Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'kupiłem' .
-
[KOSZ] kupiłem vipa na zombie i niby haslo nieprawidlowe nie moge si zalogowac
:-Ω <NoFeAr> Ω-: opublikował(a) temat w Kosz
Forma zapłaty: przelew / paypal / psc / sms Data złożenia zamówienia: wpisz tu orientacyjną godzinę oraz datę przy składaniu zamówienia Nazwa zakupionej usługi: np. V.I.P czy rezerwacja slota Dane identyfikacyjne usługi: wpisz tu jakieś dane wprowadzone przy zakupie usługi, np. nick lub steam:id Serwer, którego dotyczy problem: np. CS 1.6 - 4FUN Opis problemu: opisz dokładnie i zwięźle problem; pamiętaj, że opis musi być czytelny i zrozumiały Uwagi: w tym miejscu możesz zawrzeć dodatkowe informacje, niezawarte powyżej, np. zdjęcie z błędu lub potwierdzenie zakupu usługi -
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
-
Na początku tygodnia kupiłem VIPA. PRO i PREMIUM, wszystko działało spoko do wczoraj. Od wczoraj mam taki komunikat: You have been banned from this server Nie odstałem żadnego bana. Nawet nie ma komunikatu, że zostałem zbanowany tylko w konsoli to zobaczyłem.
