Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'rozdzielczość' .
-
Cześć. Po XXX czasu, gdy udało mi się odzyskać konto w końcu mówie pogram w 1.6 . Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że nijak w świecie nie mogę ustawić odpowiedniej rozdzielczości. Pamiętam, że ostatnim razem jak grałem wszystko było okej...Próbowałem wszystkich ustawień ekranu i nic to nie daje. Jak widać na ss te napisy z menu są mega duże i daleko od lewej strony. A z tego co pamiętam miałem je o wiele mniejsze i był bliżej lewej strony ekranu. Czyżby coś po aktualizacji się zmieniło ? Na prawdę nie grałem bardzo długo i liczę, że ktoś mi tu pomoże rozwiązać ten problem. Aaa no i gram na LAPTOPIE.
-
Ankieta przeprowadzana jest w celu dopasowania HUDu do poszczególnych rozdzielczości. Podane są tylko rozdzielczości zgodne z MTA.
- 11 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- ankieta
- rozdzialka
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam, znalazłem w internecie coś takiego: "config" { "setting.mat_software_aa_strength" "1" "setting.fullscreen" "1" "setting.nowindowborder" "0" "setting.aspectratiomode" "1" "setting.mat_vsync" "0" "setting.mat_triplebuffered" "0" "setting.mat_monitorgamma" "2.200000" "setting.mat_queue_mode" "-1" "setting.mat_motion_blur_enabled" "0" "setting.cpu_level" "0" "setting.videoconfig_version" "1" "setting.mem_level" "0" "setting.gpu_level" "0" "setting.mat_antialias" "0" "setting.mat_forceaniso" "0" "setting.mat_grain_scale_override" "1" } Wkleja się to w: Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\cfg szukamy pliku video.txt Daje to DUŻO fps, ale ustawia rozdzielczość na najsłabszą, a gdy zmienie rozdzielczość cały plik się resetuje i jest w nim to co było przed wklejeniem :D I chciałem się dowiedzieć co trzeba zmienić w tym by regulować rozdzielczością???
-
Takie pytanko mam, czy ktoś może wie co zrobić w obecnej sytuacji... Oto i ona: Chciałbym się pozbyć charakterystycznych czarnych pasków po boku ekranu dla złej rozdzielczości, lecz w ustawieniach video mam tylko 1280x1024 a na lapku mam ekran standerdowt 1366x768 a niestety mam karte graficzną Nvidie GT GeForce 620m i w kontrolerze ekranu niema skalowania :(. Posiadam steama więc proszę o ewentualne "komendy" albo dokładną instrukcje na co klikać :)). Z góry dziękuje za pomoc.
