Jump to content

Werkaa

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  121
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Werkaa last won the day on November 7 2018

Werkaa had the most liked content!

Community Reputation

149 Dobra

About Werkaa

 • Rank
  TRAJKOTKA
 • Birthday 01/12/1999

Profile information

 • Name
  Weronika
 • Sex
  kobieta
 • City
  Augustów

Information about Fragowicz

 • Nick
  Werka, ISIA
 • Favorite server
  CS:GO - ONLY AWP
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE #03
  CS:GO - ONLY AWP
  CS:GO - SURF
 • How did you find out about us?
  Z zakładki internet

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

2,860 profile views
 1. Żałosne. Nic dodać nic ująć.
 2. Graczy nie interesuje jak ktoś ma w życiu, oni przychodzą grać a nie poznawać twoją historię życiową. Masz depresje idz na urop, nie ma sensu wchodzić na serwer i się nad sobą użalać a przede wszystkim za każde słowo banować, bo Cię to obraza. Takie jest moje zdanie.
 3. Nie twierdzę, że ma perma. Uważam tylko, że perm za pajaca to przesada.
 4. @Venam! Perm za pajaca? Trochę przesada nie powiem. Moim zdaniem jeżeli admin sam nie przestrzega regulaminu nie powinien upominać graczy, bo jaki to ma sens skoro sam nie dasz przykładu właściwego zachowania? Każdy ma prawo do pomyłki i do tego żeby mocniej się wkurzyć, ale skoro to trwa dłużej jak mówi @las kabacki to na to złożyć winy nie można. Co do bawienia się komendami jeżeli jest zgoda gracza to nic w tym złego chyba nie ma aczkolwiek kolega chyba takowej nie wyraził, wiec przeprosić by się przydało. Resztę rozpatrzy @DizZy. Pozdrawiam.
 5. Nie wiedząc kto gdzie grał, jakich lvl nie miał, nie powinieneś wrzucać każdego do jednego worka. Każdy kto jest na forum przykłada się do tego co robi i osoby powinny to docenić, bo nikt NAM za to nie płaci. Powtórzę się, ale jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. Ty jako osoba, która gra 10 lat w tą grę i która grała na najwyższym poziomie jak to ująłeś, powinna to wiedzieć, bo nie ma ludzi idealnych, którzy nie popełniają błędów. Fajnie, że jesteś pewny Siebie. Ze uważasz że jesteś gwiazdą esportu, bo jesteś najlepszy. Ale zwolnij trochę, bo na tej sieci każdy jest równy! I pomimo różnic wiekowych jak i umiejętności, wiedzy o grze to wciąż jesteśmy równi! A nie ładnie z twojej strony tak się wywyższać nad innymi. Spokojnie zaczekaj aż inni obejrzą demo i ocenią czy jesteś winien bana czy nie. Wtedy będzie wiadomo co i jak. Pozdrawiam!
 6. Chciałabym zauważyć, że w 2k19 już ranga nie gra i nie trzeba mieć globala, by mieć pojęcie o grze. Skoro dostałeś bana za skrypty to już jest podstawa. Czy jesteś winien czy nie? To ocenią inni. @M!ch@ł3k jest nowym adminem, dopiero się uczy a poza tym każdy ma prawo do błędu.
 7. O kurcze, troszkę spóźnione, ale wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo szczęścia, wygranych meczyków ?<clap>

  1. Werkaa

   Werkaa

   Dzieki dzieki :)

    

  2. Zeu$

   Zeu$

   urodziny kiedy Ja??

   I ja tego nie widziałem??

   Spóźnione, ale szczere życzenia kochana !

    Życzę Ci wiele sukcesów w życiu prywatnych jak i tu na forum,

   dobrego i czułego męża, który nie będzie liczył tylko na Ciebie,

   dobrych zarobków, skończenia szkoły i zdobycia wymarzonej pracy!

  3. Werkaa

   Werkaa

   Dziekuje! :) 

    

 8. To pora na mnie, a wiec tak: *O forum już wyżej wspomniano, ale tu da się przymknąć oko. *Zachowanie swoje kolega poprawił, co jest jak najbardziej na plus. *Pogadać normalnie można, mikrofonu używasz dość często, więc tu też na plus. *Bardzo często Cię widzę na serwerze, zgłaszasz jak ktoś łamie regulamin to też plus. Ogólnie jestem na TAK.
 9. Fajne zdj :)

   

   

  xd

  1. Werkaa

   Werkaa

   Dzieki hahaha

 10. Problemów z Tobą nie było, nawet powiedziałabym, że fajnie się z Tobą gra. Jesteś miły i przestrzegasz regulaminu. Nie będę się powtarzać co do forum, bo już wyżej każdy o tym wspomniał. Jestem jak najbardziej na TAK.
 11. Nie kojarzę Cię. Forum pod podanie (brak wymaganych 5 postów) Jak dla mnie niestety NIE.
 12. Kilka razy Cię widziałam problemów chyba jako takich nie miałam. Tak jak już @Ksiądz_Silver wspomniał forum do nadrobienia. (minimum 5 postów) Musisz dać mi się lepiej poznać. Myślę, że można dać Ci szansę. Jestem na TAK.
 13. Nick jakiego używasz: Werka Wiek: 19 Zajmowane wcześniej stanowisko: Admin ONLY AWP Staż na zajmowanym wcześniej stanowisku: Około pół roku Na jakie zatem chcesz wrócić stanowisko: Admin ONLY AWP Kilka argumentów przemawiającym za powrotem na stanowisko: Na serwerze mimo dużej ilości adminów i tak przyda się pomoc. Znowu spędzam dużo czasu na serwerze i monotonie upominam graczy o łamanym przez nich regulaminie. Udzielam pomocy nowym adminom przekazując im zdobytą wcześniej przeze mnie wiedzę. Nie zapomniałam jak się dobrze bawić i wciąż jestem otwarta na urozmaicenie rozgrywki.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy