Skocz do zawartości
SPORTOWA WARSZAWA (L)

[Oddzielony] [VIP] zombie mode

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze od siebie, że zamiast pisać bezsensowne posty, zawsze można zapytac ludzi w trakcie gry, jak nie admin, to inni Ci odpowiedzą.

PS:Ogólnie bym dał informacje gdzieś przy zakupie VIPA, że bedzie on aktywny po zmianie mapki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez [BOT] Fraguś
      Lista obecnej administracji serwera ZOMBIE INFECTION
         

       
      @ Hopsialala

       
      @ Roxie Carbon

       
      @ CRZ

       
      @ j4s-

       

       
      @ Walunio

       
       

       
      @ ~#AkaZabijaka__


      @ smile.

       
      @ Busiarz

       
      @ John Rambo.

       
      @ HLTV<3

       
      @ Upsik

       
      @ Sunwolf

       
      @ Rzygulak

       
      @ WOJT4NKZ

       
      @ ShPaQ

    • Przez spalona pyra
      Hejka GET , bardzo mi przykro z dzisiejszego dnia oraz zaistniałej sytuacji  Przemyślałam sobie dzisiejszy wybryk i chciałam cię bardzo przeprosić.  Czy dał byś mi ostatnią szansę? Już nie będę tak robić obiecuję  Oczywiście muta jeśli muszę mieć to okej..  Miałam muta na jeden dzień i grałam na innym stimie, dlatego dostałam perma.. Czy mogłbyś dać mi ostatnią szanse?
    • Przez [BOT] Fraguś
      Spis dostępnych map na serwerze ZOMBIE INFECTION
       
      W tym temacie znajdziesz listę dostępnych map w danych godzinach w kolejności alfabetycznej!
       

      Mapy dostępne w danych godzinach...
       
       
      Skrócony [ 02:00 - 16:00 ]
      zm_bunkiery od 15 graczy zm_colores zm_compilation od 15 graczy zm_dust2_long do 18 graczy zm_fg_anekin_house_rc5 zm_fg_danielo_kt6 zm_fg_defense zm_fg_dust_world od 18 graczy zm_fg_ez od 15 graczy zm_fg_five_beta od 18 graczy zm_fg_fox_final od 15 graczy zm_fg_frosty od 15 graczy zm_fg_horror_mix zm_fg_kart_kt5 zm_fg_kurnik zm_fg_oblivion_final zm_fun_world_b zm_gbox2 do 15 graczy zm_gbox5 zm_gbox6 zm_krkestyle zm_minecraft_sdl do 15 graczy zm_ojciec od 18 graczy zm_poland_v2 od 15 graczy zm_sdl_house do 18 graczy zm_wiocha_final2 do 18 graczy Pełny [ 16:00 - 21:00 ]
      ze_airstrike_dp od 24 graczy ze_area51_v1 od 24 graczy ze_escapetrain od 18 graczy zm_2010_fix od 18 graczy zm_2day od 24 graczy zm_aztec_kamp_garf od 18 graczy zm_colores zm_compilation zm_effect od 24 graczy zm_energy od 18 graczy zm_fa_world_3 zm_fg_anekin_house_rc5 zm_fg_bunkiery_final_rc8 od 24 graczy zm_fg_danger_room od 18 graczy zm_fg_danielo_kt6 zm_fg_defense zm_fg_dust_world od 18 graczy zm_fg_energy2000_final od 24 graczy zm_fg_ez zm_fg_factory_beta zm_fg_family_house zm_fg_five_beta od 18 graczy zm_fg_fox_finalod 18 graczy zm_fg_frosty od 18 graczy zm_fg_horror_b3 zm_fg_kurnik zm_fg_mario_b1 od 18 graczy zm_fg_oblivion_final zm_fg_perfect_halloween zm_fg_pgr_world_b1 od 18 graczy zm_fg_szwagier_kamp od 18 graczy zm_fg_vampirecastle od 18 graczy zm_fg_vietnam_d od 24 graczy zm_fg_westwood_kt1 od 24 graczy zm_fun_world_b zm_gbox5 zm_gbox6 zm_gbox7 od 18 graczy zm_krkestyle zm_nightcamp od 18 graczy zm_ojciec od 18 graczy zm_poland_v2 od 18 graczy zm_trakinax_tubo od 18 graczy Nocny [ 21:00 - 02:00 ]
      ze_escapetrain od 15 graczy zm_bunkiery od 15 graczy zm_colores zm_compilation od 15 graczy zm_dust2_long zm_fg_anekin_house_rc5 zm_fg_danielo_kt6 zm_fg_defense zm_fg_dust_world od 18 graczy zm_fg_ez od 15 graczy zm_fg_fox_final od 15 graczy zm_fg_frosty od 15 graczy zm_fg_graveyard_rd od 15 graczy zm_fg_horror_mix zm_fg_kart_kt5 zm_fg_kurnik zm_fg_oblivion_final zm_fg_perfect_halloween od 15 graczy zm_fun_world_night zm_gbox2 do 15 graczy zm_gbox5 zm_gbox6 zm_krkestyle zm_minecraft_sdl do 15 graczy zm_ojciec od 18 graczy zm_poland_v2 od 15 graczy zm_sdl_house do 18 graczy zm_wiocha_final2 do 18 graczy  
      Chciałbyś, aby Twoja mapa znalazła się na tej liście?
      Złóż propozycję w tym temacie: https://fragujemy.com/topic/67397-cs-16-propozycje-nowych-map-na-serwer-zombie-infection/
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności