-
Soulk3per obserwuje zawartość NervousReckless
-
[KOSZ] Policja w Sztokholmie zastrzeliła mężczyznę z zespołem Downa. Miał w ręce pistolet zabawkę
Soulk3per odpowiedział(a) na -=ReKsiO=- temat w Kosz
Szokujące, ale niestesty tak bywa. Obejrzałem filmik i żal mi się zrobiło. jako ojciec bym sam chyba wymierzył sprawiedliwość. -
Ładnie ładnie, Ale się naukładałaś tych kamyszków hehe D
-
Eeeee tam, niewyraźne. Nie będzie : MoSt Wanted Kto coś słyszał, coś widział
-
Oke, wrzuć do oceny. Dzienx
-
Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
-
Twoja skarga ostała rozpatrzona negatywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, możesz raportować ten post. Zespół Fragujemy.com
-
Mina dozwolona. Nie ma przeciwskazan co do takich min. Zamykam
-
Soulk3per obserwuje zawartość [KOSZ] Konkurs Na Tzw. "PiPkE" Inaczej Zwaną jako PiPe NaDe
-
Mistrzowska replika Avatara ?
-
Zgadzam się z @Damo , musi to być w dziale Podanie powrotne. @BuBu Mlesio proszę złoż podanie powrotne, a nie Podanie od nowa. Nie róbmy tutaj zamieszania. Niech Nesty ciebie rozpatrzy a ja to potwierdzę z nim. Wiadomo mamy już parę Adminów, ale jeżeli dobrze się sprawowałeś to z chęcią Ciebie Wdrążymy w Drużynę. Temat ten zamknę. Aczkolwiek będę czekał na decyzję @Baron Samedi. Ps. @Baron Samedi Zamknij to, lub przenieś proszę i dziękuję od razu z góry.
-
Zajebista robota, owszem całego forum jeszcze nie przejrzałem . Punkt po punkcie, ale niebawem to zrobię. Ogółem jest gicior majonez A starania doceniamy i szanujemy
-
SKARGĘ PRZYJMUJĘ BANA DAJE SOBIE NA 6H Zapraszam HAXÓW na server i niech gnębią takich typków jak ty za głupie 3 sec przyblokowanie
-
KONKURS VIP LATO 2018 Na tzw. "PiPkE Witam Serdecznie wszystkich Fragowiczów zarówno tych stałych bywalców jak i Nowych równie dla nas ważnych . Konkurs ten ma na Celu wyłowienie Najlepszego "Pipkowicza " Ogólne Zasady Konkursu: 1. Konkurs ten Będzie trwał od Dnia 01.07.2018r od godziny 00:01 do Dnia 31.08.2018r do godziny 23:59 2. W konkursie mogą brać wszystkie osoby, zarówno Steam jak i Non-steam * * Administracja nie może, będzie tylko czuwać nad przebiegiem konkursu. 3. Do wygrania są 3 ViP-y co tydzień * * W razie 3 zdublowanego miejsca liczy się czas i data wstawienia posta wraz z dowodem. 4. Konkurs będzie trwał przez około 9 tygodni * * Aby szanse były równe Wygrane 3 Osoby mogą dopiero się ponownie starać o wygraną co 2 tydzień. Wiadomo, że ViP dostaje Kasę za Hit Pointsy. Więc W skrócie 1-2-3-4-5-6-7-8-9. * Każdy Gracz ma czas 7 Dni na rozgrywkę i wstawienie Ostatecznego Screena 5. Zachowanie podczas rozgrywki i trwania podarowanego Vip-a * * Wiadomo, że na Serverach Fragujemy.com obowiązuje Kultura. I żadne chamstwo i dziadostwo nie będzie tolerowane. * W tym celu nagminne Przeklinanie, lub cało kształtne łamanie Regulaminu będzie skutkowało banicją i utratą ViP-a. 6. Wstawianie dowodów * * Osoba starająca się o Darmowego ViP-a musi zamieścić Swój post pod tym postem. * Musi Zamieścić to wraz ze wskazanym wzorem: -Nazwa Servera : -Nick Podczas Gry : -Steam ID lub Valve : -Screen z konsoli ( Bezpośredni Screen w formacie .jpg, proszę nie podawać tu linków do SSa.Zalecany jest również wstawienie Ssa ze Statusu Z konsoli w celu potwierdzenia Servera, Mapy i ) : -E-meil ( W celu potwierdzenia Wygranej i jego Aktywacji ) -Data Od kiedy Ma być ten Vip Aktywowany ( Musi się to zgadzać z Dniem Kalendarzowym danego miesiąca po zakończeniu tygodniowego konkursu np. 1 tydzień od dnia 01.07.2018 do 07.07.2018. Vip od 08.07.2018. Nie może to być sobie własny wymyślony dzień ) 7. Odbiór i Aktywacja ViP-a * * Nad całym Tym konkursem będzie czuwać Administracja jak i również Opiekunowie Servera Zombi Infection. * Aktywacją Zajmą się osoby od tego Odpowiedzialne, w tym celu proszę być cierpliwym i czekać na potwierdzenie wygranej i Jej Aktywacji. Jeszcze raz gorąco zapraszamy Powodzenia Zombiaczki @Nesty, @Dario203, Proszę o potwierdzenie Konkursu wraz z możliwością jego wdrążenia w życie. Lub ewentualne niedociągnięcia tego pomysłu. Dzienx Peace
-
HAhah @kingu , U nas na Zm to by była tzw. Podkładka :)... No ale szacun za współprace
-
Postów
266 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
Soulk3per
Zawieszony-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
2 -
Darowizny
0.00 PLN
Ostatnia wygrana Soulk3per w dniu 1 Sierpnia 2018
Użytkownicy przyznają Soulk3per punkty reputacji!
