Skocz do zawartości
  • Postów

    21
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Atom2

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Atom2

  1. Nie polecam tego gracza dołaczył do naszej grupy by ja tylko okraść radze ci na niego uważać
  2. Gościu codziennie piszesz podanie do innej grupy zdecyduj się ostatnio miałeś Jak długo grasz na serwerze?: 100 godzin Jak długo grasz w MTA DayZ?:11miesiecy a teraz Jak długo grasz na serwerze?: 3lata Jak długo grasz w MTA DayZ?: 3lata
  3. Mój nick: Atom1231 Poziom: Aktualnie 63 lvl oraz 83 Stopień Battle Pass Wygrane solo: 4 (Częściej gram oddziały ) Oczywiście gram na konsoli Xbox One
  4. Imię: Bartek Nick na serwerze: Splesnialy Wiek:16 Jak długo grasz na serwerze?: ponad rok Jak długo grasz w MTA DayZ?: ponad 3 lata W jakich godzinach jesteś w stanie grać?: Moge cały dzień Mutacja: Jest Umiejętność strzelania (0/10): 7/10 Umiejętność prowadzenia pojazdów lądowych (0/10):8/10 Umiejętność prowadzenia pojazdów powietrznych (0/10): 7/10 Znajomość mapy (0/10):9/10 W jakich grupach byłeś (dlaczego odszedłeś/zostałeś wyrzucony)?: Nie pamiętam Czy zgadzasz się na składki?: Jak będzie potrzeba to oczywiście Czy posiadasz TeamSpeak3 oraz sprawny mikrofon? Tak Dlaczego wybrałeś właśnie nas?: Chciałbym spróbować czegoś nowego Coś o sobie: Nazywam się Bartek.Mam 16 Lat. Lubie grać w Fortnite oraz Mta. Jestem miłą oraz ogarniętą osobą.
  5. Nick podczas gry:Cichy Login:Cichy1 Wiek:16 Ile czasu spędziłeś na serwerze?: 7 Miesiecy Jak często grasz na serwerze?: 5-6h w tygodniu/ a w weekend po 8-9h nawet Ile czasu grasz w MTA:DayZ?:ponad 2 lata Dlaczego my?: Jesteście ogarniętą grupa która nie wyzywa na Czacie, Nie płacze gdy padnie. Czy masz znajomych w ELITE?: Stena Jeżeli byłeś w innej grupie to dlaczego ją opuściłeś/zostałeś wyrzucony?: BB-Odszedłem F^-Odszedłem ABR- Dostałem Kicka Czy posiadasz TS3 i sprawny mikrofon?:Tak posiadam Czy zgadzasz się płacić składki? Tak Twoje umiejętności[Strzelec,Kierowca,Pilot 1-10]: Strzelec-6/10 Kierowca 9/10 Pilot-6/10 Opisz siebie w kilku zdaniach: Nazywam się Bartek. Mam 16 lat w Grudniu kończę 17. Jestem miłą, ogarniętą osoba. Gram na Fragu od 7 miesięcy. Moim hobby jest Jazda na rowerze oraz motorze.
  6. Sry za zbędny spam
  7. ★ Nick na serwerze:Cichy ★ Wiek:16 ★ Twoje KdR: 0.84 Staram się wbić 1.00 ★ Ile masz godzin na serwerze?: 229h ★ Ile czasu możesz poświęcić na gre na serwerze?:5-6h ★ Ile czasu grasz w MTA:DayZ?:2 lata ★ Dlaczego my?: Jesteście ogarniętą grupa Nie wyzywacie,Nie płaczecie po każdym padnieciu oraz dobrze gracie zespołowo ★ Jeżeli byłeś w innej grupie to dlaczego ją opuściłeś/zostałeś wyrzucony?: M!B Wyrzucony BB Odszedłem sam WML Kick za rzucenie granata w bazie F^ Odszedłem Sam ★ Czy posiadasz TS3 i sprawny mikrofon?: Tak oczywiście ★ Czy zgadzasz się płacić składki?: Tak ★ Rola [strzelec/kierowca]: Bardziej Kierowca ale czasami i strzelec ★ Umiejętność pilotowania (0-10): 6/10 ★ Umiejętność strzelania (0-10): 8/10 ★ Umiejętność kierowania pojazdów (0-10): 8/10 ★ Znajomość Mapy?: 9/10 ★ Opisz siebie w kilku zdaniach: Nazywam się Bartek. Mam 16 lat w Grudniu kończę 17. Jestem miłą, ogarniętą osoba. Gram na Fragu od 7 miesięcy. Moim hobby jest Jazda na rowerze oraz motorze.
  8. malyy Nie ma co kłamać Nesty wbije sprawdzi logi i się wszystko wyda
  9. Nick : Cichy Imię : Bartek KDR (1.50+) :1.0 Nabije te 1.50 spokojnie Czas Online : 46h Jak Długo grasz na Mta:DayZ : Ponad 2 Lata Znajomość Mapy (1/10) : 8/10 Umiejętność strzelania (1/10) : 7/10 Umiejętność Prowadzenia aut (1/10) : 9/10 Umiejętność Pilotowania (1/10) :6/10 xd Czy Posiadasz ts3 oraz sprawny mikrofon : Tak Posiadam Twoja Ostatnia Grupa : Bad Boys Czy Akceptujesz Regulamin Grupy : Tak Akceptuje Pewnie się nie dostane przez KDR
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności