Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'PREMIUM' .
-
Premium zostało zakupione na steam id na 14 dni, usluga oplacona a premium nie ma. SS wiadomosci posiadam oraz historie kupna na sklepfragujemy. Prosze o szybkie pw :p
-
Forma zapłaty:psc Data złożenia zamówienia: 2022-11-28 około 22:00 Nazwa zakupionej usługi: Premium Dane identyfikacyjne usługi:nick 007 Serwer, którego dotyczy problem: ZOMBIE INFECTION Opis problemu: Zakupiłem usługe premium na serwerze zombie infection wpisuje w konsole setinfo "_pw" "moje hasło" i whcodze na serwer i tej usługi nie mam. więc nie wiem co sie dziee Uwagi: nie mam nic do dodania
-
Jak zakupić usługę Premium? Wejdź na stronę sklep.fragujemy.com Kliknij w prawym górnym rogu strony zaloguj. Zalogować się możesz na 2 sposoby: a) Za pomocą konta steam ( użyj tej opcji zawsze, jeśli posiadasz konto Steam, szczególnie z grą CS 1.6 czy CS 2 ). b) Za pomocą e-maila ( użyj tej opcji zawsze, jeśli nie posiadasz konta Steam ): Jeśli nie posiadasz konta w naszym sklepie to musisz je zarejestrować - załóż je klikając w link znajdujący się pod przyciskiem ,,Zaloguj". Instrukcja rejestracji konta przez e-mail: Po 1. Uzupełnij poprawnie formularz rejestracji konta. Po 2. Po prawidłowym wpisaniu danych naciśnij przycisk ,,Zarejestruj", dzięki czemu otrzymasz poniższą informację. Po 3. Zaloguj się na e-mail podany w formularzu i potwierdź konto klikając w link aktywacyjny. Po zalogowaniu się do sklepu, sprawdź stan konta w zakładce ,,portfel", jeżeli nie posiadasz odpowiedniej ilości środków w portfelu- doładuj go w tym samym miejscu. Wybierz zakładkę znajdującą się po lewej stronie; "Pozostałe-> USŁUGI FORUM" i wybierz interesującą Cię opcję. Naciśnij kup i ciesz się usługą, która będzie aktywna w ciągu 24 godzin, a w skrajnych przypadkach prosimy o kontakt w dziale technicznym. Korzyści posiadania rangi @ Premium @ Premium --- Copyright © Fragujemy.com - zakaz kopiowania! Administrator zastrzega sobie prawo do edycji niniejszego regulaminu w każdym momencie oraz niepodważalnego prawa do wszystkiego zawartego w nim. Ostatnia aktualizacja: 01 czerwca 2024r
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Forma zapłaty: sms Data złożenia zamówienia: 24.05.2021 godz. : 13.15 Nazwa zakupionej usługi: premium 75dni Dane identyfikacyjne usługi: Stary_Dzzik Serwer, którego dotyczy problem: np. CS 1.6 - 4FUN Opis problemu: opisz dokładnie i zwięźle problem; pamiętaj, że opis musi być czytelny i zrozumiały Uwagi: w tym miejscu możesz zawrzeć dodatkowe informacje, niezawarte powyżej, np. zdjęcie z błędu lub potwierdzenie zakupu usługi
-
Forma zapłaty: przelew / paypal / psc / sms Data złożenia zamówienia: wpisz tu orientacyjną godzinę oraz datę przy składaniu zamówienia Nazwa zakupionej usługi: np. V.I.P czy rezerwacja slota Dane identyfikacyjne usługi: wpisz tu jakieś dane wprowadzone przy zakupie usługi, np. nick lub steam:id Serwer, którego dotyczy problem: np. CS 1.6 - 4FUN Opis problemu: opisz dokładnie i zwięźle problem; pamiętaj, że opis musi być czytelny i zrozumiały Uwagi: w tym miejscu możesz zawrzeć dodatkowe informacje, niezawarte powyżej, np. zdjęcie z błędu lub potwierdzenie zakupu usługi
-
Forma zapłaty: przelew / paypal / psc / sms Data złożenia zamówienia: wpisz tu orientacyjną godzinę oraz datę przy składaniu zamówienia Nazwa zakupionej usługi: np. V.I.P czy rezerwacja slota Dane identyfikacyjne usługi: wpisz tu jakieś dane wprowadzone przy zakupie usługi, np. nick lub steam:id Serwer, którego dotyczy problem: np. CS 1.6 - 4FUN Opis problemu: opisz dokładnie i zwięźle problem; pamiętaj, że opis musi być czytelny i zrozumiały Uwagi: w tym miejscu możesz zawrzeć dodatkowe informacje, niezawarte powyżej, np. zdjęcie z błędu lub potwierdzenie zakupu usługi
-
Witam, Mam pytanie, otóż dlaczego na serwerze nie ma balansu klas premium. Na przykładzie Zbójnik - Ninja widać, gdzie w ogóle nie powinien mieć umiejętności widzenia niewidzialnych gdyż ninja już jest odpowiednio widoczny, to nie ma mowy tu jeszcze o 2 odbić pocisków. W takim składzie, ninja jest kompletnie bez szans gdyż dopiero za 3 razem może go zabić będąc sam na sam. Poza tym zabójca jest kompletnie niedopracowany, nikt nim nie gra, a umiejętności ma koszmarne. Tak więc może tak mały refesh na serwerze? Pozdrawiam
-
Witam! Problem:Serwer CS 1.6 | DEATHRUN Data ważności - - - - - Status Zamówienie anulowane. Powiadom administratora sklepu o problemach z zakupem usługi. Pieniądza z konta mi uciekły ale klasy premium i tak nie mam próbowałem wpisywać setinfo _pw "hasło" z dziesięć razy i nic. Mam nadzieję, że coś z tym zrobicie i będę miał klasę premium. Z góry dzięki! Nick na serwerze: FelpaN
-
Serwer CS 1.6 | DEATHRUN Data ważności - - - - - Status Zamówienie anulowane. Powiadom administratora sklepu o problemach z zakupem usługi. Za utrudnienia przepraszamy. Kod błędu error#0001 Mam nadzieję, że pomożecie mi z tym, z góry dzięki. Mój nick na serwerze:FelpaN
-
Usługa:Ninjia i vip Dane usługi: [RPK] Parowa Serwer:Cod Mod Otrzymany kod SMS'a:C7FB33 Data złożenia zamówienia: 2016-05-21 Opis problemu:Jakies 3 mapy temu wykupiłem usługe ninje i vipa, pisalo ze wykupiłem usluge ale jej nie otrzymałem. Uwagi:Proszę o pomoc
