Skocz do zawartości
GET

Kolejna odsłona rankingu na serwerach CS:GO i CS 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna odsłona rankingu!

 

Drodzy Fragowicze,

 

Rok 2019 był przełomowy pod względem rankingu na serwerach CS:GO.

Zaczęło się od zmiany głównego systemu, a skończyło na nowym, odświeżonym wyglądzie w listopadzie ubiegłego roku.

 

Kolejny rok to kolejne zmiany w tym systemie, ale tym razem również na serwerach CS 1.6!

 


 

Nowy ranking na serwerach CS:GO...

 

Na serwerach CS:GO zagościł oficjalnie nowy system rankingu - Level Ranks.

Oparty jest on na punktach, które zdobywamy m.in. za pierwszą krew, zabicie gracza, podłożenie i rozbrojenie bomby czy nawet asystę!

 

Aby przejść do menu rankingu, należy wpisać komendę !lvl

 

BNBCtLK.jpg

 

---

 

Oto wygląd własnych statystyk...

 

mnSJ2CG.jpg

 

Oto wygląd TOP graczy oraz rozkładu rang na serwerach...

 

Q3fsgrh.jpg ksdvXsO.jpg

 

---

 

Wraz z nowym rankingiem wprowadziliśmy również inny wygląd rang w tabeli statystyk.

Można zauważyć, że ikony są identyczne jak w trybie Wingman!

 

M6owUN3.jpg

 

Warto jednak podkreślić, iż nie wszystkie serwery posiadają nowy wygląd rang.

Te serwery, które są w trybie turniejowym, m.in. ONLY MIRAGE #128, MULTI-ARENA #128 czy RETAKE posiadają wygląd z MatchMakingów CS:GO.

 

70

 

---

 

Ostatnią dość istotną zmianą podsumowanie zdobytego doświadczenia na koniec rundy.

Wysłuchaliśmy prośby graczy, aby wprowadzić taką opcję i tak oto jest! 

 

VMLVlvJ.jpg

 

 

---

 

Nowa opcja na stronie rankingu CS:GO...

 

Dzięki wprowadzeniu nowego systemu rankingu, strona www została urozmaicona o nową opcję.

Od teraz każdy gracz może sprawdzić rozkład poszczególnych rang na danym serwerze!

 

3qPGeuv.png

 

http://rank.fragujemy.com/

 


 

Odświeżony ranking na serwerach CS 1.6...

 

Jeśli myślicie, że zapomnieliśmy o naszych serwerach CS 1.6, to jesteście w błędzie!

Wraz z wprowadzeniem nowego rankingu na serwerach CS:GO postanowiliśmy odświeżyć ranking na serwerach CS 1.6.

 

Tak prezentuje się nowa wersja odświeżonego TOP15...

 

MbRSj7g.jpg

 

Zniknęły niepotrzebne statystyki, dzięki czemu TOP15 jest bardziej prostszy i przejrzystszy niż kiedykolwiek.

 

---

 

Kolejną z nowości jest wprowadzenie nowej komendy komendą /topme

Dzięki niej sprawdzimy swoją pozycję wśród innych graczy!

 

RoUexN9.jpg

 

Warto wspomnieć, że system inteligentnie wyłapie i podkreśli nasz ranking w TOP15.

 

---

 

Ostatnim urozmaiceniem jest możliwość sprawdzenia rankingu na dowolnych pozycjach.

Wystarczy, że wpiszemy komendę /topX ( gdzie X to numer rankingu ), a ranking przeniesienie nas w wybraną pozycję!

 

Przykładowo: możemy wpisać zarówno /top20, /top30, /top100, jak i /top666 czy nawet /top987

 

Jf5vC1U.jpg

 


 

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany na naszych serwerach podobają się naszym Fragowiczom!

 

Pozdrawiamy,

FGTeam

  • Ustrzel fraga! (+) 12
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEMAT ZOSTAŁ ODKRYTY!

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z POWYŻSZYMI ZMIANAMI!

  • Ustrzel fraga! (+) 7
  • Serduszko fragowe (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez MistrzJestJeden
      Serwer, którego dotyczy problem: Only dd2 - 54.38.134.10:27015
      Opis problemu: Grałem sobie na jednym z waszych serwerów do godziny 17:43 bo musiałem iść po pranie, wracam i chce odpalić serwer a tu taka informacja : |

      [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
      ||| Zostales zbanowany na serwerze!
      ||| Nick: MistrzJestJeden
      ||| IP: xxx
      ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:1360370412
      ||| Nick admina: WheaRe.
      ||| Powod: Wstaw 5 screenow w formacie .TGA!
      ||| Nalozony: 13.12.2023 - 17:08:42
      ||| Dlugosc: Na zawsze
      ||| Na: [ ONLY DD2 #02 ] Fragujemy.com :: [RANGI|SKINY|STATTRACKI|ASYSTY] (de_dust2)
      ||| Musisz poczekac jeszcze: Na zawsze
      ||| Wygasa: Nigdy
      [FRAGBANS]----------------------------------

      Dziwne jest to, że bana dostałem rok temu skoro kupiłem evipa i grałem o godzinię 17:23 - tu wstawiam zdjęcie zakupionej usługi - niemogę tu wstawić zdjęcia ;l 
      Uwagi: na dowód zakupionej usługi mogę przesłać zdjecie kodu oraz godziny w jakim okresie to zrobiłem. Proszę o pomoc ponieważ wydałem pieniadze by pograć na waszym serwerze a gdy wrociłem bo musiałem zrobić pranie okazało się, że niemogę bo mam takie coś w konsoli. A żadnych screenów nie mam.
      mogę to zdjecie komuś na pw wysłać ? Najlepiej jakby też ktoś sprawdził logi bo taka transakcja miała miejsce. Kupiłem evipa na nick i hasło
    • Przez [BOT] Fraguś
      Spis problemów i pytań z CS 1.6
       
      A
      akceleracja myszki problem Aktualizacja cs 1.6  
      B
      Błąd z rozdzielczością Błąd z csem Błąd nex Bunnyhop Brak rozdzielczości Bind problem Banner the orange box Błąd awatarów Błąd połączenia Broń się zawiesza podczas full auto / Znikające naboje  
      C
      Czy da się grać na 1 internecie Choke skacze do 30-40 nieraz do 50 Cs mikro 1.6 Celownik AWP Could connect Cl_flushentitypacket Cs 1.6 problem Czy ktoś posiada działające whesp do demek Czarny ekran Celownik cs 1.6 Celownik pomocy Cs i problemy Cs rozdzielczość Cs na lapku pomocy Cs na słabszy komputer CS 1.6 - textury / problem.  
      D
      Desktop Dzwięk problem  DPI myszy Dziwny problem z cs 1.6 Dziwny problem Dziwny cs steam Duży problem z half life Demo problem Dziwne lagi  
      F
      fps problem FPS pomóżcie  
      H
      HLTV serwera  
      I
      Input lag w 1.6  
      J
      jak miec celownik do awp w cs 1.6 taki jak w csgo
       
      K
      Klatki cs Korzystanie z tabletu Komenda na umiejętność klasy Kupowanie przesz sms Komenda na secammo  
      L
      Lagi na serwerze Lagi w cs 1.6 Lagowanie przez latarkę oraz wysoki ping  
      M
      Mikro Myszka+celownik Mikrofon pomocy Mały problem ze słyszeniem ns Myszka przeładowanie Minimalizowanie Counter Strike 1.6 podczas czatu na steam?  
      N
      Nie mogę wejść na serwer zm Nie mogę wejść na serwer Nie mogę wejść na serwer cs 1.6 Nominowanie map Nie działa mi cs Nie mogę rozmawiać oraz nie słyszę innych graczy Nieznikające modele Nietypowy problem Nicki do csa  
      O
      Only type 2 and 10 Otworzenie map problem  
      P
      Problem z oglądaniem demek Problem z zacinającą się grą Problem z wejściem na dd2 Problem z pingiem Połączenie nie powiodło się Problem cs spray Problem z wejściem na zm Problem serwery fragujemy Problem z cs 1.6 steam Problem z dzwiękiem Problem Problem z wejściem na serwer Problem z ssami Problem z grafiką Problem z uruchomieniem gry Ping 50 oraz 60 w godzinach popołudniowych oraz wieczornych Problem z wejściem na serwer zm Problem z wczytywaniem mapy Problem z serwerem zm Problem z cs Problem z voice Problem z tnącym się cs oraz małym fpsami Problem z hl logo Problem z fpsami Problem z rozdzielczością Problem ze serwerem Problem ze sprayem w cs 1.6 Problem z rodzielczością Problem z cs Problem z ddosami Problem z mapą de_nust2 Problem z mikrofonem Problem z uruchomieniem cs no steam Problem z softwearem Problem z betą Problem z grafiką Problermatycznie Problem na sayu Problem Pytanie do kogoś kto to ogarnie Problem z ns Problem ze szprejem pomocy Problem z latarką Problem z cstrike Problem z wejściem na serwer Porty cs Problem z menu Problem ESL/WIRE Problem celownik Problem z grafiką w cs Problem z myszką Problem z chattem Problem z włączeniem csa Problem w grze Proszę o pomoc Pytanie Problem z własną tapetą w cs Paczka z celownikami do csa Problem oraz pytanie o rozdzielczość Ping Problem wejścia na serwer Problem z FPS po wymianie dysku Problem z mikrofonem Problem z rozdzielczością Problem ze słuchawkami - echo. problem z CS Problem SERWERY - Steam 1.6 Problem z wejsciem na serwery fragujemy
      Poszukuje osób do pomocy
      Problem z internetem domowym w cs
      Problem z cs 1.6
      PYTANIE - ograniczenie radia cs 1.6
      Problem z lagami :)
      PYTANIE - ograniczenie radia cs 1.6
       
      Pytanie FPS Cs 1.6
       
      R
      Razer naga i cs Rekordy  
      S
      Straszne lagi Spray Ściny w cs 1.6 steam Szybkie wybieranie broni Steam się zacina oraz cs Ścinki csa Skaczący choke Ścinki cs po rozmowie przez mikro Smoke Spadek fps Screeny z csa pomocy Spray Spadki z 99 do 60 fpsów Spadki FPS Spadek płynności gry Scina gre T
      Tekstury pytanie Tworzenie Mapy TsarCS - Co o tym myślicie?  
      V
      Valve Hammer Editor vip flaga  
      W
      Ważny temat dotyczący ssów Win 7 formatowanie  
      Z
      Z ciemnione mapy ZM missing Zagłuszanie na ZM Zamiast cs włącza się hl  
       
    • Przez gornikszukazony
      Siemka Siemka, mam problem z Cs'em ostatniego czasu po chwili przerwy od grania, odpaliłem Cs i nagle w menu miałem 32 fps a po wejściu na serwer 6/10 fps. 
       
      Próbowałem na wszystkie sposoby reinstall-spójność plików-format/restart kompa.
       
      Po jakimś czasie problem się naprawił sam do dzisiaj i kij wie co zrobić ktoś miał może podobnie ?
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności