-
Postów
1 663 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
12 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Sorry :)
-
Siemano! tu Damiano!
-
Nick na sieci: Sorry Piosenka: Sławomir - Miłość w Zakopanem Nie może mnie zabraknąć! AUUU!
-
No w końcu się ujawnił słodzik Ale by Cię brał, mrrrrrr ? Do tej łysej glacy brakuje Ci teraz tylko wąsa, haha Podbijam! Musimy się napić Byku!
-
Siema Byku! Pod trójbój ciśniesz?
-
Oko na Maroko, drugiego nie ma, bo pewnie na Kaukaz i się wstydzi ?
-
@Forestino # PorNogaming odświeżył swoją galerię, więc i ja postanowiłem zrobić to samo ? Poniżej dzisiejsza fota z siostrzenicą
-
- 6
-
-
-
Administrator serwera ma prawo zrobić SS'y każdemu, możesz grać od początku powstania sieci a i to nie wyklucza Twojej osoby od dostania SS'ów. I trochę nie na miejscu jest pisanie "co to za admin".. Jeżeli jest administratorem naszego serwera to nie jest przypadkową osobą. Jak wyżej wspomniał @gtx - bez wrzucenia SS'ów nie dostaniesz unbana.
-
Jakie Macie gry na telefonie?
Sorry :) odpowiedział(a) na OgraNee temat w Dyskusje wokół urządzeń mobilnych
Plemiona.- 10 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Piona Cichy!
-
Predatory
-
Ale żeś wymazał twarz partnerki, hahaha
- 12 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- freestyler
- update
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Na pierwszy rzut oka wydaje się lekko i przyjemnie, jednak z naszymi obecnymi poczynaniami powinniśmy być ostrożni w osądach: Austria - zawsze groźna z dobrze zorganizowaną grą. Macedonia - Rywal z charakterem oraz o sporej agresji na boisku. Słowenia - zespół z niezłą techniką i potencjałem. Łotwa - Niby słabeusz a już nam kiedyś utarli nosa. Izrael - wielka niewiadoma z gwiazdą zespołu Red Bull Salzburg i nieobliczalnym, pewnym siebie trenerem. Czas pokaże, zagrajmy swoje a będziemy mieli kolejny wyjazd na turniej, jeżeli to stanie się faktem niech potrwa dłużej niż "Misja Rosja".
- 5 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- eliminacje
- euro
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
http://bany.fragujemy.com/bans/4254.html SS musiały zostać zrobione.
-
Hieny symulantki Hieny z Sahary chorują na hipochondrię. Według chirurga są tchórzami, bo nie chciały się zahartować. Hipopotam prowadził dochodzenie w sprawie hien. Świadek homar twierdził, że były głuche na prośby i zachęcone przez chytrych Hawańczyków zaczęły się chełpić swoją chorobą i w niesłychanej histerii hodowały chabrowe i hebanowe hibiskusy. Wyrokiem hipopotama hieny muszą przyjąć rachunek chirurga za horror, który przechodził.
- 12 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- 06.11.2018
- język
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Cześć Tomek, Fajnie, że jesteś tutaj z nami Strzałka!
-
Jak wszyscy to i ja się zgłaszam. Nick: Sorry STEAM_0:1:37886215
- 19 odpowiedzi
-
- 4
-
-
- de_dust2 [edycja
- only
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Dobra, mój błąd. Dzięki Wam i ja skorzystałem.. zaktualizowałem sobie sterowniki od grafiki..
-
Z tego co kojarzę Intel nie ma możliwości wyłączenie synchronizacji na Win 10.
-
Strzałka! Niezmiernie nam miło, że jesteś z nami!
-
+
-
Kolejny serfer-słodziak
-
+
-
Świetnie to wyszło, mimo tego, że tak mało uczestników. Myślę, że można częściej organizować takie akcje, jednak to się ludziom podoba, jest fun a to najważniejsze
-
+
