Skocz do zawartości

De_dust2 Night.


CSHT.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Witam.

Mam propozycję dodania mapy De_Dust2 Night.

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=419646474

 

Byłaby całkiem ciekawym urozmaiceniem na wieczorne i nocne pory gry na naszym serwerze.

Mapa ma tylko zmienione niebo i dodane światła, jednak wygląda naprawdę super.

Osobiście mapa mnie urzekła.

 

Fajnie byłoby spotkać ją na naszym serwerze.

A wy, co o tym myślicie?

  • Legendarny Fragowicz
Opublikowano

Nie gram na dd2 ale według mnie jest to dobry pomysł :>

Opublikowano

Fajna, daje całkiem niezły klimat na wieczorki - noc :). Ale pewnie wiąże się to ze spadkiem fpsów ;P. Jestem na Tak, dość ciekawy pomysł ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności