Witam Was bardzo serdecznie nazywam się Dominik mam 16 lat moj nick w grze to Rudy Pizzowy Wilczek . Do moich zainteresowań zalicza się granie na komputerze , siatkówka . Narazie uczęszczam to Gimnazjum w Golinie (Powiat koniński województwo Wielkopolskie). Nastepną drogą w moim życiu będzie pójście w drogę Prawa , Nie pójdę na policjanta , strażnika Miejskiego :D , Jestem osobą spokojną przyjazną dla ludzi , nie wyzywam , nie przeklinam. W 3 gimnazjum miałem czas na przemyślenia i trochę nabrałem doświadczenia w życiu , ktoś może powiedzieć "Gimbus , Pewnie pali szlugi , bierze narkotyki , bezbożnik , etc."
Oczywiście może się tutaj Przywitać (Lepiej napisać to wszystko teraz niż w ogóle) P
Pozdrawiam was Gorąco Rudy Pizzowy Wilczek (Admin areny 1vs1)