Skocz do zawartości
  • Postów

    1 663
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

Sorry :)

Legendarny Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    12
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Treść opublikowana przez Sorry :)

  1. Sorry :)

    [KOSZ] Witam

    Siemano! tu Damiano!
  2. Nick na sieci: Sorry Piosenka: Sławomir - Miłość w Zakopanem Nie może mnie zabraknąć! AUUU!
  3. Sorry :)

    [KOSZ] Twarz - Hayu.

    No w końcu się ujawnił słodzik Ale by Cię brał, mrrrrrr ? Do tej łysej glacy brakuje Ci teraz tylko wąsa, haha Podbijam! Musimy się napić Byku!
  4. Sorry :)

    [KOSZ] SZNYCEL

    Siema Byku! Pod trójbój ciśniesz?
  5. Sorry :)

    [KOSZ] heroinka

    Oko na Maroko, drugiego nie ma, bo pewnie na Kaukaz i się wstydzi ?
  6. @Forestino # PorNogaming odświeżył swoją galerię, więc i ja postanowiłem zrobić to samo ? Poniżej dzisiejsza fota z siostrzenicą
  7. Sorry :)

    [KOSZ] skarga

    Administrator serwera ma prawo zrobić SS'y każdemu, możesz grać od początku powstania sieci a i to nie wyklucza Twojej osoby od dostania SS'ów. I trochę nie na miejscu jest pisanie "co to za admin".. Jeżeli jest administratorem naszego serwera to nie jest przypadkową osobą. Jak wyżej wspomniał @gtx - bez wrzucenia SS'ów nie dostaniesz unbana.
  8. Plemiona.
  9. Sorry :)

    [KOSZ] Hey, hi, hello

    Piona Cichy!
  10. Ale żeś wymazał twarz partnerki, hahaha
  11. Na pierwszy rzut oka wydaje się lekko i przyjemnie, jednak z naszymi obecnymi poczynaniami powinniśmy być ostrożni w osądach: Austria - zawsze groźna z dobrze zorganizowaną grą. Macedonia - Rywal z charakterem oraz o sporej agresji na boisku. Słowenia - zespół z niezłą techniką i potencjałem. Łotwa - Niby słabeusz a już nam kiedyś utarli nosa. Izrael - wielka niewiadoma z gwiazdą zespołu Red Bull Salzburg i nieobliczalnym, pewnym siebie trenerem. Czas pokaże, zagrajmy swoje a będziemy mieli kolejny wyjazd na turniej, jeżeli to stanie się faktem niech potrwa dłużej niż "Misja Rosja".
  12. http://bany.fragujemy.com/bans/4254.html SS musiały zostać zrobione.
  13. Hieny symulantki Hieny z Sahary chorują na hipochondrię. Według chirurga są tchórzami, bo nie chciały się zahartować. Hipopotam prowadził dochodzenie w sprawie hien. Świadek homar twierdził, że były głuche na prośby i zachęcone przez chytrych Hawańczyków zaczęły się chełpić swoją chorobą i w niesłychanej histerii hodowały chabrowe i hebanowe hibiskusy. Wyrokiem hipopotama hieny muszą przyjąć rachunek chirurga za horror, który przechodził.
  14. Sorry :)

    [KOSZ] Witam

    Strzałka Dejv!
  15. Sorry :)

    [KOSZ] Czołem

    Cześć Tomek, Fajnie, że jesteś tutaj z nami Strzałka!
  16. Jak wszyscy to i ja się zgłaszam. Nick: Sorry STEAM_0:1:37886215
  17. Dobra, mój błąd. Dzięki Wam i ja skorzystałem.. zaktualizowałem sobie sterowniki od grafiki..
  18. Z tego co kojarzę Intel nie ma możliwości wyłączenie synchronizacji na Win 10.
  19. Sorry :)

    [KOSZ] Siemka !

    Strzałka! Niezmiernie nam miło, że jesteś z nami!
  20. Sorry :)

    [KOSZ] No to UWAGA!!

    Kolejny serfer-słodziak
  21. Świetnie to wyszło, mimo tego, że tak mało uczestników. Myślę, że można częściej organizować takie akcje, jednak to się ludziom podoba, jest fun a to najważniejsze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności