Problemem na dd2 jest taki, że jest za mało administratorów i jest meksyk. Osobniki bez mutacji śpiewają, a niektórzy puszczaja muzykę. Jest to denerwujące. Aby złożyć podanie trzeba napisac 8-10 sensownych postów czy to takie proste xD. Prosiłbym o zmniejszenie liczby napisanych postów,aby złożyć podanie.