-
Postów
1 663 -
Wpisów na chatbox
0 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane
12 -
Darowizny
0.00 PLN
Treść opublikowana przez Sorry :)
-
Głos na serwer został oddany.
-
Głos na serwer został oddany.
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
Sorry :) odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Głos na serwer został oddany. -
Głos na serwer został oddany.
-
Brawo Wilczku
- 39 odpowiedzi
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Eee.. wykruszył się i wyszedł przed szereg z potężnego trio
- 25 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ok, dawajcie znaka jak coś. U mnie załatwienie 5 osób na mixa to kwestia kwadransu więc zawsze chętnie pykniemy
-
W końcu brawo kutasiarzu
- 41 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Za miesiąc? zbierzcie się na tą niedzielę, serwer załatwię.
-
Mi pasuje niedziela, godzina 18-19 . Zbiorę 5 osób, kto na stopro też zbierze 5 i zagra z nami?
-
Mogę zebrać ekipę 5 graczy, którzy admini się z nami zmierzą?
-
Brawo malinowy nosie Pokaż im jak stara ekipa działa
- 18 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
Sorry :) odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Głos na serwer został oddany. -
Głos na serwer został oddany.
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
Sorry :) odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Głos na serwer został oddany. -
Głos na serwer został oddany.
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #01
Sorry :) odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Głos na serwer został oddany. -
Głos na serwer został oddany.
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #02
Sorry :) odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Głos na serwer został oddany. -
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ZOMBIE INFECTION
Sorry :) odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Głos na serwer został oddany. -
Głos na serwer został oddany.
-
[CS 1.6] Głosuj na nasz serwer ONLY DD2 #01
Sorry :) odpowiedział(a) na [BOT] Fraguś temat w Archiwum
Głos na serwer został oddany. -
Głos na serwer został oddany.
-
Głos na serwer został oddany.

