Witam,
Mam pytanie, otóż dlaczego na serwerze nie ma balansu klas premium. Na przykładzie Zbójnik - Ninja widać, gdzie w ogóle nie powinien mieć umiejętności widzenia niewidzialnych gdyż ninja już jest odpowiednio widoczny, to nie ma mowy tu jeszcze o 2 odbić pocisków. W takim składzie, ninja jest kompletnie bez szans gdyż dopiero za 3 razem może go zabić będąc sam na sam. Poza tym zabójca jest kompletnie niedopracowany, nikt nim nie gra, a umiejętności ma koszmarne. Tak więc może tak mały refesh na serwerze?
Pozdrawiam