-
Postów
1 663 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
12 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Sorry :)
-
Głos na serwer został oddany.
-
Głos na serwer został oddany.
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #01
Sorry :) odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Głos na serwer został oddany. -
Temat turnieju się przewija już kilka lat w CS 1.6 😂 Chociaż nie powiem, bo zagraliśmy w tym czasie kilka mixów z innymi sieciami serwerów. Możliwość zorganizowania czegoś takiego jest zawsze, tylko potrzeba tutaj konkretnej osoby, która się tym rzetelnie zajmie. Jeżeli taka osoba się znajdzie - służę pomocą.
-
Pozwoliłem sobie wytłumaczyć na PW nowemu jak to wygląda jeszcze przed Twoją odpowiedzią. Miał dodać post, ze nie ma problemu i wszystko gra, bo dodało mu usługę.
-
No super, gratki stary rowerze
- 11 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Brawooo!
- 15 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Brawoooooo! teraz jesteś już prawdziwym strażnikiem teksasu
- 20 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
Sorry :) odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Głos na serwer został oddany. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
Sorry :) odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Głos na serwer został oddany. -
Głos na serwer został oddany.
-
Głos na serwer został oddany.
-
Głos na serwer został oddany.
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #01
Sorry :) odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Głos na serwer został oddany. -
Liczba głosów serwera: 355 Liczba głosów potrzebna do uzyskania wyższej pozycji: 2
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #01
Sorry :) odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Liczba głosów serwera: 232 Liczba głosów potrzebna do uzyskania wyższej pozycji: 1 -
Liczba głosów serwera: 363 Liczba głosów potrzebna do uzyskania wyższej pozycji: 3
-
Liczba głosów serwera: 463 Liczba głosów potrzebna do uzyskania wyższej pozycji: 1
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
Sorry :) odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Liczba głosów serwera: 454 Liczba głosów potrzebna do uzyskania wyższej pozycji: 8 -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
Sorry :) odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Liczba głosów serwera: 366 Liczba głosów potrzebna do uzyskania wyższej pozycji: 3 -
Problem z wejściem na serwer 4FUN
Sorry :) odpowiedział(a) na N I K A temat w Problemy i pytania z CS 1.6
Pewnie kilkukrotnie w krótkim czasie próbowałaś się połączyć o system Cię zbanował za "floodowanie". Problem powinien ustąpić samoczynnie po upływie do 1h. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
Sorry :) odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Głos na serwer został oddany. -
Głos na serwer został oddany.
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
Sorry :) odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Głos na serwer został oddany.
