Jump to content
Zamasu

Riot w patchu 12.14 usunął jedną z opcji, która była dla graczy Lola przydatna.

Recommended Posts

image.png

 

 

Gracze LoLa niepocieszeni funkcją, która została usunięta z klienta.

 

 

Jakiś czas temu do League of legends trafiły tokeny wyzwań. Wielu graczom się one spodobały i aż do teraz gracze bardzo chętnie z nich korzystają. Ludzie zaczęli specjalnie maxować swoje konta, by móc czym się chwalić i do czego wracać.

 

 

Oczywiście jak to zawsze – nie każdemu podobała się dana zawartość. Istnieją grupy, które uważają, że ten dodatek nie jest im potrzebny i tylko zaśmieca grę. Z tego powodu nie zakładają oni tokenów wyzwań pokazujących poziom ich postępu w wykonywaniu wyzwań.

 

Jeżeli jednak zrobili to niechcący, to po aktualizacji 12.14 nie mogą już tego zmienić i pozostawić pól pustych. Riot usunął możliwość zdejmowania tokenów.

 


 

Nie da się zdjąć tokenów

 

Społeczność League of Legends bywa tolerancyjna i wybacza twórcom wiele błędów. Jednak są też granice, których przekraczać zdaniem graczy się nie powinno. Mowa tutaj o zabieraniu funkcji i możliwości niekorzystania z dodatków. Tak się stało w patchu 12.14 i gracze nie są z tego powodu zadowoleni, co widać po dyskusji na Reddicie.

 

image.png

 

Co ciekawe, wiele osób na początku myślało, że to zwykły błąd i poprosiło nawet Dział Wsparcia Gracza, aby zrobili to ręcznie i pozbyli się tokenów z konta. Okazało się, że to nie jest bug i przyczyn tej zmiany nie znają nawet pracownicy.

 

image.png

 

Co pozostaje graczom? Okazuje się, że tokeny da się ściągnąć, ale nie przy pomocy supportu lub klienta. Można to zrobić specjalnym programem, ale niestety stron trzecich. Oznacza to, że ta praktyka może zakończyć stałą blokadą konta, więc nie zaleca się jej stosować. Być może niedługo Riot wyjaśni powód takich działań, na ten moment wciąż jest on nieznany.

 

źródło

 • Shoot frag! (+) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Czekoladowy
   Witajcie,
    
   Ostatnimi czasy widzimy sporą ilość graczy ze wspomagaczami lub ludzi posiadających mniej niż 10 iq na serwerach CS:GO. Chciałbym poruszyć temat z administracją i opiekunami jak moglibyśmy walczyć z takimi przypadkami? 
    
   Parę propozycji ode mnie:
    
   AntyCheat - Wgranie testowego antycheat`a na serwer cs:go odciążyło by administrację podczas, gdy nie ma nikogo z wyżej wymienionej grupy na serwerze. Przetestowanie owego antycheat`a może być innowacyjne i naszym graczom grało by się lepiej. System zgłoszeń forum/steam - Wgranie systemu zgłoszeń na serwerze i na forum lub postawić osobnego bota by informować administrację serwera na steam`ie. Wtedy gracze mieliby możliwość zaraportować adminom, że coś niepokojącego dzieje się na serwerze Dodanie pluginu na anty reklamę - Kiedy dany gracz wchodzi na nasz serwer i nie wie, że u nas nie można biegać z reklamą(W nicku) plugin automatycznie by to zmieniał na reklamę fragujemy. To samo tyczy się czatu, gdzie potencjalny nicpoń mógłby zareklamować witrynę innego serwera. Wtedy plugin wywoła funkcję banującą gracza na perma lub inny stopień kary.  
   Zachęcam do wypowiadania się każdemu, kto jest owym tematem zainteresowany.
    
   Pozdrawiam
   Moderator Forum Fragujemy.com
   Czekoladowy
  • By Efedryna.
   Idiotyczne to jest wasze zachowanie, a nie moje posty. W regulaminie jest napisane 24h to rozpatrujcie to w 24h a nie odpierdalacie maniane. Nie ma nic szczególnego w tym odwołaniu by przedłużać rozpatrywanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy