Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'ts?' .
-
Jak użyć Privilege Key / Klucz uprawnień na TS? Niektórzy z was po utworzonym przeze mnie kanale pytają jak użyć klucza, który ode mnie uzyskali. Postanowiliśmy więc zrobić poradnik obrazujący krok po kroku gdzie użyć uzyskanego przez was Privilege Key. Na początku odnajdujemy zakładkę Permissions / Pozwolenia Odnajdujemy z listy opcję Use Privilege Key / Wykorzystaj klucz uprawnień. Wybieramy ją. Następnie otworzy się nam okienko z miejscem na wpisanie klucza Niby nie dużo roboty ale jednak co poniektórzy nie mają za dużo pojęcia o sprawach związanych z Clientem TS --- Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania! Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim.
-
Witam Wszystkich! W tym poradniku chciałem wam zaprezentować jak być DJ bądź puszczać muzykę na serwerze TS3! ZACZYNAMY!! Zacznijmy od programu z którego będziemy puszczać muzykę. Ja osobiście polecam Virtual DJ'a. Polecam go pobrać z tego linku http://chomikuj.pl/XXX_i_gry_na_pc/Virtual+DJ+7+Pro+PL+(Full+*2b+Crack+*2b+Skiny) Nie jest to mój chomik lecz ja z niego pobierałem wiec jest sprawdzony. Kiedy już go pobierzemy instalujemy go i uruchamiamy. Powinien on wyglądać tak: http://scr.hu/0p5b/t4yuv <--- niestety nie mogę dodawać zdj (tak żeby było widać ponieważ pisze ten poradnik na telefonie Kolejnym krokiem będzie pobranie VAC czyli Virtual Audi Cabel http://chomikuj.pl/Dredziu1990/Programy/Virtual+Audio+Cable+4.10+(Cracked) Znów instalujemy i po instalacji wchodzimy w START>PROGRAMY>Virtual Audio Cable>Control Panel będzie to tak wyglądało http://scr.hu/0p5b/u330t I teraz: - Tam gdzie mamy cabels ustawiamy na 2 lub więcej zależy od was. I to już można zamknąć. - Wchodzimy w Virtual DJ'a i klikamy w prawym górnym rogu CONFIG - Zaznaczamy tak jak na screenie http://scr.hu/0p5b/8icpw i wchodzimy w Advenced Config i klikamy również adcenced config - Tam zaznaczamy Master i obok Virtual Cabel 1 lub 2, 3, 4 czy ile tam macie CZAS NA KONFIGURACJE TS! Po pierwsze wchodzimy w naszego TeamSpeaka Po drugie wchodzimy tak jak na screenie w IDENTITITES Po trzecie klikamy ADD i uzupełniamy W identyti wpisujemy nick bota. W nick name to samo :D I klikamy OK. Po czwarte wchodzimy w BOOKMARKS>ADD BOOKMARKS> I UZUPEŁNIAMY JAK NA SCREENIE http://scr.hu/0p5b/pt0db Teraz wchodzimy na naszym (zwyczajnym koncie) na ts tam gdzie mamy bota zarejestrowanego. Robimy tak jak na screenie http://scr.hu/0p5b/xh5md Potem wchodzimy (na bota koncie, że takt o ujmę) w OPCJE i (PATRZ NA SCREENA!!!) uzupełniacie tak jak jest na screenie http://scr.hu/0p5b/vvimu To samo tutaj http://scr.hu/0p5b/0u7od Potem resetujemy wszystko (ts, vdj, vac) i włączamy w takiej kolejność do skonfigurowania 1. Virtual DJ 2. START>PROGRAMY>VIRTUAL AUDIO CABLE>AUDIO REPEATOR (tutaj ustawiamy Virtual cable 1 lub 2 itp....) http://scr.hu/0p5b/x0bns I Kklikamy START 3. Wchodzimy na TS na konto bota i na swoje i powinno na bocie (nawet bez muzyki) tak to wyglądać Patrz na screena http://scr.hu/0p5b/c4bvv I w VDJ'u puszczamy muzykę i się bawimy Proszę o wyrozumiałość bo to mój pierwszy mój poradnik
