Skocz do zawartości
  • Postów

    17
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

koyo

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Radek
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    kraków

Osiągnięcia koyo

Biegły Fragowicz

Biegły Fragowicz (10/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. Z tym SID przepraszam jeszcze raz i rozumiem twoje zdanie. Po raz 1 spotkałem się z takim stwierdzeniem"SID" przeważnie używałem zwrotu ID
  2. Dziękuje wam bardzo
  3. dziękuje Ci bardzo za pomyślne rozpatrzenie podania. A z tymi spamami przepraszam rozmawiałem z tobą na serwerze o tym xD. A jakoś tematów ciekawych nie było. A na dd2 przyda się więcej adminów.
  4. 1Moze widziałeś, ale pod innym nickiem, jestem bardzo często i chodzi o grę cs:go. 2 podałem link do profilu, a nie sid fakt3 mam 2 konta podane posiada cs:go
  5. Przepraszam pomyliłem gry 1.6 z go
  6. koyo

    [KOSZ] Serwery Fataliki

    ta jeszcze reklamuj swoje serwery. Nisko upadłaś.
  7. xd
  8. Bądź co bądź mamy na dd2 plugin z !noblockiem. Wydaje mi się że plugin takiego typu nie jest wgrany, ponieważ serwerownia chce oddac taki klimat jaki spotykamy na mixach/rankedach. Może się mylę ale wtedy gra stała by się za prosta, a zawsze gdy ci jakaś pip... zbloczy adrenalinka skacze xd.
  9. Zwiększenie liczby administracji i dodanie komendy !komendy przydaje się to. Znam surcemoda od kołyski i naprawdę dla nowych graczy ta komenda się przyda.
  10. koyo

    [KOSZ] Nadużywanie mikrofonu

    Problemem na dd2 jest taki, że jest za mało administratorów i jest meksyk. Osobniki bez mutacji śpiewają, a niektórzy puszczaja muzykę. Jest to denerwujące. Aby złożyć podanie trzeba napisac 8-10 sensownych postów czy to takie proste xD. Prosiłbym o zmniejszenie liczby napisanych postów,aby złożyć podanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności