Skocz do zawartości

[ODRZUCONA] Luźne propozycje OM#3


 Wraith' 

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym by cala tabela została zrobiona tak jak na OM#2, mianowicie mam na myśli "-gracz-" obok nicku, ponieważ ułatwia to przejrzystość tabeli co za tym idzie ułatwia nam jako adminom prace ;)

Również chciałbym, by muzyka na rozgrzewce była w końcu możliwa do wyłączenia, bo słuchanie maty dziennie dla osób, które nie Lubią tej osoby może być po prostu mecząca.


 

Opublikowano

Opcja 1 jest spoko tak myślę - da to faktycznie przejrzystość.
Opcja 2 - myślę, że możliwość ustawiania rzeczy pod siebie niebawem trafi na serwer, ponieważ planujemy duże zmiany (będą dawały możliwości konfiguracji wielu ustawień do własnych upodobań)

  • 1 rok później...
  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png

 

Twoja propozycja bądź uwaga została odrzucona
Dziękujemy za poświęcony czas i zgłoszenie tej propozycji bądź uwagi.

- - -

[!] Jeśli nie zgadzasz się z powyższą decyzją, raportuj ten post, a rozpatrzymy go ponownie!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności