Skocz do zawartości
  • Postów

    85
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

MATEUSZEK

Emerytowany Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez MATEUSZEK

  1. Jam Twój Ehnaton czy tam Amenhotep, jak wolisz :D

    1. DaniCalifornia

      DaniCalifornia

      Taki z Ciebie Echnaton, że nawet nie umiesz imienia swojego napisać poprawnie po polsku :D hahaha :D 

    2. MATEUSZEK
  2. +1
  3. Czy mam znowu to samo? Bo dzisiaj nie grałem jeszcze ani razu, a tylko 4FUN mi nie działa. Tym razem jednak nie ma w consoli informacji o banach, nic takiego, tylko: ] connect 193.33.176.84:27015 NET Ports: server 27015, client 27005 Server IP address 10.0.0.68:27015 Connecting to 193.33.176.84:27015... Retrying 193.33.176.84:27015... Retrying 193.33.176.84:27015... Retrying 193.33.176.84:27015...
  4. Właśnie chciałem napisać o tym samym problemie. Zniknął mi nagle serwer 4FUN (tylko ten serwer) i nie mogę wejść ani z consoli (trzy próby i info, że niby ban jest) a w liście ulubionych całkowity brak podglądu, jakby serwer nie istniał. Sprawdziliśmy z psiaq moje IP/Steam id i nie ma bana więc widocznie mam to samo co Wy więc odczekam dwie godzinki piona!
  5. MATEUSZEK is back! WINTER rulezzzzz

  6. Pomogło, wielkie dzięki! 5!
  7. rate 25000 cl_updaterate 101
  8. Lubię wiosnę! Kawiarnie wystawiają ogródki, dziewczyny zakładają mini, tulipany pachną, dziewczyny zakładają mini, słoneczko grzeje, dziewczyny zakładają mini...

  9. Witam, może ktoś doradzi coś na skaczące choke bo laik jestem jeśli chodzi o ustawienia. FPS mam 100 zawsze, ping około 30-40 średnio. Podczas obserwowania gry na spect jest wszystko ok. Podczas samego biegania po mapie również. Jednak kiedy dochodzi do konfrontacji z przeciwnikiem, podczas strzelaniny choke skacze prawie zawsze :( Dodam, że tylko tutaj w 1.6 na serwerze 4fun, gdzie gram non stop. Inne serwery są ok. pozdrawiam, Mateusz
  10. MATEUSZEK

    [KOSZ] Deadpool (2016)

    Film mega, tzn może nie jest to materiał na Oscara, ale po prostu można się uśmiać, efekty są, jest dobrze :P
  11. Done! :D
  12. MATEUSZEK

    [KOSZ] BAN? KICK?

    TEMAT DO USUNIĘCIA. WYJAŚNIONA SPRAWA. DOSTAŁEM HASŁO, KTÓRE OD DZISIAJ MUSZĘ WPISYWAĆ, DZIĘKI :)
  13. MATEUSZEK

    [KOSZ] BAN? KICK?

    Nie miałem, nigdy nie wpisywałem żadnego hasła nigdzie. VIPa mam od dwóch miesiący może. Nagle mnie wywaliło z serwera, nic nie zmieniałem. Nie gram nigdzie indziej, tylko na 4fun właściwie. Sprawdziłem teraz, nadal mogę wejść wszedzie, lecz nie 4fun. Hm... Możliwe, że dziś się skonczyła usługa, bo nie wiem kiedy kupowałem nawet. Mam przedłużyć? Może pomoże.
  14. MATEUSZEK

    [KOSZ] BAN? KICK?

    Nie, mam VIP konto na tym serwerze 4fun, ale od dłuuuższego czasu. Nagle mnie wywaliło przy zmianie mapy i już nie mogę wejść.
  15. MATEUSZEK

    [KOSZ] BAN? KICK?

    Nick mam ciągle ten sam. Restart robiłem. Na każdy inny serwer mogę wejść. Pojawia się w consoli: "Connecting to 193.33.176.84:27015... Connection accepted by 193.33.176.84:27015 * Zle haslo! Kicked :"Nie mozesz wejsc na ten serwer..."" STEAM_0:1:17393035 NICK: MATEUSZEK IP kompa: 83.16.192.170
  16. MATEUSZEK

    [KOSZ] BAN? KICK?

    Serwer: 4fun Nick podczas gry: MATEUSZEK Nick admina podczas gry: kilku było :) Link do screenów: BRAK SCREENÓw Nie wiem dlaczego nie mogę wejść na serwer, grałem normalnie na mapie AWP_INDIA dzisiaj około 20:00 i nagle zmiana mapy była i mnie wywaliło. Od tej pory każda próba wejścia na serwer kończy się informacją: KICKED: "Nie możesz wejść na ten serwer..." Proszę o pomoc :( Restart kompa był, nic nie daje.
  17. Najprzyjemniejszy serwer CS 1.6 na którym miałem okazję grać :) pozdrawiam wszystkich!

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. ify

      ify

      Ale słodzisz! :D

    3. Bersiak!

      Bersiak!

      Zaglądaj do nas częściej. :)

    4. MATEUSZEK

      MATEUSZEK

      4fun zdecydowanie rządzi, ale jak jest w nocy pusto to wchodzę teraz na dd2 :D Gram w CS od 1999 roku, a odnalazłem Was dopiero kilka miesięcy temu <3

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności