Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'klasę' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 6 wyników

  1. Serwer CS 1.6 | DEATHRUN Data ważności - - - - - Status Zamówienie anulowane. Powiadom administratora sklepu o problemach z zakupem usługi. Za utrudnienia przepraszamy. Kod błędu error#0001 Mam nadzieję, że pomożecie mi z tym, z góry dzięki. Mój nick na serwerze:FelpaN
  2. Nazwa klasy : Samuraj Rodzaj : Max premium statystyki: -Inteligencja:20 -Zdrowie:50 -Wytrzymałość:50 -Kondycja:20 Opis Klasy:Ma ona z noża 1/7 ,jest niewidzialna na nożu ,grawitacja ustawiona na 450 , m4a1 1/25 ,ak47 1/25,może strzelać nożami które zabierają po 25 hp +int (ma 3 noże) Mam nadzieje ze klasa się podoba i zostanie zaakceptowana :D .
  3. Twój nick podczas gry: Dimitr Jebakov Nick klasy, na którą obowiązuje skarga: Szturmowiec Mapa: inferno Opis sytuacji: Wchodzę na server dzisiaj :C Bo Pyrol mnie zaprosił (Insejn), no cóż i tak się przyglądam ze smutkiem na klasy, patrze, patrze. Krótki dialog. (Zobaczyłem klase szturmowiec) Mówię "O CHUJ CIPEK ALE TEN SZTURMOWIEC WYJEBBANY PYROL PATRZ" Cipek: O CHUJ CI ZIOMEK CHODZI Insejn: KURWA PO CO KUPYWALEM PREMKE JA mówię: CO ZA Z CIEBIE JELOP PYROL Cipek: INFO PODAJ DIMITR NA TYM JEBANYM TS'ie!! JA: OK SPOKOJNIE CIPEK Insjen:CIPEK TEZ CI PODAM Dominika: Chlopy jak chcecie się o mnie bić, to nie warto...Jestem Cipk'a. Cipek: HAHAHAHAHAHH CWEELE JEBANE (Dobra po tej krótkiej rozmowie wziąłem chusteczkę do ręki, rozpiąłem rozporek i wziąłem klasę szturmowiec) Gram, gram chwilę, zauważywszy, że klasa SZTURMOWIEC (jebana) mnie okłamała, że ma rozrzut mówię. Ja: KURWA CIPEK PYROL Pyrol i Cipek: CO KURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????? Cipek: ODPIERDOL SIĘ OD DOMINIKI Bani27: CIPEK CHUJU DOMINIKA JEST MOJA Pyrol: Co przeżyłem mówię szczerze dobro życia tutaj wierzę nikt na to nie zasłużył tutaj po pysku nie dostanie. Ja: KURWA OKŁAMALI MNIE Cipek: KURWA STARY JAK? Ja:NO SZTUROMIEC MNIE JAPIERDOLE OKŁAMAŁ Pyrol: (((((((((TUTAJ PYROL DOSTAŁ NA CHWILĘ MUTA JAK CHCIAL WCHODZIĆ Z NASTĘPNYM KAWAŁKIEM_____________PRZYPOMINAM PYROL TO Insejn)))))))))))) CIPEK: A CO TEN JEBAK ZROBIŁ? Dominika: SPOKOJNIE MĘŻU INSEJN: KURWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BENI ZABIJE CIEBIE. Beni27: Bo zaraz wpierdol dostaniesz. JA: BENI27 morda, NO KURWA BIEREM TĄ KLASE I WIESZ CO CIPEK CHUJ JEBANY SZTURMOWIEC MA ROZRZUT !!!!!!!!!!!!!!!! Cipek: PISZ STARY SKARGE Insejn: PODPISZE SIE Dominika: IDE ZA CIPKIEM Beni27: DIMITR LUBIĘ CIEBIE PÓJDĘ ZA TOBĄ NAWET NA KONIEC ŚWIATA, DLATEGO CZEKAM NA SKARGE PODPISZE SIĘ!!!!!!!! JA: DZIĘKI!!!!!! BENI27: WIESZ JA WYCHODZE Z SERVA TY JESTES NA TXT I tutaj beni27 dal mi bana 1h za TXT (rozumiem go) BENI27: (dowiedziałem się od Cipka i Insejn'a) IDE ZA NIM KOLEDZY BO MUSZE SIE PODPISAC POD SKARGĄ. NASTĘPNIE ZEBRALIŚMY SIĘ NA Ts'ie JA I INSEJN BENI27 Beni27: TO CO CHŁOPAKI ROBIMY KONGRES JAK W 2012? INSEJN: KURWA STARY, dobry pomysł. JA: TO CHUJ ZBIERAM LUDZIE BENI27 idz po CIPKA I DOMINIKE. NAGLE DOMINIKA I CIPEK PRZYCHODZĄ Dominika I CIPEK: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Cipek AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Cipek AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Cipek AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Cipek AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Cipek AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JA BENI INSEJN: KURWA DEBILE NIE CZAS NA RUCHANIE MAMY SPRAWY DO OMÓWIENIA. Reszta to historia, bo przemyśleliśmy o tym wszystkim i napisaliśmy skarge. Steam:ID [screen + pisemnie napisane]: NIE PODAM BO NIE WIEM Dowód: NIE MAM POZDRAWIAM Cipek ------najlepszy RUCHACZ Insejn--------- TO dla ciebie SYLWIA Beni27-----------NAJLEPSZY ADMIN NA ŚWIECIE, beni dzisiaj o 21 lecimy :] Dominika---------- <33333333333 Cipek <########### :* SŁODZIAKI.
  4. ta klasa jest za dobra a ta niewidzialnoscia to jest przesada... ciche kroki na dodatek, ninja nawet widac i to dobrze i ma tylko usp ! polowa servera gra zabojca niedlugo dojdzie do tego ze zmniejszy sie ilosc graczy na codzie ;] kwestia czasu
  5. siemanko kupilem klase premium przyszedl mi kod a jak go wpisuje to pisze ze nieprawidlowy co to ma byc??
  6. Witam. Chciałem kupić jakąś klasę premium lecz nie mogę zdecydować się którą ;) Zastanawiam się pomiędzy cybersuitem, konspirantem i kapitanem. Liczę na wasze uzasadnione sugestie ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności