Jump to content

furyaa

[CS 1.6] Senior Admin GUNGAME
 • Content Count

  176
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

furyaa last won the day on October 10 2017

furyaa had the most liked content!

Community Reputation

143 Dobra

2 Followers

About furyaa

 • Rank
  Aktywny fragowicz
 • Birthday 09/08/1994

Profile information

 • Sex
  kobieta
 • City
  Poznań

Information about Fragowicz

 • Nick
  furyaa
 • Favorite server
  CS 1.6 - GUNGAME

Recent Profile Visitors

2,409 profile views
 1. furyaa

  ban kab

  Jesteś niereformowalny, toksyczny i średnio rozgarnięty, miałeś kilka banów i nadal nic nie dotarło. Teraz też pokazujesz swój poziom i nie pomagasz sobie tym. Serwer trzeba czyścić z takich jak Ty, więc ban zostaje.
 2. Ok, dostaniesz szansę. Zapoznaj się z tematem poniżej.
 3. @ MethoD czyżby gg_hideout i ukryta kampa? ?
 4. Twoja skarga ostała rozpatrzona negatywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz raportować ten post. Zespół Fragujemy.com
 5. Na Twoje nieszczęście kojarzę Cię z serwera i nie są to pozytywne skojarzenia. Notorycznie masz problem z graczami z wykupionym vipem i zawsze masz coś do powiedzenia. Ban zostaje i może to Cię nauczy trzymać język za zębami.
 6. Twoje odwołanie zostało odrzucone. Poczekaj aż kara się skończy! Zespół Fragujemy.com!
 7. Dostałeś słusznego bana, który już zdążył wygasnąć. Cieszy mnie, że potrafisz przyznać się do błędu. Na przyszłość proponuję dostosować się do regulaminu serwera i tyle.
 8. @ Damo tylko, że na gg jest to bardziej problematyczne. Przez cały czas trwania mapy masz duże szanse, że zostaniesz zatrzymany przez zrespionego gracza
 9. @ GET Coś jest nie tak z respieniem... W momencie jak przebiegasz i w miejscu, w którym akurat jesteś, respi się przeciwnik to blokuje Cię i "puszcza" albo po chwili, albo jak ukucniesz czy zrobisz jakiś inny ruch (akurat nie wiem od czego to jest zależne). W tym samym teamie dzięki przenikaniu nie ma problemu.
 10. Camp meter był i na niektórych mapach (gg_dusty) i broniach (awp) kompletnie się nie sprawdzał. Plugin do pozbywania się afk by się przydał. Wrzucanie gracza na specta na początku mapy jak dla mnie bez sensu. Co do map do wywalenia: gg_3way3 gg_fy_deagle_dustworld - wyrzucić lub zmienić to co już dawno zgłaszałam - wszyscy mają na niej kevlara gg_hideout - część graczy nominuje ją tylko po to żeby siedzieć cały czas w kryjówce gg_visual Z propozycji: https://gamebanana.com/maps/186917 - kiedyś była i gracze nie narzekali https://gamebanana.com/maps/189178 https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/108136/gg_fy_simpsons.html https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/80687/gg_thenano.html https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/18545/gg_dust_house.html https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/108282/gg_ice_rage.html https://www.17buddies.rocks/17b2/View/Map/11640/fy_adrenaline.html gg_room zaproponowana przez @Czerwion jak dla mnie stanowczo za ciemna.
 11. Twoje odwołanie zostało odrzucone. Poczekaj aż kara się skończy! Zespół Fragujemy.com!
 12. Niepotrzebnie wdajesz się w takie przepychanki, a nawiązywanie do rodziny w takich sytuacjach nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Byłeś niejednokrotnie adminem, więc tym bardziej takie teksty nie powinny mieć miejsca z Twojej strony. Odczekaj do końca bana.
 13. Twoje podanie na admina zostało przyjęte. Gratuluję ! Po otrzymaniu uprawnień zapoznaj się obowiązkowo z TYM tematem. Zespół Fragujemy.com!
 14. Ostatnio widuję Cię na serwerze i ogólnie jestem na tak, ale... masz admina na innej sieci, prawda?
×
×
 • Create New...