Jestem adminem: dziennym Nick jakiego używasz: JuPIK Wiek: 15 Staż gry CS:GO: 437 godzin Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: Nie
Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: Tak Godziny w jakich grasz: w tygodniu 16-19, zatem w weekend 12-17 Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:
Może i zabrzmi to zwyczajnie, ale chcę pilnować porządku na serwerze. Z żadną osobą nie utrzymuje kontaktu, niektórzy pomyślą, że to wada, lecz ja uważam inaczej, pozwoli mi to sprawiedliwie, a zarazem obiektywnie banować. Dużo osób wyklina, puszcza muzykę ogółem zachowują się niestosownie w odwołaniu do regulaminu. Mam dużo godzin na serwerze, posiadam dobry kontakt z graczami :). Oświadczam, że posiadam STEAM. Mój SID: STEAM. Mój SID: STEAM_0:0:132558810 Proszę o pozytywne rozpatrzenie mego podania,
Pozdrawiam JuPIK !