-
[Oddzielony] Podanie o admina na serwerze only dd2
koyo odpowiedział(a) na koyo temat w Oddzielone posty
Z tym SID przepraszam jeszcze raz i rozumiem twoje zdanie. Po raz 1 spotkałem się z takim stwierdzeniem"SID" przeważnie używałem zwrotu ID -
[Oddzielony] Podanie o admina na serwerze only dd2
koyo odpowiedział(a) na koyo temat w Oddzielone posty
Dziękuje wam bardzo -
dziękuje Ci bardzo za pomyślne rozpatrzenie podania. A z tymi spamami przepraszam rozmawiałem z tobą na serwerze o tym xD. A jakoś tematów ciekawych nie było. A na dd2 przyda się więcej adminów.
-
1Moze widziałeś, ale pod innym nickiem, jestem bardzo często i chodzi o grę cs:go. 2 podałem link do profilu, a nie sid fakt3 mam 2 konta podane posiada cs:go
-
Przepraszam pomyliłem gry 1.6 z go
-
ta jeszcze reklamuj swoje serwery. Nisko upadłaś.
-
Bądź co bądź mamy na dd2 plugin z !noblockiem. Wydaje mi się że plugin takiego typu nie jest wgrany, ponieważ serwerownia chce oddac taki klimat jaki spotykamy na mixach/rankedach. Może się mylę ale wtedy gra stała by się za prosta, a zawsze gdy ci jakaś pip... zbloczy adrenalinka skacze xd.
- 4 odpowiedzi
-
- plugin
- przechodzenie
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zwiększenie liczby administracji i dodanie komendy !komendy przydaje się to. Znam surcemoda od kołyski i naprawdę dla nowych graczy ta komenda się przyda.
-
Problemem na dd2 jest taki, że jest za mało administratorów i jest meksyk. Osobniki bez mutacji śpiewają, a niektórzy puszczaja muzykę. Jest to denerwujące. Aby złożyć podanie trzeba napisac 8-10 sensownych postów czy to takie proste xD. Prosiłbym o zmniejszenie liczby napisanych postów,aby złożyć podanie.
