Jump to content

Witaj na naszym Fragowym forum!

Przyszły Fragowiczu, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.
Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Zespół FGTeam

AWP wkracza do akcji...

Na dniach rusza nowy serwer CS:GO AWP No-Scope!

Nowy ranking w CS:GO!

Z przyjemnością informujemy naszych Fragowiczów,
iż udostępniliśmy Wam nową wersję rankingu na naszych serwerach CS:GO!

Graj na naszych serwerach i zdobądź koniecznie rangę Global Elite!

MTA:DayZ wraca w grudniu!

Wraca nasz legendarny serwer MTA:DayZ...

Śledź naszego FanPage, a dowiesz się jak przebiegają beta-testy!

michal21st

[KOSZ] Zgłoszenie cheatera - king king kong

Recommended Posts

Serwer: CoD MOD

Data i godzina zdarzenia: 16,10,2019   17:50 - 18:00

Nick podejrzanego: king king kong

Steam:ID podejrzanego:  231 STEAM_1:0:1354669842

Rodzaj cheatu u podejrzanego:  AIM

Link do dowoduhttps://www45.zippyshare.com/v/bdVDo3w8/file.html

Czas akcji:

Edited by michal21st (see edit history)

Gracz już wcześniej został zbanowany.

Wiadomość została wygenerowana automatycznie.

Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum.

[!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By xRafcioo
      Serwer:COD MOD CS 1.6
      Data i godzina zdarzenia:15:45

Nick podejrzanego:  xRafcioo
      Może ktoś (jakiś admin czy coś) wejść najlepiej Drag00n bo kurwa ktoś na moje konto wkradl i gra na nim nick: xRafcioo
      Najlepiej żeby to Drag00n był bo on zna mój głos i wie że to moje konto... 
      Po 2 da się kur&^ założyc hasło na tym serwerze? 
    • By shagur
      Imię: Adrian
      Aktualny wiek: 21
      Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive:  ponad 4k godzin. jakies 4lata.

Nick na serwerze: ProWojKox123PL
      Staż gry na serwerze: miesiac, niby 8h mam toptime ale przed resetem tez gralem.
      Godziny w jakich grasz na serwerze: zalezy od zmiany w robocie, 4 brygadowka.
      Link do wykresu aktywności na serwerze: [ LINK DO GAMEME ] http://rank.fragujemy.com//?page=profiles&search=1&profile=STEAM_1:0:154354228

Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com:  nie
      Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: tak, 1.6 przez amxmodmenu na kilku serwerowniach.
      Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK
      Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Znam sie na odpalach, pisalem w innym poscie ze testowalem odpaly w 1.6 dla pewnej firmy i bralem udzial w projekcie ktory polegal na wskazaniu odpalonego gracza na danym cheacie gdzie wszyscy cos mieli.

Staz w cs 1.6 oklo 6kgodzin w cs go 4k  godzin ogolnie w cs gram 11lat wiec co nie co wiem o tej grze.

Jestem wyrozumialy, surowy, z zasadami i do kazdego przypadku podchodze indywidualnie nie na zasadzie, a znam kogos to daje bana bez specta chociazby. Oczywiscie rozpisywanie demek nie jest mi obce.

Mysli ze przydam sie na only mirage gdyz gram praktycznie codzien i nie raz moje emocje dochodzily do poziomu wyrzucenia kompa przez okno, mam zapisane konta wiec wszystko do ogarniecia. A tez chce sprobowac adminowac w cs go, bo to troche inna bajka i wyzwanie a ja lubie wyzwania : )

Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój SID:  STEAM_1:0:154354228
    • By SchiZZe
      Serwer: Only mirage 128tick
      Data i godzina zdarzenia: 17:51- 18:24  13.11.2019

Nick podejrzanego: ashyoutube 
      Steam:ID podejrzanego:  STEAM_0:1:521365774
      Rodzaj cheatu u podejrzanego:  Wh 

Link do dowodu:http://700583.node12.pukawka.pl/dem-de_mirage-1573663918-1573665865.zip
      Jak będą wątpliwości mogę rozpisać demko.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy