Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałbym po informować żę na serwerze grają cheaterzy i osoby, które nie ukończyły mutacji lub +16 roku życia, gracze się wyzywają i innym graczą to przeszkadza w rozgrywdzę proszę o pomoc że by na serwer wszedł jakiś admin i zrobił porządek.

 

Z góry Dziękuję

Edytowane przez ✞Tajemniczy ♥ Kubuś✞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

 

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez 666D2
      Tutaj chciałbym nadmienić, że brakuje szerszego kontekstu mojej "dyskusji" z graczem "BEKA".  Ciężko tutaj go osadzić na podstawie jednej wiadomości z czatu.
    • Przez WeLeS
      Skarga na: admina
      Dlaczego składasz skargę: mutuje mi saya bez powodu 

      Nick z gry: WeLeS
      Nick osoby oskarżonej: Hops

      Data zdarzenia: 12:39 14.03.24
      Opis zdarzenia: zabilem z noza pana Hopsa jak wszedl na server po czym napisalem mu ze 
      - "kosa na dzien dobry" na co on odpowiedzial
      - "masz juz mokro? " do tego dodal cos w stylu" gowniarzu"
      - odpowiedziałem mu ze" chyba admin do glowki uderza " po tym ban =na seya i jeszcze grozba ze dluzej dostane.


      Dowód: nie mam demkia ani ssow zamknalem konsole .
      dodam tylko,ze wczoraj tez dostalem od niego bana za seya,zle nie pisalem skargi chociaz moim zdaniem tez nie do konca byla zasadna nie widze w regulaminie pkt. ktory mowi ,ze nie moge pisac na seyu do innych graczy jak to ujal pan admin placz i za to ban.
    • Przez Fist
      Skarga na: Rzygulak
      Dlaczego składasz skargę: Niby zaraziłem kogoś przez tekstury
      Nick z gry: Fist
      Nick osoby oskarżonej: rzygulak
      Data zdarzenia: 22.29 05.02.2024
      Opis zdarzenia: Jak by to napisać dupe przypiekło dziecku  jak mu pisalem że nie zwraca uwagi na to jak bluzgaja  aż do dziś do teraz byłem matką zombi ,,, i gracze mnie wpychali do kampy ale poczekajcie 10 minut wczesniej jak nie był na niewidce spamował tym i tym sposobem dostałęm bana za zarażanie przez tekstury  czekam dziecko na twoją wypowiedz  

      Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności