Skocz do zawartości
  • Postów

    85
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

MATEUSZEK

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

O MATEUSZEK

  • Urodziny 29.06.1989

Informacje profilowe

  • Imię
    Mateusz
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Wejherowo

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    MATEUSZEK
  • Ulubiony serwer
    CS 1.6 - 4FUN
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - 4FUN

Sprzęt fragowicza

  • System
    Windows 10
  • Procesor
    AMD Ryzen 5 3600 6-Core
  • Karta graficzna
    GeForce GTX 1660 Ti
  • Pamięć RAM
    16
  • Myszka
    Logitech za 50 zł
  • Klawiatura
    Najtańszy Logitech
  • Smartfon
    iPhone 11 Pro

Kontakt z fragowiczem

Ostatnie wizyty
 2436

Osiągnięcia MATEUSZEK

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Popularny Unikat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!
  • 5 lat z nami!

Najnowsze odznaki

 38

Reputacja

  1. Jam Twój Ehnaton czy tam Amenhotep, jak wolisz :D

    1. DaniCalifornia

      DaniCalifornia

      Taki z Ciebie Echnaton, że nawet nie umiesz imienia swojego napisać poprawnie po polsku :D hahaha :D 

    2. MATEUSZEK
  2. +1
  3. Czy mam znowu to samo? Bo dzisiaj nie grałem jeszcze ani razu, a tylko 4FUN mi nie działa. Tym razem jednak nie ma w consoli informacji o banach, nic takiego, tylko: ] connect 193.33.176.84:27015 NET Ports: server 27015, client 27005 Server IP address 10.0.0.68:27015 Connecting to 193.33.176.84:27015... Retrying 193.33.176.84:27015... Retrying 193.33.176.84:27015... Retrying 193.33.176.84:27015...
  4. Właśnie chciałem napisać o tym samym problemie. Zniknął mi nagle serwer 4FUN (tylko ten serwer) i nie mogę wejść ani z consoli (trzy próby i info, że niby ban jest) a w liście ulubionych całkowity brak podglądu, jakby serwer nie istniał. Sprawdziliśmy z psiaq moje IP/Steam id i nie ma bana więc widocznie mam to samo co Wy więc odczekam dwie godzinki piona!
  5. MATEUSZEK is back! WINTER rulezzzzz

  6. Pomogło, wielkie dzięki! 5!
  7. rate 25000 cl_updaterate 101
  8. Lubię wiosnę! Kawiarnie wystawiają ogródki, dziewczyny zakładają mini, tulipany pachną, dziewczyny zakładają mini, słoneczko grzeje, dziewczyny zakładają mini...

  9. Witam, może ktoś doradzi coś na skaczące choke bo laik jestem jeśli chodzi o ustawienia. FPS mam 100 zawsze, ping około 30-40 średnio. Podczas obserwowania gry na spect jest wszystko ok. Podczas samego biegania po mapie również. Jednak kiedy dochodzi do konfrontacji z przeciwnikiem, podczas strzelaniny choke skacze prawie zawsze :( Dodam, że tylko tutaj w 1.6 na serwerze 4fun, gdzie gram non stop. Inne serwery są ok. pozdrawiam, Mateusz
  10. MATEUSZEK

    [KOSZ] Deadpool (2016)

    Film mega, tzn może nie jest to materiał na Oscara, ale po prostu można się uśmiać, efekty są, jest dobrze :P
  11. Done! :D
  12. MATEUSZEK

    [KOSZ] BAN? KICK?

    TEMAT DO USUNIĘCIA. WYJAŚNIONA SPRAWA. DOSTAŁEM HASŁO, KTÓRE OD DZISIAJ MUSZĘ WPISYWAĆ, DZIĘKI :)
  13. MATEUSZEK

    [KOSZ] BAN? KICK?

    Nie miałem, nigdy nie wpisywałem żadnego hasła nigdzie. VIPa mam od dwóch miesiący może. Nagle mnie wywaliło z serwera, nic nie zmieniałem. Nie gram nigdzie indziej, tylko na 4fun właściwie. Sprawdziłem teraz, nadal mogę wejść wszedzie, lecz nie 4fun. Hm... Możliwe, że dziś się skonczyła usługa, bo nie wiem kiedy kupowałem nawet. Mam przedłużyć? Może pomoże.
  14. MATEUSZEK

    [KOSZ] BAN? KICK?

    Nie, mam VIP konto na tym serwerze 4fun, ale od dłuuuższego czasu. Nagle mnie wywaliło przy zmianie mapy i już nie mogę wejść.
  15. MATEUSZEK

    [KOSZ] BAN? KICK?

    Nick mam ciągle ten sam. Restart robiłem. Na każdy inny serwer mogę wejść. Pojawia się w consoli: "Connecting to 193.33.176.84:27015... Connection accepted by 193.33.176.84:27015 * Zle haslo! Kicked :"Nie mozesz wejsc na ten serwer..."" STEAM_0:1:17393035 NICK: MATEUSZEK IP kompa: 83.16.192.170
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności