Właściciel GET Opublikowano 23 Września 2014 Autor Właściciel Opublikowano 23 Września 2014 Możecie tu dyskutować o UPDATE 4.0. Co jest jeszcze wg Was do sprawdzenia / zrobienia / przemyślenia. Wnioski proszę wysuwać. To samo dot. nowych klas, blokad perków. Chciałbym przedyskutować również z Wami temat odnośnie klanów i prestiżu. Co sądzicie o zakładaniu klanów? Chyba nie muszę tłumaczyć co to jest. A co do systemu prestiżu... System polegałby na tym, że mógłbyś otrzymać jakiś bonus kosztem zabrania poziomu. Np. dodatkowe HP na start. Musiałbym to jeszcze przemyśleć, czy miałoby to dotyczyć konkretnej klasy czy całego Twojego konta. Wypowiadajcie się na ten temat :)
Zasłużony Fragowicz Red-Eagle Opublikowano 23 Września 2014 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 23 Września 2014 Update 4.0 jest moim zdaniem bardzo dobry. Jakbym ja mógł coś zaproponować to może do klasy Ninja, a mianowicie : Może zamieńmy mała grawitację na lekko obniżoną ale dodajmy tej klasie 2 skoki w powietrzu, hm? Łatwiej jest się wtedy poruszać.
Legendarny Fragowicz Bimbasek Opublikowano 23 Września 2014 Legendarny Fragowicz Opublikowano 23 Września 2014 Klany jak najbardziej za - coś ciekawego, działoby się coś więcej niż tylko wbijanie poziomu. Prestiż - no nie wiem, nowy gracz byłby jeszcze bardziej zakłopotany, wystarczy że musi sobie radzić z wyższymi poziomami. (o ile rozumiem, bonus odebrany kosztem poziomu miałby być na stałe, tak?)Przy terroryście nie ma blokady na autodestrukcje, Nightowi pisałem już o tym ale sam nie wiem czy to powinno mieć miejsce. Opis też jest niepoprawny "Szansa na odrodzenie się na respie przeciwnika", niektórzy myślą iż ta szansa jest po śmierci (trudno im się w sumie dziwić). Ja bym zmienił na "Szansa na respawn w drużynie przeciwnej", coś w ten deseń, tak aby było to bardziej sprecyzowane.Ninja - a ja bym zmienił coś w ninjy. Mianowicie dałbym obrażenia z kosy zależne od inta. Czemu? Bo każdy ninja robi się pod czołg, oczywistymi statystykami są zdrowie/wytrzymałość, a gdyby obrażenia były zależne od inta, to dawałoby to nieco graczom ninjy do myślenia.Lekarz - trochę chyba za dobry, obecnie nim gram i zmieniłbym szansę na zabicie natychmiastowe z famasa z 1/12 na 1/15[16] oraz zablokował perk Apteczka (no bo po co mu to, nie da się takiego zabić).Na razie tyle, potem się coś pewnie znajdzie.
Właściciel GET Opublikowano 23 Września 2014 Autor Właściciel Opublikowano 23 Września 2014 Na stałe do momentu resetu, ale to nie będą jakieś wielkie bonusy. Będzie można dodać, np. dodatkowe +10HP, +5 EXP, int +5, obrażenia o 5% większe i te sprawy. System prestiżu występuje normalnie w COD, np. MW3 czy Black Oups.
Legendarny Fragowicz Night Opublikowano 23 Września 2014 Legendarny Fragowicz Opublikowano 23 Września 2014 Na dziej dzisiejszy nic bym osobiście w klasach nie zmieniał bo nie widzę, żadnej potrzeby. Bimbas tak szczerze powiedziawszy jedynie Ty klasę Lekarz ogarniasz na serwerze poza tym nie widziałem aby cieszyła się większym zainteresowaniem. Gdy dodatkowo ją osłabimy przepadnie w zapomnienie a tego bym nie chciał.
SQN Opublikowano 23 Września 2014 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 23 Września 2014 zauwazylem znaczne lagi po update, zaciecia male ale moze to wina mojego sprzetu, bede mial to na oku i z czasem opisze dokladnie ( popytam tez graczy). Co do klas narazie spoko Mudzahed wymiata xDDD czekam na 4.1 :)
Zasłużony Fragowicz RasTa.! Opublikowano 23 Września 2014 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 23 Września 2014 zauwazylem znaczne lagi po update, zaciecia male ale moze to wina mojego sprzetu, bede mial to na oku i z czasem opisze dokladnie ( popytam tez graczy). Co do klas narazie spoko Mudzahed wymiata xDDD czekam na 4.1 :) Mnie się raz zdarzyło na Aztecu w połowie mapy, gdy zapytałem się czy ja mam takie tylko ścinki to M.A.G.I.KA mi odp ze nie to wina serwera.
SQN Opublikowano 26 Września 2014 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 26 Września 2014 przydalaby sie informacja ogolno widoczna o podlozonej pace, odliczanie czasu do wybuchu czy cos w tym stylu. Poniewaz bedac w pewnej odleglosci poprostu nie slychac ze tt juz zaplantowalo pake. chcialbym rowniez przypomniec o zrobieniu informacji odnosnie forum, sklepu i uslug w nim zamiast "reklamy" amx. Pamietam temat stanal na tym Night, ze miales skontaktowac sie z jakimis grafikami czy cos. Przydalo by sie zareklamowac forum jak i sklep, malo osob wie ze mozna nawet na kilka dni kupic vipa :) teraz jest idealny czas na zrobienie tej grafiki - po resecie mamy duzo nowych graczy a takowa grafike kazdy zauwazy bedac na serwerze :)
Buzika Opublikowano 26 Września 2014 Emerytowany Fragowicz Opublikowano 26 Września 2014 Popieram zdanie Live Czasem naprawdę nie słychać że tt Plantuje tą pakę i potem stwarzają się problemy inni gracze mają pretensje o cele warto coś zrobić z tym odliczaniem czasu do wybuchu to jest tylko propozycja :D
Zasłużony Fragowicz RasTa.! Opublikowano 28 Września 2014 Zasłużony Fragowicz Opublikowano 28 Września 2014 Dobry pomysł myślę że to się przyda :)
Legendarny Fragowicz Bimbasek Opublikowano 1 Października 2014 Legendarny Fragowicz Opublikowano 1 Października 2014 W jednym temacie wszystko napiszę, co bym się musiał spamować tu i tam...# Nano kamizelka nie działa w pełni - podobno ma blokować wszystkie umiejętności oraz perki, niestety tak nie jest (przykładem jest konspirant/kapitan, gdzie 1/1 na zabicie działa)# Można postawić SG na respie, nawet jeśli jest blokada! Jeśli pod koniec rundy w dobrym momencie klikniemy wybór SG, to na początku rudny da się postawić SG na respawnie!Propozycje:Lekarz - zabrałbym mu jedną apteczkę (coraz więcej ludzi nim gra i grając nim nie ma problemu z ubiciem dużo większego poziomu, przez te apteczki jest cholernym czołgiem, jak niegdyś frager).Terrorysta - konieczna blokada autodestrukcji (wybacz Rasta). No niestety, ale auto + respawn u przeciwnika kończy się wybiciem połowy, jeśli nawet nie więcej, przeciwnego teamu w kilka sec po starcie rundy, co jest trochę bez sensu.Zwiadowca - dałbym mu na próbę 1/2 ze scouta, topornie to 1/3 wchodzi. Taka mała zachęta żeby ludzie nim grali.Talib - no błagam, toć to istny rozpie*dol z nim. Przymusowo 1/5 1/6 z tego deagla, on niszczy wszystkich jak leci!Cybersuit - coś mu zabrać trzeba, wiem że klasa fajna ale żeby 3/4 serwera to byli własnie cybery? Zdecydowanie odbiega od reszty klas (fragerowi pewnie teraz smutno jest).SentryGun - ponowny brak blokady na ich ilość to klapa totalna... Chyba każdy widział jak się wieżowce buduje z tych SG... Porponuję nie blokadę na team, ale na gracza, 1/2sg na głowę (MOIM zdaniem najlepsze będzie rozwiązanie z 1SG na głowę, natomiast przy trochę większej wytrzymałości, żeby proporcjonalnie jakoś się to kupy trzymało)Więcej informacji nie posiadam, wszystko co pamietam napisałem, proszę o rozpatrzenie moich myśli.Enter.@@edit:Nie działa kamizelka. Można mieć jej 10000000 a i tak będzie się krew lała z głow przeciwników. Strumieniami.
Właściciel GET Opublikowano 1 Października 2014 Autor Właściciel Opublikowano 1 Października 2014 Co do kamizelki, chyba się nie zrozumieliśmy. Moce 1/1 będą działać. Chodzi o moce typu rakiety, miny itp. Co do reszty - dziękuję, wezmę to pod uwagę. A co do SG, spokojnie. Cybersuit zostanie nietknięty. Taki stan jest dlatego, że przed UPDATE bardzo wiele osób kupowało tę klasę ze względu na ogrom dodatków. A co do bugu z SG, wrócę do tego. Sprawdzę.
Właściciel GET Opublikowano 1 Listopada 2024 Autor Właściciel Opublikowano 1 Listopada 2024 *** Wiadomość została wygenerowana automatycznie *** Ten temat został oznaczony jako nieaktualny i przeniesiony do Archiwum serwerów [!] Treści zawarte w tym temacie mogą być dalej przydatne i z tego względu pozostaną do dalszego wglądu!
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.