Witam, może ktoś doradzi coś na skaczące choke bo laik jestem jeśli chodzi o ustawienia. FPS mam 100 zawsze, ping około 30-40 średnio. Podczas obserwowania gry na spect jest wszystko ok. Podczas samego biegania po mapie również. Jednak kiedy dochodzi do konfrontacji z przeciwnikiem, podczas strzelaniny choke skacze prawie zawsze :( Dodam, że tylko tutaj w 1.6 na serwerze 4fun, gdzie gram non stop. Inne serwery są ok. pozdrawiam, Mateusz