Jump to content

ŁysyZBrazzers

Zasłużony
 • Content Count

  136
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

127 Dobra

4 Followers

About ŁysyZBrazzers

 • Rank
  Aktywny fragowicz
 • Birthday 04/19/2002

Profile information

 • Name
  Bartek
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  Białystok

Information about Fragowicz

 • Nick
  Bartek
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE #1
  CS:GO - ONLY MIRAGE #2
  CS:GO - ONLY AWP
  CS:GO - ONLY AWP NS
  CS:GO - SURF
 • How did you find out about us?
  Z portali reklamowych

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10

Contact with Fragowicz

Recent Profile Visitors

1,325 profile views
 1. "W kupie siła" Po pierwsze nie wiem co zrobił PerSki bo admini chyba nie mogą wynosić wszystkiego dla zwykłych graczy. Nie mam daru przewidywania czy wróżenia. Po drugie starałem się nie być ofensywny w tym podaniu i nie mówić co o kim myślę bo chyba tego wymaga kultura. Po trzecie po co wyciągać jakieś gówniane sprawy w odwołaniu tylko w ODWOŁANIU gdzie chciałem się dowiedzieć za co dostałem bana Po czwarte drogi @ somehoww proszę daj mi jakieś dowód że mnie upominałeś. Po piąte @ Anana$ jeżeli już chodzi o wiek to wydaje mi się że wiesz coś o osobach i wiesz że nie każda osoba jest taka sama. Dobrze wiem co to jest atencja i w taki sposób mówiąc na mnie obrażasz mnie gdzie na uważałem cię za jedną z bardziej miłych osób na fragujemy. Dzięki za takie potraktowanie. Jestem po prostu taki i taki mam sposób bycia jeżeli poznał byś mnie na żywo to zakładam że zmienił byś o mnie zdanie i zobaczył jaki jestem naprawdę. Chuj w te punkty i tak was nie przegadam niech będzie że ban jest słuszny i zakładam że dostanę bana jeszcze milion razy chociaż żadne moje wypowiedzi nie były agresywne i nie na pewno po to żeby kogoś urazić a jeżeli wy tego nie widzicie i nie widzicie jak strasznie zmienił się serwer generalnie przez nową administracje to szkoda jest mi tylko tych starych ludzi grających na serwerze od lat. Starałem się też rozwiązać ten spór jeżeli mogę to tak nazwać kulturalnie i bez żadnego naskakiwania na innych. Pamiętam jak jeszcze byłem tym adminem i żaden normalny gracz nie mógł wygrać z adminem na forum dlatego wolałbym to wyjaśnić na ts powiem wam wszystko co leż mi na serduszku bo zawsze starałem dbać o ten serwer i wydaje mi się że możecie poświęcić mi tą chwile i pogadać jak ze starym kolegą. Powiem wam jak widzą nasz serwer gracze z perspektywy normalnej osoby a wy mi powiecie jak wygląda to z perspektywy admina
 2. Nick podczas gry: PerSki Nick admina: Leaviel Rodzaj kary: ban Powód kary: Ignorowanie admina Data zdarzenia: 28.07.2020 godzina około 21:30 Opis zdarzenia: Gram na serwerze zmieniam nick z Bartek na PerSki. Dostaje kicka o nazwie "Ogarnij" jakoś tak. Wchodzę na serwer z powrotem napisałem "O co chodzi?". Dostałem tylko informacje na czacie adminów "Masz 10 sekund na zmianę". Domyśliłem się, że chodzi o nick wiec zmieniłem (na PerSka) jedną literę bo nie wiedziałem w czym jest problem. Po chwili dostałem bana na chyba dwa dni (4320 minut). Wydaje mi się, że nie jest to zły nick bo nikogo nie obraża i jeżeli dobrze pamiętam regulamin nie ma tam nic o nicku PerSki a raczej coś o niewidzialnym nicku czy obrażającym innych. Proszę o wskazanie mi punktu w regulaminie, który złamałem. Dodam też, że ostatnio zmieniałem nick na identyczny jak podany wyżej w obecności @ Leaviel @ VetraX @ Anana$ wtedy opiekun i reszta administracji nie miała żadnego problemu i wydaje mi się, że ten ban był dany nie przez złamanie regulaminu a z czystego złego nastawienia do mnie. Mam nadzieję o zabranie bana i ukaranie Leaviela w najlżejszy sposób i tylko dlatego tak mówię bo kiedyś jednak byliśmy w ekipie razem i wiem jak potrzebny jest opiekun. Dziękuje 😜 i czekam na rozpatrzenie odwołania.
 3. Myślę, że to i tak za dużo i lepszym pomysłem by było jak napisał @ Unnamed +5hp za zabójstwo. Nie chodzi mi tylko o te okno na midzie a także o ninja na b, szybsze wskakiwanie na auto na b, na a na jedynki nie każdy umie wskoczyć, na ninja od dwóch stron na też nieliczni umieją wskoczyć, na fireboxy i tu też kolejny admin ma dobry pomysł @ somehoww na ograniczenie ich do tych dwóch skoków. I dzięki za przeczytanie posta !!
 4. Od dłuższego czasu na serwerze widnieją dwa problemy. a) Pierwszym jest zły balans drużyn. Wiem, że skrypty, pluginy nie działają w 100% dobrze ale przerzucanie graczy z ostatnich pozycji do przygrywającego teamu jest złe. Co dziennie jak jestem widzę gierki z wynikiem 16:2 czy 20:1 itp. co najlepsze z takimi wynikami wygrywa tylko ct. Nie chodzi mi też o usuwanie czy modyfikowanie danego pluginu bo zdaje sobie z tego sprawę, że prawdopodobnie jest to mało możliwe ale chcę żeby admini gdy są na serwerze i widzą, że jedna z drużyn wygrywa dużą ilością to proszę was o przenoszenie czołowych graczy do drugiej drużyny. b) Drugi problem według mnie jest pro vip. Polega tkwi w strzykawce i double jumpie. Generalnie osoba, która gra ponad przeciętnie czy nawet przeciętnie, łatwo wykorzysta przewagę HP zawartą w "sterydach", że tak to nazwę i zabije więcej osób niż bez steryda. Załóżmy pewną sytuacje: Jeden z graczy strzelił dla przeciwnika z scouta po nogach tak za 60-50 hp, wiec biegnie na niego z kosą i ma gwarantowanego killa lecz tamta osoba miała strzykawkę, którą użyła a osoba goniąca nie wiedziała. Wali mu kosą prawym przyciskiem i go nie zabija po czym przeciwnik wyjmuje pistole i nie ma go nie przyjemne uczucie. Przechodzą do meritum strzykawka jest za dobra nie patrząc i dodaje hp dobry gracz wykorzysta każdą przewagę. Już przechodzę do double jumpa. Nie dość, że taki skok robi z słabego gracza prosa w movmencie to pozwala szybciej się przemieszczać. Nie mówię oczywiście o usuwaniu tego vipa bo zdaje sobie z tego sprawę, że sieć musi na siebie zarabiać ale proszę o przemyślenie mojej uwagi i być może zedytowanie go usuwając te dwie opcje i dodając stare bomby i parę dodatków kosmetycznych. Pamiętam jak były jeszcze stare bomby, którymi wszyscy się dobrze bawili i mało osób na nie narzekało. Mam nadzieję, że przemyślicie trochę moją uwago-prośbę. I proszę żeby nie decydowała o tym jedna osoba a ogólnie gracze serwera. Fajnie jeszcze by było by admini wypowiedzieli co o tym myślą. @ Leaviel @ Unnamed @ MatseyW @ URBN @ nörth. @ .solo @ Gasiu @ somehoww @ PlaTyna a) Ps. Jeżeli nie ma możliwości odblokowania czy dodania komendy na przenoszenie graczy to proszę o dodanie. Bo za moich czasów była chyba zablokowania jak nie to przepraszam b) Ps. Co do tego gadałem z niektórymi graczami na ten temat i wyrażali podobną opinie do mojej. Uwagę tą pisałem tylko po to by umilić innym graczom grę i by gracze nie mówili zresztą sam tak teraz mówię "pay to win" @ GET
 5. XD ? Drogi Miłoszu mając 20 lat FRAGUJEMY oczekuję też od Ciebie ortografii
 6. Kurde jaka bogaczka. Też możesz zarzucić pieniądzem
 7. Kiedy Polar obiecuje vipa za free
 8. Twoje odwołanie zostało zaakceptowane! Ban został pomyślnie usunięty. Życzymy miłej gry na naszych serwerach oraz wielu fragów!
 9. Wszyscy wymieniają plusy i minusy, z którymi się zgadzam wiec daje mu szansę i jestem na TAK
 10. Twoje zgłoszenie zostało przyjęte. Dostarczony dowód przez Ciebie był właściwy i pozwolił nam na pozytywne rozpatrzenie Twojego wniosku. Cheater zostanie jak najszybciej dodany do naszej listy banów.
×
×
 • Create New...