Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak za niedługo jadę po myszkę, i potrzebuję jakieś propozycje aktualnie mam g pro superlighta / Zowie EC2-CW ale nie leż mi troche zowie, a przy g pro już się double klick zrobił i scroll ledwo działa xD 

Jakie wy macie gryzonie? Czy jesteście bardziej team bezprzewodowe czy po kablu rozważę każdą propozycje, myszki tylko pod palm / finger gripa claw mi nie leży :D 

PS. kasa nie gra roli. 

 

O i klawe jakąs mechanika tym razem możecie polecić do 250 ziko

Edytowane przez B A R D Z O K U L T U R A L N Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na Deathadder v3 pro, mega leciutka i polecam, przesiadłem się z przewodowej Deathadder Elite i brak kabla to dosyć game changer był dla mnie, dodam że gram na 1800DPI i 3,7 w csie, więc można wziąć poprawkę na moje opinie bo za dużo myszką nie macham po blacie.

Korzystam z niej zarówno w pracy jak i do gierek (myszkowy gracz Osu!) i z czystym sercem mogę polecić. 

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kasto  Chyba mi czytasz w myślach, bo miałem wziąć właśnie Deathaddera v3 i to właśnie zrobiłem bo stwierdziłem, że trzeba na czymś innym niż ciągle na tym G pro jest ta myszka niezwykle lekka, nawet chyba lżejsza od g pro superlighta no i klawe volcano gamera 96 tb sobie wziąłem białą

mysz.jpg

klawa.jpg

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, B A R D Z O K U L T U R A L N Y napisał:

Jakie wy macie gryzonie? Czy jesteście bardziej team bezprzewodowe czy po kablu

 

Śmigałem na kablu i bez i dla mnie osobiście z kablem są lepsze, oczywiście to jest subiektywne i zapewne kwestia przyzwyczajenia i nie widzę ogromnych różnic u siebie miedzy tym a tym, a że z reguły bezprzewodowe są droższe to jestem zdecydowanie team kabel i mouse bungee ( chociaż też nie zawsze ).

A w kwestii myszek to mam i korzystam z dwóch ( jest to pewne utrudnienie u mnie i szukam myszek dość długo generalnie, gdyż dłonie mam duże ) - jedna to Logitech G502 HERO a druga Zowie EC3-C.

No a jeśli chodzi o ustawienia no to generalnie 1600 DPI i w csie 3.0

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g pro superlight 2 nowego weź, 2000hz moze oddać z nowym sensorem. Ja osobiście też używam superlighta i nie zamierzam wracać na kabel, a jeśli miałbym zmieniać to właśnie na nowego superlighta ew. razer viper v2 i do tego razer dongle 4k hz.

edit- co do klawy obczaj sobie Klawiatura Endorfy Thock TKL Pudding Onyx White Kailh Brown uzywam od dwóch miesięcy i jest mega przyjemna. Przerzuciłem się z niebieskich switchy i nie żałuję

Edytowane przez j4s-
  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, gtx napisał:

 

Śmigałem na kablu i bez i dla mnie osobiście z kablem są lepsze, oczywiście to jest subiektywne i zapewne kwestia przyzwyczajenia i nie widzę ogromnych różnic u siebie miedzy tym a tym, a że z reguły bezprzewodowe są droższe to jestem zdecydowanie team kabel i mouse bungee ( chociaż też nie zawsze ).

A w kwestii myszek to mam i korzystam z dwóch ( jest to pewne utrudnienie u mnie i szukam myszek dość długo generalnie, gdyż dłonie mam duże ) - jedna to Logitech G502 HERO a druga Zowie EC3-C.

No a jeśli chodzi o ustawienia no to generalnie 1600 DPI i w csie 3.0

Ja kiedys tylko team kabel byłem, ale odkad zaczly wychodzic gryzonie bezprzewodowe, to zapragnalem przesiasc sie, bo z bungee niby jest wygoda, ale jednak zawsze czuc jakis element, ze ciazy ci na dloni, a na bezprzewodowych poczułem się jak w niebie, inny feeling game changer dla mnie. Teraz testuje tego deathaddera i juz duzym minusem jest scroll, bardzo czuły jak nie rolka a klikniecie samo przy skakaniu klikam ja niechcacy, ale to juz kwestia przyzwyczajenia sądzę. No ja team 400 dpi i dosyć niski sens 1.7, niegdyś grałem 400 dpi i 1.1 / 1.0 bez zadnych akceleracji. 

 

13 minut temu, j4s- napisał:

g pro superlight 2 nowego weź, 2000hz moze oddać z nowym sensorem. Ja osobiście też używam superlighta i nie zamierzam wracać na kabel, a jeśli miałbym zmieniać to właśnie na nowego superlighta ew. razer viper v2 i do tego razer dongle 4k hz.

edit- co do klawy obczaj sobie Klawiatura Endorfy Thock TKL Pudding Onyx White Kailh Brown uzywam od dwóch miesięcy i jest mega przyjemna. Przerzuciłem się z niebieskich switchy i nie żałuję

Wiesz co miałem przed sobą tego magneta za 800 zł był piękny, i tak sobie mysle biorę, ale szczerze przejadl mi sie ten g pro, moja lapa chce poczuc cos innego :D 

 

a klawe wzialem volcanmo gamer 96 tb biała sliczna, grałem zawsze na membrankach, ale jednak jak ja zobaczylem to musialem sie połasić :D

Edytowane przez B A R D Z O K U L T U R A L N Y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności