Skocz do zawartości
  • Postów

    92
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Kaziu xD

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O Kaziu xD

  • Urodziny 01.05.1995

Informacje profilowe

  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Opolskie

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Kaziu xD
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - GUNGAME

Ostatnie wizyty
 788

Osiągnięcia Kaziu xD

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Popularny Unikat
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 68

Reputacja

  1. Trochę spóźniony temat, bo zbiórka trwa od 8 dni, a dzisiaj się kończy, więc początek tematu jest nieco mylący
  2. Wczas to przywitanie ? Jednak lepiej późno niż wcale
  3. Dość kontrowersyjny temat i osobiście nie wiem czy to odpowiednie miejsce na takie dywagacje. Niby tylko statystyki etc. ale w moim mniemaniu promujesz tym samym tego typu działalność. Trochę się zastanawiam po co to tutaj? ?
  4. Generalnie to nie chcę Cię krytykować, ale to nie bardzo wiem czego się spodziewałaś. Wszystkie sprzęty powystawowe są wiecznie podłączone do ładowania, więc kwestia ile na takiej wystawie spędził, ale żywotność baterii od razu marna będzie zawsze. Sprzęty na wystawie są ogólnodostępne, więc każdy może pomacać, podnosić, przesuwać obracać, zamykać/otwierać etc. Niejednokrotnie również lądują na ziemi, czego sam byłem nieraz świadkiem w takich sklepach. Co do ostatniego postu. Nieinformowanie o ukrytych wadach produktu oraz nieinformowanie o przeprowadzanych naprawach, to celowe wprowadzanie klienta w błąd, co można spokojnie zakończyć zwrotem sprzętu, kasy i procesem o odszkodowanie za zaistniałą sytuację
  5. Generalnie Samsung jest naturalnie lepszym wyborem, kwestia tego, na co zwracasz uwagę i co planujesz z tym telefonem działać, a także cena rzecz jasna. Jeśli zależy Ci na zdjęciach, przyjemnym designie, dobrych bebechach (ale nieco gorszych od Samsunga) i niższej cenie, to jak najbardziej P20, jeśli natomiast kilkaset cebulionów więcej nie stanowi dla Ciebie problemu, to możesz liczyć na świetny telefon z doskonałym wyświetlaczem, mocnymi podzespołami na co najmniej 2 lata jakim jest S9. PS. #XiaomiLepsze
  6. Nie masz przypadkiem pliku config "tylko do odczytu"?
  7. Biorę udział/Zgłaszam się Nick: Kaziu xD Steam_ID: STEAM:0:1:20154473
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności