Jump to content
Kaczor

[KOSZ] Moje IP pokrywa się z IP gracza, która ma u nas perma.

Recommended Posts

Forma zapłaty: przelew / sms 
Data złożenia zamówienia: 24-01-2023


Nazwa zakupionej usługi: np. V.I.P

Dane identyfikacyjne usługi: Kaczor
 

Serwer, którego dotyczy problem: CS 1.6 - 4FUN
Opis problemu: Dziś  wyrzuciło mnie z gry. Odwołałem się i dostałem taką odpowiedź od administratora NOISIΛ. "Twoje IP pokrywa się z IP gracza, która ma u nas perma, dlatego nie możesz wejść na serwer. Jedyna opcja, to zakupić dowolną usługę na serwerze, ze względu na to, że adresacja PLAY nie pozwala na jego zmianę." O co chodzi??? Co mam zakupić??? np: VIPa??? co to"perm"?? i że niby jak zmieni się IP?? Tyle lat gram w cs-a i pierwsze słysze o czymś takim. Wyjaśnijcie mi co mam zrobić. Dziekuję

Uwagi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

fg_gun.png

 

*** Wiadomość została wygenerowana automatycznie ***
 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do Archiwum

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By ELSO
   Cześć, 
    
   Wszedłem sobie na 1.6 i odkąd pamiętam mam ten problem. Podczas strzelania full auto broń się zawiesza i na cały magazynek czasami nawet do 10 kul nie zostaje wystrzelonych. Miałem takie sytuacje za dawnych czasów jak się miało słaby internet i ping skakał. Ale teraz wszystko jest w porządku dlatego wydaje mi się, że coś z confingiem musze mieć nie tak. Jakieś wskazówki? 
    
   Poniżej podaje filmiki. Trzeba się wsłuchać w dzwięk broni, jak się to dzieje to przestaje strzelać i omija nabój. 
    
   Dzięki,
   ELSO
   Half Life 2022.12.15 - 23.15.41.03.mp4
   Half Life 2022.12.15 - 22.53.00.02.mp4
  • By Zamasu
   Gracze LoLa niepocieszeni funkcją, która została usunięta z klienta.
    
    
   Jakiś czas temu do League of legends trafiły tokeny wyzwań. Wielu graczom się one spodobały i aż do teraz gracze bardzo chętnie z nich korzystają. Ludzie zaczęli specjalnie maxować swoje konta, by móc czym się chwalić i do czego wracać.
    
    
   Oczywiście jak to zawsze – nie każdemu podobała się dana zawartość. Istnieją grupy, które uważają, że ten dodatek nie jest im potrzebny i tylko zaśmieca grę. Z tego powodu nie zakładają oni tokenów wyzwań pokazujących poziom ich postępu w wykonywaniu wyzwań.
    
   Jeżeli jednak zrobili to niechcący, to po aktualizacji 12.14 nie mogą już tego zmienić i pozostawić pól pustych. Riot usunął możliwość zdejmowania tokenów.
    
    
   Nie da się zdjąć tokenów
    
   Społeczność League of Legends bywa tolerancyjna i wybacza twórcom wiele błędów. Jednak są też granice, których przekraczać zdaniem graczy się nie powinno. Mowa tutaj o zabieraniu funkcji i możliwości niekorzystania z dodatków. Tak się stało w patchu 12.14 i gracze nie są z tego powodu zadowoleni, co widać po dyskusji na Reddicie.
    

    
   Co ciekawe, wiele osób na początku myślało, że to zwykły błąd i poprosiło nawet Dział Wsparcia Gracza, aby zrobili to ręcznie i pozbyli się tokenów z konta. Okazało się, że to nie jest bug i przyczyn tej zmiany nie znają nawet pracownicy.
    

    
   Co pozostaje graczom? Okazuje się, że tokeny da się ściągnąć, ale nie przy pomocy supportu lub klienta. Można to zrobić specjalnym programem, ale niestety stron trzecich. Oznacza to, że ta praktyka może zakończyć stałą blokadą konta, więc nie zaleca się jej stosować. Być może niedługo Riot wyjaśni powód takich działań, na ten moment wciąż jest on nieznany.
    
   źródło
  • By Pogromca Diablow
   Czemu macie tak żałosną stronę na FB że nie mogę napisać wam żadnego posta? Co za dzieci zostają adminami na ZM że BANUJA mnie ciągle za nic i to na tydzień? Tym razem Lukas FRAJER który ma bujną wyobraźnie i chyba rozdaje bany byle komu. Mój nick to Pogromca Diablow. Lukas jesteś jakiś niedojebany czy jak bo nie zrozumiałm dlaczego dałeś mi w ogóle BANA?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy