-
bez przesady z tym maxem, grałem na różnych serwach i po 12 nawet miescilo, wiochy nie ma, a przynajmniej nie da się znominować.
- 4 odpowiedzi
-
- propozycja
- nowe
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam, Jako że na serwerze panuje monotonia i tylko 1 mała mapa jest dla mniejszych ilości graczy postanowiłem zaproponować kilka nowych, nie dużo ich, lecz mogę jeszcze poszukać nowych, jeśli będzie taka potrzeba, oto one: cs_max cs_wiocha fy_snow cs_assault de_rats aim_pro10 (pusta mapa, może być ciekawa) A tu gotowy link z mapami: http://speedy.sh/SUbKH/Mapy.zip Pozdrawiam PS: Jeszcze te są fajne i znane: de_cpl_mill cs_rio de_office_rats link: http://speedy.sh/cTeaa/mapy2.zip http://speedy.sh/F28JJ/de-office-rats.zip
- 4 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- propozycja
- nowe
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam, Mam pytanie, otóż dlaczego na serwerze nie ma balansu klas premium. Na przykładzie Zbójnik - Ninja widać, gdzie w ogóle nie powinien mieć umiejętności widzenia niewidzialnych gdyż ninja już jest odpowiednio widoczny, to nie ma mowy tu jeszcze o 2 odbić pocisków. W takim składzie, ninja jest kompletnie bez szans gdyż dopiero za 3 razem może go zabić będąc sam na sam. Poza tym zabójca jest kompletnie niedopracowany, nikt nim nie gra, a umiejętności ma koszmarne. Tak więc może tak mały refesh na serwerze? Pozdrawiam
