furyaa

[CS 1.6] Server guardian GUNGAME
 • Content Count

  159
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Czas online

  11h 10m 15s

furyaa last won the day on October 10 2017

furyaa had the most liked content!

Community Reputation

124 Dobra

2 Followers

About furyaa

 • Rank
  Aktywny fragowicz
 • Birthday 09/08/1994
 • Entries from Chatbox 0

Profile information

 • Sex
  kobieta
 • City
  Poznań

Information about Fragowicz

 • Nick
  furyaa
 • Favorite server
  CS 1.6 - GUNGAME

Recent Profile Visitors

2,130 profile views
 1. @ Damo tylko, że na gg jest to bardziej problematyczne. Przez cały czas trwania mapy masz duże szanse, że zostaniesz zatrzymany przez zrespionego gracza
 2. @ GET Coś jest nie tak z respieniem... W momencie jak przebiegasz i w miejscu, w którym akurat jesteś, respi się przeciwnik to blokuje Cię i "puszcza" albo po chwili, albo jak ukucniesz czy zrobisz jakiś inny ruch (akurat nie wiem od czego to jest zależne). W tym samym teamie dzięki przenikaniu nie ma problemu.
 3. Camp meter był i na niektórych mapach (gg_dusty) i broniach (awp) kompletnie się nie sprawdzał. Plugin do pozbywania się afk by się przydał. Wrzucanie gracza na specta na początku mapy jak dla mnie bez sensu. Co do map do wywalenia: gg_3way3 gg_fy_deagle_dustworld - wyrzucić lub zmienić to co już dawno zgłaszałam - wszyscy mają na niej kevlara gg_hideout - część graczy nominuje ją tylko po to żeby siedzieć cały czas w kryjówce gg_visual Z propozycji: https://gamebanana.com/maps/186917 - kiedyś była i gracze nie narzekali https://gamebanana.com/maps/189178 https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/108136/gg_fy_simpsons.html https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/80687/gg_thenano.html https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/18545/gg_dust_house.html https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/108282/gg_ice_rage.html https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/11640/fy_adrenaline.html gg_room zaproponowana przez @Czerwion jak dla mnie stanowczo za ciemna.
 4. Twoje odwołanie zostało odrzucone. Poczekaj aż kara się skończy! Zespół Fragujemy.com!
 5. Niepotrzebnie wdajesz się w takie przepychanki, a nawiązywanie do rodziny w takich sytuacjach nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Byłeś niejednokrotnie adminem, więc tym bardziej takie teksty nie powinny mieć miejsca z Twojej strony. Odczekaj do końca bana.
 6. Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratuluję ! Po otrzymaniu uprawnień zapoznaj się obowiązkowo z TYM tematem. Zespół Fragujemy.com!
 7. Ostatnio widuję Cię na serwerze i ogólnie jestem na tak, ale... masz admina na innej sieci, prawda?
 8. Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratuluję ! Po otrzymaniu uprawnień zapoznaj się obowiązkowo z TYM tematem. Zespół Fragujemy.com!
 9. @In Qontrol by Q-dance z nl jesteś w stanie poprawić trochę frekwencję? Chodzi mi w szczególności o te kilkudniowe przerwy...
 10. Twoje odwołanie zostało odrzucone. Poczekaj aż kara się skończy! Zespół Fragujemy.com!
 11. Ban słuszny, do czego sam się z resztą przyznajesz. Z każdą kolejną odpowiedzią ośmieszasz się coraz bardziej. Przeczekaj karę i wróć na serwer z innym nastawieniem.
 12. Patrząc na Twoją frekwencję zapowiada się całkiem dobrze. Damy Ci szansę, ale musisz nadrobić forum. No i oczywiście liczę, że frekwencja się utrzyma Zapoznaj się z:
 13. @GET myślisz, że istotne jest to kto zrobi te respy? Większość twierdzi, że to nie one są problemem...