-
Nie polecam tego gracza dołaczył do naszej grupy by ja tylko okraść radze ci na niego uważać
-
Gościu codziennie piszesz podanie do innej grupy zdecyduj się ostatnio miałeś Jak długo grasz na serwerze?: 100 godzin Jak długo grasz w MTA DayZ?:11miesiecy a teraz Jak długo grasz na serwerze?: 3lata Jak długo grasz w MTA DayZ?: 3lata
-
Mój nick: Atom1231 Poziom: Aktualnie 63 lvl oraz 83 Stopień Battle Pass Wygrane solo: 4 (Częściej gram oddziały ) Oczywiście gram na konsoli Xbox One
-
Imię: Bartek Nick na serwerze: Splesnialy Wiek:16 Jak długo grasz na serwerze?: ponad rok Jak długo grasz w MTA DayZ?: ponad 3 lata W jakich godzinach jesteś w stanie grać?: Moge cały dzień Mutacja: Jest Umiejętność strzelania (0/10): 7/10 Umiejętność prowadzenia pojazdów lądowych (0/10):8/10 Umiejętność prowadzenia pojazdów powietrznych (0/10): 7/10 Znajomość mapy (0/10):9/10 W jakich grupach byłeś (dlaczego odszedłeś/zostałeś wyrzucony)?: Nie pamiętam Czy zgadzasz się na składki?: Jak będzie potrzeba to oczywiście Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon? Tak Dlaczego wybrałeś właśnie nas?: Chciałbym spróbować czegoś nowego Coś o sobie: Nazywam się Bartek.Mam 16 Lat. Lubie grać w Fortnite oraz Mta. Jestem miłą oraz ogarniętą osobą.
-
Nick podczas gry:Cichy Login:Cichy1 Wiek:16 Ile czasu spędziłeś na serwerze?: 7 Miesiecy Jak często grasz na serwerze?: 5-6h w tygodniu/ a w weekend po 8-9h nawet Ile czasu grasz w MTA:DayZ?:ponad 2 lata Dlaczego my?: Jesteście ogarniętą grupa która nie wyzywa na Czacie, Nie płacze gdy padnie. Czy masz znajomych w ELITE?: Stena Jeżeli byłeś w innej grupie to dlaczego ją opuściłeś/zostałeś wyrzucony?: BB-Odszedłem F^-Odszedłem ABR- Dostałem Kicka Czy posiadasz TS3 i sprawny mikrofon?:Tak posiadam Czy zgadzasz się płacić składki? Tak Twoje umiejętności[Strzelec,Kierowca,Pilot 1-10]: Strzelec-6/10 Kierowca 9/10 Pilot-6/10 Opisz siebie w kilku zdaniach: Nazywam się Bartek. Mam 16 lat w Grudniu kończę 17. Jestem miłą, ogarniętą osoba. Gram na Fragu od 7 miesięcy. Moim hobby jest Jazda na rowerze oraz motorze.
-
[Oddzielony] Rekrutacja do "sadBoys" - Otwarta
Atom2 odpowiedział(a) na DuDSoNPL temat w Oddzielone posty
Sry za zbędny spam- 33 odpowiedzi
-
- otwarta
- rekrutacja
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
★ Nick na serwerze:Cichy ★ Wiek:16 ★ Twoje KdR: 0.84 Staram się wbić 1.00 ★ Ile masz godzin na serwerze?: 229h ★ Ile czasu możesz poświęcić na gre na serwerze?:5-6h ★ Ile czasu grasz w MTA:DayZ?:2 lata ★ Dlaczego my?: Jesteście ogarniętą grupa Nie wyzywacie,Nie płaczecie po każdym padnieciu oraz dobrze gracie zespołowo ★ Jeżeli byłeś w innej grupie to dlaczego ją opuściłeś/zostałeś wyrzucony?: M!B Wyrzucony BB Odszedłem sam WML Kick za rzucenie granata w bazie F^ Odszedłem Sam ★ Czy posiadasz TS3 i sprawny mikrofon?: Tak oczywiście ★ Czy zgadzasz się płacić składki?: Tak ★ Rola [strzelec/kierowca]: Bardziej Kierowca ale czasami i strzelec ★ Umiejętność pilotowania (0-10): 6/10 ★ Umiejętność strzelania (0-10): 8/10 ★ Umiejętność kierowania pojazdów (0-10): 8/10 ★ Znajomość Mapy?: 9/10 ★ Opisz siebie w kilku zdaniach: Nazywam się Bartek. Mam 16 lat w Grudniu kończę 17. Jestem miłą, ogarniętą osoba. Gram na Fragu od 7 miesięcy. Moim hobby jest Jazda na rowerze oraz motorze.
- 19 odpowiedzi
-
- 1
-
-
malyy Nie ma co kłamać Nesty wbije sprawdzi logi i się wszystko wyda
-
Nick : Cichy Imię : Bartek KDR (1.50+) :1.0 Nabije te 1.50 spokojnie Czas Online : 46h Jak Długo grasz na Mta:DayZ : Ponad 2 Lata Znajomość Mapy (1/10) : 8/10 Umiejętność strzelania (1/10) : 7/10 Umiejętność Prowadzenia aut (1/10) : 9/10 Umiejętność Pilotowania (1/10) :6/10 xd Czy Posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon : Tak Posiadam Twoja Ostatnia Grupa : Bad Boys Czy Akceptujesz Regulamin Grupy : Tak Akceptuje Pewnie się nie dostane przez KDR
