Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'przedluza' .
-
Virtus.pro przedłuża kontrakty z Polakami do 2020 roku!
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Złota Piątka nadal będzie współpracowała z rosyjską organizacją Virtus.pro. Pracodawca polskiej ekipy przedłużyła umowy z naszymi rodakami. Będą obowiązywały aż do 2020 roku! Jak twierdzi sama organizacja, podpisanie umów z całą drużyną do 2020 roku to największe tego typu porozumienie w historii sportu elektronicznego. Drużyna ma na myśli zarówno długość umów, jak i wartość parafowanych kontraktów. Polacy są członkami Virtus.pro od początku 2014 roku. Od tego czasu jedyną zmianą w zespole było objęcie stanowiska trenera przez Jakuba „kubena” Gurczyńskiego. Nowe umowy zostały podpisane zaledwie dwa dni temu i będą obowiązywały do końca 2020 roku. Oto, co do powiedzenia miał Roman Dvoryankin, dyrektor generalny Virtus.pro: Virtus.pro cały czas utrzymuje się w ścisłej czołówce drużyn CS:GO. W tym roku NEO i spółka zdołali wygrać chociażby ELEAGUE Season 1 oraz DreamHack ZOWIE Open Bucharest. Polacy przez ten rok na nagrodach z turniejów zarobili ponad 800 000 dolarów. Aktualny skład Virtus.pro: Filip „NEO” Kubski Janusz „Snax” Pogorzelski Paweł „byali” Bieliński Wiktor „TaZ” Wojtas Jarosław „pasha” Jarząbkowski Jakub „kuben” Gurczyński – trener Źródło: http://cybersport.pl -
Dotychczas nie wiele mogliśmy usłyszeć o ruchach na rynku transferowym ewentualnie wykonywanych przez europejskie Giants Gaming, z którego dotychczas odchodzili tylko zawodnicy. Teraz jednak sama organizacja uchyliła rąbka tajemnicy przedstawiając część swojego rosteru na nadchodzący sezon. Na początku team ten ogłosił, że w jego składzie nadal oglądać będziemy mogli występującego na pozycji mid lanera Koreańczyka Na „NighT” Gun-woo, który zadebiutował w EU LCS podczas letniego splitu sezonu 2016 szybko stając się jednym z największych odkryć tej ligi i zyskując nagrodę „Rookie of the Split” przyznawaną najlepszemu zawodnikowi, który w danym splicie po raz pierwszy rywalizował w określonej lidze. Ze starego składu w Giants pozostał również supporta Morgana „Hustlin” Granberga, który zdecydował się na przedłużenie swojego kontraktu obowiązującego z tą organizacją na sezon 2017. Nowym nabytkiem w szeregach Giants będzie natomiast 20 letni szwed występujący na górnej alei – Olof „Flaxxish” Medin. Zawodnik ten swego czasu uważany był za bardzo utalentowanego, jednak mimo to w jego dotychczasowej karierze nie udało mu się osiągnąć zbyt wielkich sukcesów i kojarzony może on być głównie z występów w NA Challenger Series wraz z Nova eSports kiedy to udało mu się zakwalifikować do fazy playoff tych rozgrywek, a także bana jaki otrzymał on przed rozgrywanym pod koniec 2014 roku Expansion Tournamentem, który uniemożliwił mu występ nie tylko w tym turnieju wraz z jego ówczesną drużyną – Meloncats, ale także branie udział w oficjalnych rozgrywkach przez cały sezon 2015. Flaxxishowi zatem nie udało dotychczas występować na najwyższym poziomie rozgrywkowym, a co za tym idzie jego występy w sezonie 2017 w barwach Giants będą jego debiutem w EU LCS. Jak zawsze w tego typu przypadkach transfer tego zawodnika musi jeszcze zostać oficjalnie zatwierdzony przez Riot zanim będzie on mógł występować w barwach tej drużyny. Giants sprowadziło również utalentowanego niemieckiego marksmana Eliasa „Upset” Lippa, który nie skoczył jeszcze nawet 17 lat, ale który ma już na swoim koncie występy w kilku spotkaniach EU Challenger Series, w których to reprezentował on barwy Nerv. Jedyną niewiadomą w nowym rosterze Giants pozostaje zatem pozycja junglera, jednak spekuluje się iż do tego zespołu mógłby powrócić Koreańczyk Kim „Wisdom” Tae-wan. Zawodnik ten występował już w tej drużynie w trakcie wiosennego splitu EU LCS, po którym przeniósł się do Misfits gdzie zwyciężył on w EU Challenger Series i wywalczył awans do LCS. W bieżącej przerwie pomiędzy splitami jego dotychczasowy team zdecydował się jednak na znalezienie sobie nowego junglera i od tego czasu Tae-wan pozostaje wolnym zawodnikiem.
