Skocz do zawartości
SzadoSquad

[Oddzielony] Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Udzielać się tutaj to serio porażka, słodkie stowarzyszenie lizania dup po koleii.

Rzuciłem propozycję a czuje się jak bym wam rodziny pogwałcił. 

 

@ Taba™  skończ pierdolic głupoty, ani razu umyślnie się nie podlozylem. Jeżeli uwazasz inaczej - twoja sprawa. 

@ Damo  naduzywasz notorycznie władzy, serio komiczne. Argumentujesz straszna Manipulacją, bo stałem sobie i miałem wyjebane dopiero po kicku a nie przed. 

Ciekawe jest to ze prawdopodobnie Ty mnie wyrzuciłes dopiero po tym jak dałem się zabić a nie przed ?

A jeżeli juz mowa o tym jak to sumiennie wykonujecie swoja pracę, nie raz mówiłem ze ktoś mi wpycha zm do kamoy, nawet na foxie, 4 adminow rekacji 0. 

 

Jedym słowem serwer naprawdę zajebisty i przyjemnie się gra, ale bez lizanka odbytu każdemu po kolei jak to właśnie zrobił Taba równa się stracona pozycja gdziekolwiek i w jakikolwiek sposób. 

 

Mam dosłownie daleko gdzieś jak przyjmiecie ten wpis, możecie nawet dac mi perma bo mowie jak jest. 

Banda hipokrytow. 

 

Damo i podkladki jak ma na szyszke są po prostu piękne :)

 

Dowodzenia. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, SzadoSquad napisał:

Chybas śmieszny kolego, teksty typu jak nie ma Admina wsadz sobie nie będę brzydko mówił bo jak gram to nie po to zeby się dawać zarazić. Po 2 widziałem cie może z 5 razy na serwie. Takie podlizywanko rozumiem jest w twoim stylu, może będziesz aspirowal na admina i inaczej go nie zdobedziesz, nie moja sprawa ale jeżeli chodzi o wygadywanje głupot to właśnie rzuciles największą jaką tylko mogles. I doskonale rozumiem co znaczy ,,podkładka" :)

Z tego co wiem to temat propozycji ale wszyscy najezdzacie na to ze niechcący zostałem zarozony. Jesteście zabawni czasami. Mam farta bo co? Bo za blisko podszedłem. Nie no  kuhwa gratuluje rozumu XD

 

 

1. 5 razy??Bo ślepy  jesteś  i mnie nie widzisz.  Mam od ciebie więcej przegrane na serwie.

2.Po za tym masz  dema HLTV  i dla mnie  jest problemem zobaczyć wszystkie dema i rozpisać . Mam  cs 1.6 steam oraz non steam nic trudnego wejść na serwer z innym nick. 

3.Nie udawaj takiego   cwaniaka bo  kłamstwa maja krótkie nogi.

4. Podlizywanie?? Chyba mnie nie znasz a takie pierdoły piszesz? 

5. Co admina mam Wyjebane na te stanowisko byłem tu adminem  i robiłem pod siebie gówno :)  I nie chce tu admin  nigdy w życiu. 

 

Edytowane przez Taba™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Taba™ napisał:

 

 

1. 5 razy??Bo ślepy  jesteś  i mnie nie widzisz.  Mam od ciebie więcej przegrane na serwie.

2.Po za tym masz  dema HLTV  i dla mnie  jest problemem zobaczyć wszystkie dema i rozpisać . Mam  cs 1.6 steam oraz non steam nic trudnego wejść na serwer z innym nick. 

3.Nie udawaj takiego   cwaniaka bo  kłamstwa maja krótkie nogi.

4. Podlizywanie?? Chyba mnie nie znasz a takie pierdoły piszesz? 

5. Co admina mam Wyjebane na te stanowisko byłem tu adminem  i robiłem pod siebie gówno :)  I nie chce tu admin  nigdy w życiu. 

 

1.

Może i Cie nie widzę :)

Moze i masz, mam niespełna 120h ale czy czas przegrany jest kartą przetargową? 

 

2.

Tego zdania wgl nie rozumiem, cos Ci się składnia posypała. Jeżeli uwazasz ze non stop się podkładam kiedy nie ma administracji to jestes po prostu śmieszny, nic więcej nie mogę dodać. 

 

3.

Nie udaje, mowie jak uważam (oczywiście mogę być w błędzie).

Kłamstwa słonko to Ty mi nie zarzucaj bo to jedyna czynność ktorej się brzydze :)

 

4. 

No masz racje, nie znam Cie ale widze jak się zachowujesz, wyciągam wnioski. Ciężkie nie?

 

5.

I po co mi o tym mówisz? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SzadoSquad napisał:

@ Damo  naduzywasz notorycznie władzy, serio komiczne. Argumentujesz straszna Manipulacją, bo stałem sobie i miałem wyjebane dopiero po kicku a nie przed. 

 

http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-2001191229-zm_fox-1579433340-1579435440.zip

19:40 - wybiegnięcie sobie z kampy, gdzie co prawda dwóch zombiaków było w innej kampie, ale trzeci zrobił Ci plecy.

27:00 - sytuacja z za bliskim podbiegnięciem

 

I tak właśnie wygląda moje komiczne nadużywanie władzy, oraz manipulacyjne argumenty :D

 

9 minut temu, SzadoSquad napisał:

Mam dosłownie daleko gdzieś jak przyjmiecie ten wpis, możecie nawet dac mi perma bo mowie jak jest. 

Banda hipokrytow. 

 

To po co zakładasz taki temat? Ja wiem dlaczego, bo zabolała Cię dupa o kicka, przez Twoją głupią grę, która tak właśnie wygląda jak na demku.

 

W grze słychać jesteś starszą osobą, a czytając Twoje wypowiedzi w tym temacie ( nie wspominając o Twoich odwołaniach ), to niestety stwierdzam, że w głowie nie wszystkie klepki pracują. Lepiej wyjdź i już nie pokazuj się tutaj więcej.

  • Ustrzel fraga! (+) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Damo napisał:

 

http://217725.node39.pukawka.pl/hltv-2001191229-zm_fox-1579433340-1579435440.zip

19:40 - wybiegnięcie sobie z kampy, gdzie co prawda dwóch zombiaków było w innej kampie, ale trzeci zrobił Ci plecy.

27:00 - sytuacja z za bliskim podbiegnięciem

 

I tak właśnie wygląda moje komiczne nadużywanie władzy, oraz manipulacyjne argumenty :D

 

 

To po co zakładasz taki temat? Ja wiem dlaczego, bo zabolała Cię dupa o kicka, przez Twoją głupią grę, która tak właśnie wygląda jak na demku.

 

W grze słychać jesteś starszą osobą, a czytając Twoje wypowiedzi w tym temacie ( nie wspominając o Twoich odwołaniach ), to niestety stwierdzam, że w głowie nie wszystkie klepki pracują. Lepiej wyjdź i już nie pokazuj się tutaj więcej

 Nie, dla twojej informacji nie zabolała mnie dupka, po prostu nie wziąłem pod uwagę innych komplikacji zapisu pkt. Czytając moje wypowiedzi, są przepełnione czystym wkurwem bo odbieracie to jako zależnie się. Jakbym chciał się zalic to temat zalozylbym w innym dziale. Co do moich klepek, maja się dobrze, myślę że jeszcze chwile wszystkie po pracują. 

19:40 - Skąd miałem wiedzieć ze mam plecy? Nie jestem jasnowidzem ziom. 

27:00 - jak widać dałem się grzecznie zabić bo to nie bylo zamierzone. 

 

Będę pokazywał się tam gdzie chce a osoba taka jak Ty nie będzie mi mówić gdzie i kiedy mogę ?

 

Wolał bym nie kręcić gownoburzy ale juz zdecydowanie za późno wiec dodam jeszcze jedno, przywołując odwołania z White Pride który został przez was i tak wywalony jest dość cienkim zagraniem, czyżby brak argumentów? Wiesz, wytykanie błędów jest spoko póki sam się na nich nie budujesz panie z za dużym ego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SzadoSquad napisał:

19:40 - Skąd miałem wiedzieć ze mam plecy? Nie jestem jasnowidzem ziom. 

 

Czyli uważasz, że wybiegnięcie sobie z kampy na trzech zombiaków jest ok? Gratuluję znajomości regulaminu ziom.

 

2 minuty temu, SzadoSquad napisał:

27:00 - jak widać dałem się grzecznie zabić bo to nie bylo zamierzone. 

 

Ale to było Twoje kolejne, nieodpowiedzialne zagranie.

 

2 minuty temu, SzadoSquad napisał:

Wolał bym nie kręcić gownoburzy ale juz zdecydowanie za późno wiec dodam jeszcze jedno, przywołując odwołania z White Pride który został przez was i tak wywalony jest dość cienkim zagraniem, czyżby brak argumentów? Wiesz, wytykanie błędów jest spoko póki sam się na nich nie budujesz panie z za dużym ego ;)

 

Nie @ White Pride , tylko @ White Power , który został usunięty z sieci przez samego właściciela @ GET . Czyli usunięcie Powera, to też nasza sprawka? To nieźle xD

 

Niech ktoś już zamknie ten burdel, proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Damo napisał:

 

Czyli uważasz, że wybiegnięcie sobie z kampy na trzech zombiaków jest ok? Gratuluję znajomości regulaminu ziom.

 

 

Ale to było Twoje kolejne, nieodpowiedzialne zagranie.

 

 

Nie @ White Pride , tylko @ White Power , który został usunięty z sieci przez samego właściciela @ GET . Czyli usunięcie Powera, to też nasza sprawka? To nieźle xD

 

Niech ktoś już zamknie ten burdel, proszę.

Masz racje, White Power. Moj błąd. Został usunięty przez wlascicla, spoko tyle ze jednak był z wami w gronie nie? Przez was mam na myśli serwerownie tzn: WSZYTKICH WYZEJ POSTSWIONYCH UŻYTKOWNIKÓW.

 

Jejku Damo jak dobrze, że ty nie masz głupich zagrywek, jak dobrze ze nie freezujesz w kampie oj jak dobrze. 

Ta z 19 minuty przyznam się, była słaba ale żadna z tych akcji nie była zamierzona :).

 

Oh, jak ciężko przyjąć słowa krytyki nie? Żałosny jestes, serio XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SzadoSquad napisał:

Masz racje, White Power. Moj błąd. Został usunięty przez wlascicla, spoko tyle ze jednak był z wami w gronie nie? Przez was mam na myśli serwerownie tzn: WSZYTKICH WYZEJ POSTSWIONYCH UŻYTKOWNIKÓW.

 

Jejku Damo jak dobrze, że ty nie masz głupich zagrywek, jak dobrze ze nie freezujesz w kampie oj jak dobrze. 

Ta z 19 minuty przyznam się, była słaba ale żadna z tych akcji nie była zamierzona :).

 

Oh, jak ciężko przyjąć słowa krytyki nie? Żałosny jestes, serio XD


Masz Ty w ogóle odrobinę RiGCzu? Aż szkoda komentować Twoje wypowiedzi w tym wątku, zamykam i zostawiam reszcie do rozpatrzenia.

  • Ustrzel fraga! (+) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności