęcia usług niestandardowych, czyli takich, które nie są wliczone w standardowy support i wynikają, np. z błędu Klienta. Dodane do regulaminu informacje o przetwarzaniu danych, a także dacie wejścia z życiem regulaminu sklepu. Pkt 3. został zmieniony z "Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok." na Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok z wyjątkiem sytuacji, gdy sklep jest wyłączony, np. z powodu prac konserwacyjnych. Wszelkie tego typu informacje klient znajdzie na forum - Fragujemy.com. Pkt 4. został zmieniony z "Zmiana adresu doręczenia po zrealizowaniu wysyłki wiąże się z dodatkowym kosztem." na Zmiana adresu doręczenia po zrealizowaniu wysyłki wiąże się z dodatkowym kosztem i traktowane jest jako Usługa niestandardowa. Pkt 13. został zmieniony z "Jakakolwiek próba oszustwa zakończy się anulowaniem zamówienia oraz banicją na Fragujemy.com." na Jakakolwiek próba oszustwa zakończy się anulowaniem zamówienia oraz blokadą konta Klienta. Ponadto, koszta poniesione przez Klienta nie są zwracane. W podsumowaniu informacje zostały przeorganizowane: -> "może otrzymać rekompensatę w ramach reklamacji usługi wtedy, gdy..." - wydzielenie tego podpunktu do punktu 15 regulaminu sklepu -> Usługobiorca: "ponosi pełną odpowiedzialność za wykupioną usługę, np. jeśli z niej korzystają osoby trzecie" - usunięty na rzecz oświadcza, że Usługa wykupiona przez niego jest jego własnością -> Usługobiorca: ma świadomość, że kupując Usługę nie zwalnia Go od przestrzegania zasad sklepu i sieci Fragujemy.com - dodane, aby uniknąć sytuacji, gdzie Klient może rościć prawo do rekompensaty z tytułu otrzymania banicji za popełnienie czynu -> kilka mniejszych lub większych poprawek stylistycznych Regulamin dostępny pod linkiem: http://shop.fragujemy.com/#regulamin Pozdrawiamy, FGTeam
- 1 odpowiedź
-
- 11
-
-
- zmiana
- regulaminu
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Siemano. Moglibyście zrobić tak, aby za każdym razem po wybraniu team'u wyskakiwało nam powiadomienie (Nie pamiętam do końca tych tekstów, bo miałem długą przerwę, ale chyba coś tego typu) : Czy czytałeś i akceptujesz regulamin serwera ZM ? Nie Tak Jeśli ktoś wdusi 1. (Nie) : zostanie wyrzucony z serwera z powodem "Zapraszam na forum fragujemy.com aby zapoznać się z regulaminem" (Czy coś w tym stylu..) Jeśli ktoś wdusi 2. (Tak) : Będziemy wiedzieli, że przeczytałeś i rozumiesz go (1/4 graczy podczas gry zna i czytała dokładnie regulamin *). Załóżmy, że nowy gracz. Jeśli będzie stawiał miny na drabinkach to będziemy wiedzieć, że robi to świadomie i z pełną odpowiedzialnością. Nie będzie już tekstów - "Nie wiedziałem".. Zachęci to graczy do odwiedzania forum. Co za tym idzie będziemy mieli więcej userów ! <happy> <clap> *-Chciałbym, też na to zwrócić uwagę przy okazji..
- 13 odpowiedzi
-
- akceptacja
- regulaminu
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Aktualny regulamin jest straszny :> gracze mogą robić wiele rzeczy jakich nie pozwala się na innych serwerach... Propozycja nowego regulaminu: 1. Staramy się nie przeklinać. (można, ale nie co 2gie słowo) (Ban do 30 min) 2. Nie obrażamy innych graczy oraz ich rodziny. (Ban od 30 minut do tygodnia w zależności obrazy) 3. Rozmowa przez mikrofon dozwolona a nawet wskazana ale od 16+ lub po mutacji (Ban 5-30min) 4. Nie krzyczymy do mikrofonu. (Ban od 5 do 30 min) 5. Odnosimy się do wszystkich graczy z szacunkiem. 6. Zakaz reklamowania: stron internetowych, cheatów, skryptów, innych serwerów. ( Ban na zawsze) 7. Zakaz chodzenia po TXT. (Ban 30 min) 8. Miny, Pułapki - nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach i w bliskiej odległości, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie ich/przejście przez nie. ( Ban 30 min) 9. Zakaz bugowania map.(Ban od 5 do 30 min) 10. Absolutny zakaz używania cheatów i wspomagaczy (celownik awp/scout, modele esl, oraz wszystko co ułatwia grę) . (Ban na zawsze) 11. Nie przeszkadzamy innym w grze celowo blokując ,oślepiając flashem (Kick,ban 5 min) 12. Staramy się wykonywać cele mapy (zakaz kampienia z paką na respie i jeśli pozostanie jedna minuta idziemy po hosty) . (Kick, ban do 30 min) 13. Nie strzelamy z jakiejkolwiek broni, bfg, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado, de_alexandra, de_dust2002, cs_estate, de_rats_1337 przez pierwsze 7 sekund rundy. (Ban 30 min) 14. Zgłaszanie chitów nie na u@ jak i nadmierne spamowanie będzie nagradzane 5 minutowym banem. 15. Zakaz bugowania klas bądź preków. (Kick, ban 30 min) 16. Zakaz stawiania sentry guna w miejscach które całkowicie uniemożliwiają rozbrojenie paki bądź wyprowadzenie hostów. (Ban 30 min) 17. Zakaz bugowania nicków.(Ban 30 min) 18. Czas na wstawienie screenshot`ów na forum nie może być dłuższy niż 24h. 19. Zakaz siedzenia na "Spectre" kiedy na serwerze jest 15 lub więcej graczy (kick/5min) 20. Wejście na aktywnym banie będzie przedłużeniem kary na zawsze! 21. Gracze z pingiem 130+ lub z pingiem "skaczącym" będą wypraszani na 5min. Mam nadzieję, że regulamin podoba się dużo bardziej i jest dużo bardziej jasny niż skromny aktualny regulamin. Pozdrawiam Andoy [PRO CAMPER] :-) PS. Swoje zdanie możecie wyrazić w angiecie nad tematem
- 10 odpowiedzi
-
- propozycja
- nowego
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
SORRY, ZŁY DZIAŁ :D USUŃTA TEMAT :)
- 1 odpowiedź
-
- propozycja
- nowego
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
