Jump to content

Sub

Emerytowany Fragowicz
 • Content Count

  111
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Czas online

  1d 21h 41m 58s

Sub last won the day on April 2 2017

Sub had the most liked content!

Community Reputation

89 Przyzowita

3 Followers

About Sub

 • Rank
  Aktywny fragowicz
 • Entries from Chatbox 0

Profile information

 • Name
  Michał
 • Sex
  mężczyzna
 • City
  in the middle of nowhere

Information about Fragowicz

 • Nick
  Sub
 • Favorite server
  CS:GO - ONLY AWP
 • I play on servers
  CS:GO - ONLY MIRAGE #2
  CS:GO - MULTI ARENA

Fragowicz Hardware

 • System
  Windows 10

Recent Profile Visitors

1,546 profile views
 1. Tak jak osoby powyżej, nie kojarzę cię chociaż ostatnio pogrywam na serwerze. Samo forum da się przeboleć chociaż jest wyraźnie napisane "Kilka sensownych postów na forum". Jak dla mnie wykres z gametracker pokazuje, że w ostatnim tygodniu przyłożyłeś się do gry. Jeśli zaangażujesz się w forum i dasz się poznać większemu gronu osób to czemu by nie. Ja jak na razie NEUTRAL.
 2. Chodzi mi o ranking z gametracker'a do którego wysłałem link, jest tam ranking top 10 players. Można by było go dodać tak jak jest ranking miesięczny z rankME to mógłby być również ten ranking który nie jest resetowany co miesiąc. Formę jego wyświetlania trzeba by było przemyśleć, mogło by to być tak jak napisałem w temacie ale też można by było coś wymyślić ciekawego. Ranking ten byłby dodatkową motywacją dla ludzi.
 3. Cycu - pierwsza i druga runda chociażby ale też kilka następnych (9 runda) xTermu - druga runda i 9 runda oraz kilka kolejnych domix09 - 13 runda lydka?532 - 16 runda Nie chciało mi się czasów pisać więc masz rundy, Cycu i xtermu nagminnie używali bugu mapy.
 4. Przychodzę z propozycją na temat rankingu. Chodzi mi o ranking z Gametracker https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.61:27015/. Mogłoby to wyglądać tak jak kiedyś regulamin po lewej stronie wyświetlałby się top wszechczasów. @ GET co o tym myślisz?
 5. @ WasterPl Spokojnie misiu postaram się ich opisać albo wymienić graczy przynajmniej
 6. Skarga na: gracza Nick podczas gry: Sub Nick osoby oskarżonej:zbiorowe Dlaczego składasz skargę: Nadużywanie bugów mapy/wchodzenie na pixele. Data zdarzenia: około 19 Opis zdarzenia: gracze wchodzą na pixele filar'u pomimo ostrzeżeń, nagminne używanie bugów mapy. Dowód: http://596279.node2.pukawka.pl/dem-awp_kox_fg-1571245814-1571246769.zip
 7. Po pierwsze pomyśl "dzbanie" jak ty się wyrażasz w odwołaniu.
 8. Twoje zgłoszenie zostało przyjęte. Dostarczony dowód przez Ciebie był właściwy i pozwolił nam na pozytywne rozpatrzenie Twojego wniosku. Cheater zostanie jak najszybciej dodany do naszej listy banów.
 9. skoro nie chcesz odpuścić to bardzo proszę, @GAmi @świeży prosiłbym o ocenę demka, nas trójka jednogłośnie uznała że cheatujesz. Oto rozpiska: 5:58 co to za akcja? 6:00 no ciekawe wcelowanie się, po zabiciu tt wiedziałeś że to ten zgninął więc odrazu unscope. 7:20 to fajne wcelowanie na yahi'ego 7:54 7:59 ciekawy look na model za ścianą 8:03 wychylenie idealnie w model 8:35 haha no fajny scope na kolesia, jak zobaczyłeś że nie wybiegnie to unscope i do góry od razu 8:40 dwa fast pick'i z prefirem no ciekawe 8:50 te twoje 8:57 o co ja tu widze czyżby aim bot no fajny lock na modelu... 9:34 ładny prefire z flickiem na yahi'go 9:52 gdy tt w poprzedniej rundzie był wcelowany to idealnie wychyliłeś w model a teraz perfekcyjnie przez ściane w model hmmm 10:08 to mi wygląda na troche mało ludzkie, oddałeś strzał a twój celownik nadal wędrował na ciało przeciwnika już bez scope'a 10:18 kolejny prefire z dupy plus dziwny flick w ciało który nie został trafiony gdyż byłeś w biegu
 10. Nie chcesz robić z siebie debila a jednak odwołując się gdzie widać ewidentne wh robisz z siebie tego cytujac debila....
 11. Twoje zgłoszenie zostało przyjęte. Dostarczony dowód przez Ciebie był właściwy i pozwolił nam na pozytywne rozpatrzenie Twojego wniosku. Cheater zostanie jak najszybciej dodany do naszej listy banów.
 12. ok, prosiłbym o przeniesienie do działu cs:go.
 13. Twoje odwołanie zostało zaakceptowane! Ban został pomyślnie usunięty. Życzymy miłej gry na naszych serwerach oraz wielu fragów!
 14. Ban jak najbardziej słuszny, gdy gracze zaczęli ci zwracać uwagę troszkę dyskretniej grałeś ale na początku przez jakieś 7 min ewidentny wallhack i do tego lekki aimbot pod przycisk (z twoim strzelaniem to 2 fragi były by cudem bez cheatów) Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...