Skocz do zawartości

[ZREALIZOWANA] Propozycja - DM #02


cry ¿

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, zauważyłem kilka urozmaiceń. które na pewno postawią serwer jeszcze wyżej! :D

 

1. Krótszy czas czekania po śmierci.

 

2. Dodanie pokazywania zadanych obrażeń przeciwnikowi, [HUD].

 

3. Usunięcie Keva z rund na pistole. 

 

I aktualnie to tyle, gdy mi się coś przypomni to odrazu będę edytować temat. :D 

 

Proszę o wypowiedź każdego z graczy/adminów grających na owym serwerze DEATMATCH #02. 

 

Pozdrawiam,

          Cry! :D 

  • Właściciel
Opublikowano
3 minuty temu, cry ¿ napisał:

1. Krótszy czas czekania po śmierci.

 

Skrócone do 2 sekund, a na pistoletówce do 1.5 sekundy.

 

4 minuty temu, cry ¿ napisał:

3. Usunięcie Keva z rund na pistole. 

 

Gotowe.

 

4 minuty temu, cry ¿ napisał:

2. Dodanie pokazywania zadanych obrażeń przeciwnikowi, [HUD].

 

Raczej przeszkadzać to będzie graczom na DM #02.

Opublikowano

A ja proponowałbym dodanie do configu rundy AWP na 5 minut, miłe urozmaicenie

Opublikowano
33 minuty temu, k4rlos napisał:

A ja proponowałbym dodanie do configu rundy AWP na 5 minut, miłe urozmaicenie

Myślę, że 5 min to troszkę za dużo? :P 

Opublikowano

A ja myślałem, że 5 minut to za mało :P @ cry ¿

  • Właściciel
Opublikowano

Na razie nie będziemy eksperymentować z nowymi trybami, aby przyzwyczaić graczy i ściągnąć ich jak najwięcej.

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano
  • Uzupełnienie ammo po zabójstwie / zabójstwie headshotem.
  • Usunięcie hełmu z rund na pistole 

Na niektórych dm'ach spotkałem się z dźwiękiem po HS'ie. Nawet fajnie to brzmiało, gdy siadało 5 pod rząd ;-) 

Opublikowano
52 minuty temu, Nocturnal napisał:
  • Uzupełnienie ammo po zabójstwie / zabójstwie headshotem.
  • Usunięcie hełmu z rund na pistole 

Na niektórych dm'ach spotkałem się z dźwiękiem po HS'ie. Nawet fajnie to brzmiało, gdy siadało 5 pod rząd ;-) 

 

Rozmawiałem o pierwszym pomyśle co do ammo z @ GET  i podobno średni pomysł.. może jak więcej osób będzie chciało to się przekona, że to zajebista opcja. :D

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano
23 godziny temu, Nocturnal napisał:
  • Uzupełnienie ammo po zabójstwie / zabójstwie headshotem.
  • Usunięcie hełmu z rund na pistole 

Na niektórych dm'ach spotkałem się z dźwiękiem po HS'ie. Nawet fajnie to brzmiało, gdy siadało 5 pod rząd ;-) 


Plusik dla kolegi. Uzupełnianie magazynka/ammo to jest podstawa na takich serwerach, dodać jeszcze jakieś aim mapki, dźwięk dinka i mamy dobry serwer.

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel
Opublikowano

fg_gun.png


- - -
 

Drogi Użytkowniku, 

 

Twoja propozycja została zrealizowana.

 

Z każdą zmianą dążymy do dalszego rozwoju Naszego projektu. 

Szczerze wierzymy, za ta propozycja nie będzie jednak Twoją ostatnią!

 

Pozdrawiamy,

FGTeam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności