Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'navi' .
-
https://www.youtube.com/watch?v=B6sHn2Z5GDc
-
Słyszeliście o akcji z Simple'm z NaVi? Jeśli tak to co sądzicie o jego zachowaniu i tym co robią NBK, Taz i Olofmeister.
-
Pod koniec roku ukraińska organizacja Natus Vincere zdecydowała się przyjąć dywizję League of Legends złożoną z europejskich zawodników. Na’Vi chciało postawić na ogranych graczy, którzy w przyszłości mieli przynieść wiele sukcesów i dobrych wyników. Dziś na stronie Natus Vincere ukazała się wiadomość o zakończeniu kilkumiesięcznej współpracy. Głównym powodem jest decyzja zarządu o wspieraniu dywizji CIS, która w LoL Continental League Spring Season 2016 zajmuje dobre drugie miejsce. Krystian „Czaru” Przybylski i reszta graczy będzie musiała zatem znaleźć nową organizację. Jesper „Jwaow” Strandgren (Top Lane, Team Captain) Amin „Amin” Mezher (Jungle) Hicham „SozPurefect” Tazrhini (Mid Lane) Sébastien „exork” Lamorte (AD Carry) Patrick „MounTain” Dasberg (Support) Krystian „Czaru” Przybylski (Mid Lane Substitute) http://mmo24.pl/esport/scena-e-sportowa/e-sport-lol/navi-rezygnuje-z-dywizji-europejskiej-dywizji-lola/
-
Podczas Gfinity 2015 Spring Masters II do rozegrania pozostały już tylko trzy mecze. Najpierw na placu boju staną reprezentanci Fnatic i Titan, a później o awans do finału Natus Vincere powalczy z polskim składem, grającym w barwach Virtus.pro. Pierwsze starcie ostatniego dnia zmagań odbywających się w Londynie zaplanowano na godzinę 13:00. Czeka nas mnóstwo emocji! W zawodach rywalizowało 10 formacji z całego świata, ale w walce o zwycięstwo pozostali już tylko najlepsi. W drodze do półfinału Virtus.pro pokonało Cloud9 (2:0), EnVyUs (2:0) i IMMUNITY (2:0), zaś uległo Titan (0:2). Taki bilans dał Polakom drugie miejsce w grupie, przez co w półfinale zmierzą się z pierwszą ekipą ze zbioru A - Natus Vincere. Harmonogram dzisiejszych starć: 13:00 - Fnatic vs Titan 16:00 - Natus Vincere vs Virtus.pro 19:00 - wielki finał Uczestnicy Gfinity 2015 Spring Masters II rywalizują o 50 000 dolarów. Transmisję z polskim komentarzem zapewnia Maciej "Morgen" Żuchowski. źródło: http://cybersport.pl/
