Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'posługiwać' .
-
[FAQ] Rezerwacja slota - jak posługiwać się tym? Rezerwacja slota - to usługa, dzięki której gracz może wejść na ukryte / zarezerwowane miejsce na danym serwerze. Coraz więcej osób pyta jak wejść na serwer jeśli posiadają "rezerwacje slota". Obecnie widzimy ( w tym przypadku ZM serwer ) 31/31 - ale tak naprawdę jest 32 slotów, ponieważ 1 jest ukryty, a zarazem zarezerwowany. Na początku otwieramy konsolę przyciskiem: ~ Następnie wpisujemy frazę connect ip serwera lub skróconą formę adresu. Powinno wyglądać to tak: connect 193.33.176.234:27015 lub connect zm.fragujemy.com Następnie naciśnij klawisz ENTER i powinniśmy bez problemu wejść na żądany serwer [!] Jeśli serwer nie wczytuje się, to dodaj port na końcu, czyli zm.fragujemy.com:27015 Z poważaniem, FGTeam
- 1 odpowiedź
-
- [faq]
- rezerwacja
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam Wszystkich! W tym poradniku chciałem wam zaprezentować jak być DJ bądź puszczać muzykę na serwerze TS3! ZACZYNAMY!! Zacznijmy od programu z którego będziemy puszczać muzykę. Ja osobiście polecam Virtual DJ'a. Polecam go pobrać z tego linku http://chomikuj.pl/XXX_i_gry_na_pc/Virtual+DJ+7+Pro+PL+(Full+*2b+Crack+*2b+Skiny) Nie jest to mój chomik lecz ja z niego pobierałem wiec jest sprawdzony. Kiedy już go pobierzemy instalujemy go i uruchamiamy. Powinien on wyglądać tak: http://scr.hu/0p5b/t4yuv <--- niestety nie mogę dodawać zdj (tak żeby było widać ponieważ pisze ten poradnik na telefonie Kolejnym krokiem będzie pobranie VAC czyli Virtual Audi Cabel http://chomikuj.pl/Dredziu1990/Programy/Virtual+Audio+Cable+4.10+(Cracked) Znów instalujemy i po instalacji wchodzimy w START>PROGRAMY>Virtual Audio Cable>Control Panel będzie to tak wyglądało http://scr.hu/0p5b/u330t I teraz: - Tam gdzie mamy cabels ustawiamy na 2 lub więcej zależy od was. I to już można zamknąć. - Wchodzimy w Virtual DJ'a i klikamy w prawym górnym rogu CONFIG - Zaznaczamy tak jak na screenie http://scr.hu/0p5b/8icpw i wchodzimy w Advenced Config i klikamy również adcenced config - Tam zaznaczamy Master i obok Virtual Cabel 1 lub 2, 3, 4 czy ile tam macie CZAS NA KONFIGURACJE TS! Po pierwsze wchodzimy w naszego TeamSpeaka Po drugie wchodzimy tak jak na screenie w IDENTITITES Po trzecie klikamy ADD i uzupełniamy W identyti wpisujemy nick bota. W nick name to samo :D I klikamy OK. Po czwarte wchodzimy w BOOKMARKS>ADD BOOKMARKS> I UZUPEŁNIAMY JAK NA SCREENIE http://scr.hu/0p5b/pt0db Teraz wchodzimy na naszym (zwyczajnym koncie) na ts tam gdzie mamy bota zarejestrowanego. Robimy tak jak na screenie http://scr.hu/0p5b/xh5md Potem wchodzimy (na bota koncie, że takt o ujmę) w OPCJE i (PATRZ NA SCREENA!!!) uzupełniacie tak jak jest na screenie http://scr.hu/0p5b/vvimu To samo tutaj http://scr.hu/0p5b/0u7od Potem resetujemy wszystko (ts, vdj, vac) i włączamy w takiej kolejność do skonfigurowania 1. Virtual DJ 2. START>PROGRAMY>VIRTUAL AUDIO CABLE>AUDIO REPEATOR (tutaj ustawiamy Virtual cable 1 lub 2 itp....) http://scr.hu/0p5b/x0bns I Kklikamy START 3. Wchodzimy na TS na konto bota i na swoje i powinno na bocie (nawet bez muzyki) tak to wyglądać Patrz na screena http://scr.hu/0p5b/c4bvv I w VDJ'u puszczamy muzykę i się bawimy Proszę o wyrozumiałość bo to mój pierwszy mój poradnik
