Skocz do zawartości
Pawloo

[KOSZ] Skarga- John Rambo

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: Admina
Dlaczego składasz skargę: Nadużycie funkcji admina, zaczynając od niepoprawnego kick'a, kończąc banem na tydzień za "obrazę admina"

Nick z gry: Pawloo
Nick osoby oskarżonej: John Rambo

Data zdarzenia: 29.02.2024 -22:05?
Opis zdarzenia: Cześć,

Z adminami na zombie jak z policją, nigdy nie wiesz o co się przyczepi. Grając na mapie zm_fg_oblivion_final dostałem kicka - niby podkładanie się zombie. Tak, nie mam co robić na serwerze jak podkładać się zombie,...Mając zakupione nieskończone ammo, wyszedłem na mini polowanie (Jak sam serwer informuje co jakiś czas grających graczy na serwerze, POLOWANIE, jest nieobowiązkowe, a nie ZABRONIONE) ale dla bezpieczeństwa nie wyszedłem z kampy jak wariat, tylko czując się trochę bezpieczniej po zakupie ammo, wychyliłem się. Siedziałem sam w kampie a słyszałem jak żywi faszerują ostatniego zombie ołowiem i pewnie zaprowadzili go do rogu, to chciałem nabić sobie trochę pkt na bombę. Niestety pomyliłem się i zombie był przy mojej kampie, nie wiem, próbowałem cofnąć i wykorzystać moje nieskończone ammo bo miałem przewagę, ale po prostu dałem "dupy" i zaklinowałem się przez co zostałem zarażony. W tym momencie dostałem kicka od admina, wróciłem na serwer dosłownie po chwili, czekając do końca rundy. Na początku rundy zdenerwowany jak postąpił ktoś mający uprawnienia, zapytałem - "Czy Ty kurwa jesteś jakiś niepełnosprawny umysłowo?"  (Tutaj na szybko powiedziałem mu, że mialem ammo, bla-bla) potem coś mi odpowiedział, ale nie wiem co, bo go nie zrozumiałem. Zdenerwowany wyszedłem z serwera, chciałem poczekać do następnej mapy bo było już bezsensu grać na tej od nowa. Wróciłem trochę później, tu drineczek, tu telefon i czas zleciał- Przy próbie wejścia na serwer po jakimś czasie, przyszedł komunikat o BANIE na tydzień za obraze admina. Człowieku.. ja Cię pytam gdzie Cię obraziłem? Po prostu Cię zapytałem w prawie kulturalny sposób co Ty od...walasz. Zadałem Ci tylko to pytanie, słowem się później nie odezwałem, nie ciągnąłem tego dalej, a Ty się bawisz w jakiegoś strażnika Texasu...

Dowód: http://217725.node53.pukawka.pl/hltv-2402292157-zm_fg_oblivion_final-1709240220-1709242560.zip (25:00) do następnej nowej rundy.

  • Zmieszanie 1
  • Smutek 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pawloo napisał:

Na początku rundy zdenerwowany jak postąpił ktoś mający uprawnienia, zapytałem - "Czy Ty kurwa jesteś jakiś niepełnosprawny umysłowo?"


No faktycznie, idealny sposób na odezwanie się do admina.
 

10 minut temu, Pawloo napisał:

 Przy próbie wejścia na serwer po jakimś czasie, przyszedł komunikat o BANIE na tydzień za obraze admina. Człowieku.. ja Cię pytam gdzie Cię obraziłem? Po prostu Cię zapytałem w prawie kulturalny sposób co Ty od...walasz. Zadałem Ci tylko to pytanie, słowem się później nie odezwałem, nie ciągnąłem tego dalej, a Ty się bawisz w jakiegoś strażnika Texasu...


Skoro w tym przypadku nie widzisz obrazy i według Ciebie wyzywanie innych od niepełnosprawnych umysłowo jest całkowicie normalne, to nawet nie mam zamiaru rozpatrywać tej skargi, która swoją drogą powinna się znaleźć w dziale odwołań od banów.

  • Ustrzel fraga! (+) 3
  • Śmiech 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fg_gun.png

 

Temat zostaje przeniesiony do Archiwum

Powód: Skarga nie służy do wyjaśniania nadanych kar

- - -

[!] Wciąż możesz odwołać się od kary w dziale Odwołaj się od bana lub muta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Taym1ng
      Skarga na: admin scouter piter jakis nick tam nie czytam tego sory
      Nick z gry:Taym1ng
      dam tylko jedną informacje nie bede plakal ani wyzywal po prostu powiem jedną rzecz bo ja sie nie pierdole i mnie wkurwia jak ktos jest debilem 
      a więc dziś weszlem w nocy na serwer i weszlem na txt po raz pierwszy i admin nawet nie upomniał mnie  ze txt nie wchodz tam nic mial to w dupie zbanowal mnie na 3 dni kurwa aż ale ja wiem dlaczego jemu nie chodzi o te txt bo on dobrze wie ze nie musial banowac wgl a tym bardziej na 3 dni XDD tylko upomnieć mógł
      on to po prostu zrobil bo dobrze wie ze jak ja jestem na serwerze to on se malo postrzela bo jest ogórkiem i go co chwile niszcze  XDDD no ale dobra trudno dostalem i bede musial poczekac nie bede plakal ALEEEEE....... ale za błędy sie płaci kolego mój najdroższy piter i za wkurwienie mnie bo nie bede ukrywal  ze jestem osobą z charakterem mocnym/EGO  noi jestem mściwy za wkurwienie troszke wam krzywdy narobie bo nasłalem se tam koleszke  ktory  juz nie gra w cska i lubi czasem postrzelac ale na haksach bo lubi powkurwiac  i tam was przez te 3 dni bedzie męczył na haxikach 
      miłego grania tam!!!     sorka za błędy sie placi nie bedzie mnie jakis typ wkurwiał BAJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO..........^_^
       
    • Przez ROGATE <3
      Gracz Gra teraz i co chwilę coś odwala... Prosiłbym o szybsze rozpatrzenie skargi... Oczywiście waleWiadro. Nie będę dodawał demek bo szkoda się w to bawić
    • Przez WOJT4NKZ
      Niezłych prawilniakow i sztywnych chłopaków mamy na serwerze nie ma co XD ludzie to jest gra, to tylko cs, a nie ulica albo stadion. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności